Říjen 2010

POZASTAVUJU

15. října 2010 v 20:10 | tess
Ahoj všem,
je mi to velice líto, ale v poslední době jsem si uvědomila, že na blog, nemám čas a že přidávání článků už mi nedělá takovou radost jako dříve...
Pokud by se našel někdo, kdo by chtěl blog převzít, protože už má nějakou tu historii a poměrně dobrou návštěvnost ( okolo 75 lidí za den), nejsem proti, napiště případně do komentářů.
Že končím s blogem neznamená, že se odpoutávám od Tokio Hotel, ne. Tokio hotel změnili můj život, přinesli do něho světlo a naději. V mém srdci nejspíš proto zůstanou již navždy...
tess


MonsunMagazin twitter (13.10.2010)

14. října 2010 v 16:11 | tess |  Novinky

takže znovu: slyšeli jsme, že tady bude něco, co pro VŠECHNY Tokio Hotel fanoušky přijde před koncem roku &...

... má s tím co dělat prohotoshoot ze včerejška :D

100 fanoušků se dostane na showcase v Tokiu?

13. října 2010 v 19:49 | tess |  Fans TH

klik

Více drbů: Vypadá to, že 100 šťastných fanoušků může navštívit showcase v Tokiu! Všechno, co musíte udělat, je ukázat se v ten den včas, abyste se dostali dovnitř.

http://img508.imageshack.us/img508/9387/nepojmenovan1u.jpg

Fanakce: International Wear Tokio Hotel Day

13. října 2010 v 19:48 | tess |  Fans TH

Ahoj všem!
Chceme vám všem podat ruku a udělat tak z 15.prosince ten nejvíce Tokio Hotel den na planetě VŮBEC! Je to velký den, protože je to den, kdy jedou Tokio Hotel konečně do Tokia a Japonska! Víme, že jejich fanoušci v Japonsku budou nadšeni a budou chodit po ulicích v Tokio Hotel věcech.
Takže z toho udělejme International Wear Tokio Hotel Day, co se bude slavit! Ve středu 15.prosince, vytáhněte svoje Tokio Hotel fan oblečení, tašky, pásky, rukavice, cokoli vlastního a oblečte si to a jděte ven a buďte pyšní!
Setkejte se s přáteli, Tokio Hotel fanoušky a oslavujte Tokio! Aby se ukázala světová podpora, tak pošlete svoji fotku nebo fotku vaší party, jak na sobě máte Tokio Hotel věci na weartokio@gmail.com.
Všechny nasbírané fotky budou uloženy do International Wear Tokio Hotel Day alba v naší galerii na ADSgalleria.sosugary.com a na naší Facebook skupině!

Upozornění:
- Prosíme posílejte jenom fotku lidí, od kterých máte povolení (zeptejte se svých přátelů, jestli se může ta fotka zveřejnit!)
- Vaše fotka nesmí obsahovat struny, nahotu nebo viagru LOL
- Ukažte Tokiománii! Buďte vtipní: skákejte do vzduchu, hrajte na fiktivní kytaru, obejměte sochu, cokoli je legální a ve vašich možnostech!
- Prosíme uvědomte si, že fotka bude zveřejněna online. Přemýšlejte než to pošlete. Bikini jsou fajn mezi přáteli, ne světově.

source (c) Facebook


Focení v Hamburku

13. října 2010 v 16:02 | tess |  Novinky
Bill a Tom byli včera v East Hotelu v Hamburku kvůli focení. V tuhle chvíli není o tom více informací.


DE Bravo 42/2010

13. října 2010 v 16:01 | tess |  Časopisy a noviny

Skuteční módní-přátelé

Jeden je rocková hvězda, druhý legendární módní tvůrce: Pro televizní pořad "Durch die Nacht mit" (na ARTE, ještě žádný termín) se Bill Kaulitz (21) a Wolfgang Joop (65) společně procházeli Paříží. Tokio-Hotel-boy bájí: "Bylo to překrásné." Na Joopově módní přehlídce další den Bill potom samozřejmě dostal V.I.P.-lístek do první řady.

Fanakce: TH TV Fans Cribs!

13. října 2010 v 16:00 | tess |  Fans TH

Možná, že už jste o tom slyšeli a viděli tu show "MTV Cribs" na MTV, kde slavní lidé ukazují svoje domy. Nyní, TH fanoušci vytvořili fanakci se jménem "TH TV Fans Cribs", kde fanoušci z celého světa můžou ukázat svoje Tokio Hotel místnosti!
Jenom natočte svůj pokoj nebo udělejte fotku a pošlete to na thtv.fans@hotmail.com. Taky můžete během videa mluvit a popsat svůj pokoj. Jestli nechcete mluvit, vaše video bude doprovázeno muzikou.

Pravidla na fanakci:
- Musíte napsat svoje jméno a zemi, ze které jste do emailu
- Jestli nemluvíte portugalsky nebo anglicky, tak musíte video přeložit.
- Prosíme nenahrávejte vaše video/foto mobilním telefonem, použijte kameru, je to lepší kvalita!
- Zúčastnění je omezeno, bude jen několik epizod
- Uzávěrka na poslání vašich věcí je 22.říjen 2010.

Více informací na jejich webstránce!

Tokio Hotel mají kde být během koncertu v Chile

12. října 2010 v 19:47 | tess |  Články

Německá kapela Tokio Hotel již ví, kde bude během koncertu v Chile 28.listopadu v Santiago de Chile, Movistar Arena.
Taky se považuje, že se očekává až 20 000 fanoušků německé čtyřky, prodeje lístků jsou OK a během pár týdnu se začali prodávat ještě mnohem lépe, až o polovinu než se očekávalo, a očekává se, že za pár dní tu již budou informace o tom, že to je naprosto vyprodané. Je to naprosto neuvěřitelné, co takhle německá čtyřka u adolescentů vyvolává, a jsou to už jenom necelé dva měsíce, než je přivítáme v chilské zemi.Vyhraj TH "Fashion Against AIDS" triko

12. října 2010 v 16:22 | tess |  Mix
http://img252.imageshack.us/img252/5877/92561135.jpg

Vyhraj  TH "Fashion Against AIDS" triko!!! MONSUN rozdává tři slavné H&M trika z roku 2009 navržené Tokio Hotel - vše, co musíš udělat, je odpovědět tady v komentářích na otázku, proč právě TY si zasloužíš vyhrát tohle triko?? Nejlepší tři odpovědi  získají jedno triko z trik, která už jsou vyprodaná! Hodně štěstí! :)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs443.ash2/71689_1373332063396_1534647159_30808052_3225087_n.jpg

Info k showcase v Tokiu

12. října 2010 v 16:19 | tess |  Novinky
Universal Japan velmi jasně řekl, že to je uzavřená showcase; u fanoušků, kteří zvažují jít, by bylo lepší, kdyby počkali na asijské turné ;)

Pokud zvažujete jít na showcase do Japonska, uvědomte si prosím, že se tam nedostanete, je to POUZE PRO ZVANÉ.

Nezapomeňte, že schowcase v Japonsku v prosinci není otevřená veřejnosti, je pouze pro lidi z nahrávací společnosti a japonská média.

http://s52.radikal.ru/i136/1010/a8/9106196b6421.jpg

Skoro jako Beatles

12. října 2010 v 16:16 | tess |  Články
Narodili se v bývalé NDR. Vystupovali už v devíti letech, v šestnácti se stali idoly teenagerů. Kapela, která si říká Tokio Hotel.

Dvojčata Tom a Bill Kaulitzovi se narodila v Magdeburku a k muzice je přivedl nevlastní otec. Tom hrál na kytaru, Bill zpíval a skládal. V roce 2001 se spojili s bubeníkem Gustavem Shäferem a baskytaristou Georgem Listingem a dali si název Develish (Ďáblíci). Publikum z nich bylo nadšeno. V roce 2005 si jejich popularity všimla společnost Universal a nabídla jim smlouvu - pokud se ovšem přejmenují. Kluky napadl název Tokio Hotel (Tokio proto, že milují velká města, a hotel měl vyjadřovat, že hodně cestují). Ještě téhož roku vydali singl Durch den Monsun a brzy i elpíčko Schrei!. Ze dne na den se stali idoly německé mládeže a bodovali ve všech hitparádách.

O rok později se rozhodli prorazit do zahraničí. První zemí, kterou navštívili, byla Česká republika. I naši mládež nadchli. Rok 2007 přivítali s novou deskou Zimmer 483 a lámali s ní rekordy prodejnosti. O rok později se rozhodli přezpívat své songy do angličtiny a vydali album Scream. Následovalo turné, které přerušila operace Billových hlasivek, která naštěstí dopadla dobře. Zanedlouho jejich kouzlu podlehla i Amerika a jako první německá kapela získali MTV Video Music Award. Druhého října 2009 jim vyšla deska Humanoid, ovlivněná prvky sci-fi a radami seskupení Matrix, které pracuje pro největší hvězdy šoubyznysu. Album se nese v novém duchu a je daleko propracovanější než ta předešlá.

Kariéra, které mnozí dávali pouhý rok, pokračuje a davové šílenství, srovnatelné se začátky Beatles, nabírá na síle. Velký podíl na úspěších skupiny má sex-appeal frontmana a zpěváka Billa Kaulitze. Někteří kritici poukazují, že se snaží napodobovat zpěváka skupiny Placebo Briana Molka, což je ale holčičkám na celém světě šumafuk.

zdroj: Týdeník Televize 41/2010 - http://www.televize.cz/scripts/detail.php?id=53964


MTV Wishlist - Darkside of the Sun

11. října 2010 v 16:22 | tess |  Hlasování pro TH
Hlasujte pro Tokio Hotel s "Darkside of the Sun" v MTV Wishlist!
Hlasovat můžete jednou denně a to od pátku do středy každý týden!

Bill na dovolené na Mallorce

11. října 2010 v 16:22 | tess |  Bill Kaulitz

Hvězdné sektání na dovolené v roce 2003: Katharina v Cala Ratjada na Mallorce náhodou potkala Billa Kaultize. "Ptal se mě na bonbony," vzpomíná si.

Otázky pro Tokio Hotel

11. října 2010 v 16:21 | tess |  Mix
Na facebook Tokio Hotel Japan můžete posílat vaše otázky, na které Tokio Hotel budou odpovídat. Odpovědi pak budou zveřejněny na japonské edici CD+DVD, které bude vydáno 2. února 2011.
Otázky, které posílejte do úterý (12. října, 10.00 hod) můžete napsat v angličtině nebo němčině.
[10.10.2010] Hmm...

11. října 2010 v 16:19 | tess |  Tom´s blog
Jak se zvýší povědomí ohledně témat, která vlastně nejsou "dosažitelná/jistá"? Takto to funguje:

Minuta s Billem Kaulitzem

10. října 2010 v 19:47 | tess |  Bill Kaulitz

Na módní přehlídce v Miláně jsi byl hitem přehlídky pro DSquared. Na Wunderkind módní přehlídce jsi byl jenom v publiku - už nechceš být na mole?
Bill Kaulitz: V tuhle chvíli nemám čas na druhou práci. Našli jsme si dům v Los Angeles, brzy se budeme stěhovat. Mí čtyři psi jedou se mnou; navíc budeme pracovat na nových písních. Stres!

Jsi profesionální módní blázen. Co je podle tebe žhavý?
Bill Kaulitz: Rád nosím německé značky, dnes mám Kilian Kerner. Taky rád nosím oblečení od Wolfganga Joopa. Ale můj oblíbený doplněk je řetízek s fotkou mé mámy. Rodina je stejně ta nejdůležitější věc.

Máš nějaký přehled nad tím kolik utratíš za oblečení peněz za měsíc?
Bill Kaulitz: Ne, raději ne, utrácím za módu až příliš. Ale nicméně, někdo přece musí podporovat textilní průmysl!

Free Image Hosting at www.ImageShack.usBravo Special Posters #11 (Serbia)

10. října 2010 v 15:36 | tess |  Časopisy a noviny

Tokio Hotel: Prvních 5 let

Když 20. srpna 2010 vyšel Tokio Hotel první singl "Durch den Monsun," nikdo ani nepředpokládal, že toto dospívající kvarteto z Magdeburku se stane jednou z největších hudebních atrakcí této planety. Plakát, který vám dáváme, je ještě další vzpomínka na jejich velké turné "Welcome to Humanoid City", se kterým nakonec navštívili i naši zemi.

Má Bill Kaulitz 65letého milence?!

10. října 2010 v 15:34 | tess |  Bill Kaulitz


Bude to úder pro fanynky, které se po několik let klamaly. Doteď Bill Kaulitz tvrdil, že se zajímá o ženy nebo alespoň obě pohlaví. Pomluvy o jeho homosexualitě byly pravidelně odvrhovány. Ale nyní bude těžké pro tyto hysterické fanynky, aby stále mohly uvěřit tomu, že mají šance být s Billem.
Média oznámila, že mezi Kaulitzem a módním návrhářem Wolfgangem Joopem "prolétla jiskra emocí". V dokumentu o módním světě v Paříži, zpěvák a 65letý návrhář se procházeli ulicemi, pili víno v restauracích a...drželi se za ruce.
"Jsem tímto klukem fascinovaný. Jsem naprosto okouzlen." - promluvil v jednu chvíli do kamer Joop. "Kdybych mohl, tak bych ho okamžitě poslal na molo. Je tou nejkrásnější ženou (ano, ženou!) na Módním týdnu."
Samozřejmě, že mluvčí superstar odmítnul vydat prohlášení o Billově romanci s třikrát tak starším Joopem. Myslíte si, že jsou pár?

source (c) Pudelek.pl

Durch die Nacht mit Bill Kaulitz - Paříž (05.10.2010) #4

10. října 2010 v 15:33 | tess |  Bill Kaulitz
(c) madamejulietta.blogspot.com

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Bill Kaulitz a Idol-Elin

10. října 2010 v 15:33 | tess |  Bill Kaulitz

Podobnost tohoto týdne!

Pohlední, oboupohlavní a velmi unikátní. Nejsou si Bill Kaulitz z Tokio hotel a Elin Blom z Idola podobní? Jako kdyby si navzájem řekli "potkáme se po cestě". A jaké to vysněné duo! Nejspíše se zeptám Elin, jestli do toho nechce jít, až ji dnes večer potkám na pátečním finále!

Source: MSN.se


Tokio Hotel: Prvních pět let

10. října 2010 v 15:32 | tess |  Články

Když první single Tokio Hotel "Durch den Monsun" vyšel 20.srpna 2005, nikdo nevěřil, že teen čtyřka z Magdeburku se stane největší hudební atrakcí planety. Plakát, který vám dáváme je další vzpomínkou na jejich velké "Welcome to Humanoid City" turné, které nakonec přece jenom vedlo i do naší země.


Info k MTV EMA's 2010

9. října 2010 v 14:26 | tess |  Novinky
Vyhlášení vítěze kategorii "Nejlepší World Stage koncert", ve které jsou Tokio Hotel nominováni, se původně mělo konat online (na internetu). Podle twitteru MTV EMA se ale cena bude předávat na show!

AixaFM: Ocenění World Stage bude vyhlášeno živě na show nebo jen na internetu?
mtvema: Na show.

http://kaulitzandthegs.blogg.se/images/2010/mtvematwitter_111207584.png

MTV EMA's bude moderovat Eva Langoria.
Také bylo oznámeno pět vystupujících: Katy Perry, Linkin Park, Kings of Leon, Kesha a Kid Rock.

O účásti/vystoupení Tokio Hotel na EMA's se zatím nic neví.Tokio Hotel na německém velvyslanectví v Japonsku!

9. října 2010 v 14:08 | tess |  Mix
Tokio Hotel oznámení o příjezdu a showcase je projektováno na zdi tiskové konferenční místnosti:

"Humanoid City Live" DVD bylo vysíláno na TV v tiskové konferenční místnosti:

Velvyslanec často zmiňoval Tokio Hotel před skupinou reportérů!


Datum vysílání "Durch die Nacht mit..."

9. října 2010 v 14:07 | tess |  Novinky
Dokument "Durch die Nacht mit Bill Kaulitz" se bude vysílat 7. prosince 2010 v 0.15 hod na ARTE.

http://img190.imageshack.us/img190/5946/tweetdurch.png

Fanakce: "Hlasuji pro Tokio Hotel!"

9. října 2010 v 14:07 | tess |  Fans TH
Hey lidi, naplánovali jsme novou hlasovací fanakci, společně s THBrazil a dívkami z @PlanetTokio na twitter, kdy se všichni fanoušci setkají ve stejnou dobu po celém světě (kromě Brazílie. Oni začnou s fanakcí v deset večer brazilského času) a budou hlasovat pro Tokio Hotel v "Best World Stage Performance" kategorii na MTV EMA 2010.
Chceme nasbírat všechny screeny a udělat koláž a zveřejnit to na našich stránkách i MTV EMA stránce, abychom ukázali ALIEN sílu! Fanakce se bude konat 30.října 2010 v těchto časech:

(KROMĚ Brazílie, která začíná v deset večer místního času)

Všechno, co musíte udělat je jít na http://ema.mtv.co.uk/vote (nebo na odkaz z vaší stránky země přes kterou hlasujete) NEBO můžete jít na http://ema.mtv.co.uk/artists/tokio-hotel a kliknout na hlasovací box, s tím, že jste hlasovali pro Tokio Hotel v době, kdy fanakce ve vaší zemi začíná. Chceme ale abyste udělali i JEDEN SCREEN CAP (přes PrintScreen a potom uložit) potom co jste hlasovat, protože to bude jediný důkaz toho, aby se vědělo, jestli lidi hlasovali nebo ne. 

Hlasovací box musí říct "Thank you" ve screen cap, aby se ukázalo, že jste hlasovali.

Můžete screen cap poslat na náš email: thnowandforever@hotmail.com

NEBO

přes Facebook jako zprávu na "TH fans now & 4ever" adminům
Prosíme, abyste to nedávali na jejich zeď, protože to může vytvořit spam. Jenom zprávy budou přijaty.

Twitter uživatelé můžou poslat zprávu na twitter stránky:
@THFansNow_4ever (http://twitter.com/THFansNow_4ever), @PlanetTokio (http://twitter.com/PlanetTokio) & @THBrazil (http://twitter.com/THBrazil)
Jestli chcete, tak můžete přidat krátkou zprávu a fotku vašeho screenu. Například "We love you and best of luck"...nebo něco takového. Pamatujte, že to musí být krátké a sladké.

source (c) Facebook


Moje poznámka: Myslím, že by bylo nejlepší, kdyby čeští fanoušci hlasovali přes české stránky a poslali tak screen z české stránky hlasování ;)

RTL II: News - Wunderkind fashion show

9. října 2010 v 14:06 | tess |  Fotky


(c) tokio-hotel-de.blog.cz

We've Got You Covered

9. října 2010 v 14:05 | tess |  Články

Možná je to tím, že stále čekáme na kompletní seznam toho, kdo bude vystupovat na letošním EMA v Madridu, nebo možná protože jsme sledovali Katy Perry "Best Song" nominace z loňské show. Ať už tak nebo onak, přemýšleli jsme nad tím, koho bychom rádi viděli vystupovat a, ještě důležitější, jakou píseň bychom rádi od nich slyšeli jako cover. Víme, že šance toho, že se tohle stane jsou malé, ale, hey, nikoho nezraní přece snít. Takže tady jdeme...našich Top5 Cover Songs Wish List.

5) "New York State of Mind" - Jay-Z feat. Alicia Keys
4) "Everlong" - Foo Fighters
3) "Yeah" - Usher feat Lil'Jon & Ludacris
2) "Monsoon" - Tokio Hotel + "Kings And Queens" - Thirty Seconds To Mars

Okay, takže jsme podváděli. Naše Top 5 je spíše Top 6. Ale věříme, že fanoušci obou těchto kapel zápasí o to, ke komu má kdo absolutní loajalitu. Tak proč by třeba jeden nezahrál píseň toho durhého? Kdo by nechtěl vidět fanoušky, kteří u podia vidí opět vystoupení těchto písní? Jedinou otázkou zůstává, koho byste chtěli vidět vystupovat jako prvního?

1) "Cry Me A River" - Justin Timberlake


source (c) MTV EMA blog

Předávání MTV EMA "World Stage" ceny na show

9. října 2010 v 14:04 | tess |  Novinky
Nedávno byla na Twitter pro MTV EMA položena otázka:

"World Stage cena bude oznámení živě na show nebo jen přes internet?"

Odpověď od MTV EMA:

Na show.


***

mtvema
On the show. RT @AixaFM: @mtvema question here! The World Stage award will be announced live on the show or just on the Internet?
7 minutes ago via TweetDeck

Tady se Tokio Hotel stěhují

8. října 2010 v 16:24 | tess |  Dvojčátka
http://bilder.bild.de/BILD/unterhaltung/leute/2010/10/08/tokio-hotel-band-zieht/tokio-hotel-umzug-17974921-mfbq,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg

Vrátí se zase do tohoto domu v Hamburku?

Včera bylo pět stěhovacích vozů před vilou Billa Kaulitze (21) a jeho bratra Toma (21) z Tokio Hotel. Do aut, která jela k hamburskému přístavu, dali obrovský kontejner s nábytkem dvojčat.

Ještě tento měsíc se chtějí Kaulitz-bratři přestěhovat do Los Angeles, aby tam s jejich producentem a manažerem Davidem Jostem napsali nové songy.

Přeprava jejich nábytku do Ameriky by měla trvat šest až osm týdnů. Také auta dvojčat z německé mezinárodně úspěšné rockové kapely nechala dvojčat převést lodí do Los Angeles.RTL Punkt 12 - Wunderkind fashion show

8. října 2010 v 16:24 | tess |  TH in TV

(c) tokio-hotel-de.blog.cz


Když Bill Kaulitz stráví noc s Joopem

8. října 2010 v 16:23 | tess |  Bill Kaulitz
Wunderkind-návrhář Wolfgang Joop a Wunderkind Bill Kaulitz dělali společné věci. Samozřejmě jenom pracovně.

http://www.welt.de/multimedia/archive/01228/Joop_wunderkind_DW_1228615p.jpg

Paříž v noci: Wolfgang Joop se usmívá, s Billem Kaulitzem se dělí o cigaretu. Kaulitz se dívá Joopovi hluboko do očí. Fotky módního návrháře s Tokio-Hotel-muzikantem působí velmi intimně. Při jejich sblížení byli přitom oba dva filmováni dvěma týmy kameramanů: Arte oba umělce svedla dohromady pro pořad "Durch die Nacht mit..."

65letý Joop a o 45 let mladší Kaulitz se nejprve najedli s německým velvyslancem a pak šli na skleničku do "Café de Flore" na Eiffelově věži. Další den se Kaulitz objevil na módní přehlídce značky "Wunderkind" Wolfganga Joopa, oba dva spolu znovu pózovali pro fotografy. Joop vzal mladého muže za pas, Kaulitz se mírně usmíval. Harmonii narušovalo jen jedno: Muzikant se objevil v outfitu od Kiliana Kernera.

Přitom Joop by zpěváka rád vyhrál jako modela. Wolfgang Joop byl 21letým více než nadšen. "Tím klukem jsem unešen," citoval. A odvážně mluvil o tom, co si ostatní asi jen myslí: "Na molo bych ho poslal v dámském oblečení. On je ta nejpěknější dívka na celém Fashion Week."

Kdo chce slyšet víc: Podle Arte není datum vysílání ještě stanoveno.