Srpen 2010


EMA nominace a hlasování

31. srpna 2010 v 19:54 | tess |  Novinky
EMA nominace budou vyhlášeny a hlasování bude zahájeno ... 20. září.


Livestream Rockbjörnen Awards 2010 (01.09.2010)

31. srpna 2010 v 19:53 | tess |  Novinky
Tokio Hotel tam nebudou přítomni! Ovšem pokud i tak se chcete na tohle předávání cen podívat, kde Tokio Hotel byli nominováni ve dvou kategoriích, tak můžete. Níže máte odkaz a dobu, kdy to u nás začíná:

Začátek: 20:00 našeho času

Livestream:

DOTS v T-music chart

31. srpna 2010 v 15:09 | tess |  Novinky
Darkside of the Sun bude tento týden konečně v novinkách v T-music chart. 

Pomluva: Možná města v novém turné?! (nepotvrzeno)

31. srpna 2010 v 14:34 | tess
Toto je pouze pomluva, která byla nalezena na internetu na Facebook. Originál je v italštině, takže pomluva pochází z Itálie! Překlad toho všeho je níže:

Pomluva! Nevěřte všemu co se říká a nenechte se zmást! Tohle je prozatím pouze promluva:
První města, která budou mít koncerty kapely budou v Německu: Hamburk a Oberhausen. Později se koncerty budou konat v Paříži, Bruselu, Helsinkách, Vídni, Praze, Moskvě, Nice, Barceloně, Madridě, Lisabonu a pro nekonečnou radost mnoha italských fanoušků budou Tokio Hotel taky v Miláně a Říme.
Podle všeho ještě nic není potvrzeno a nevím, zda je to pravda! Takže všichni budťe v klidu a mějte chladnou hlavu!Oblíbení v Jižní Americe

31. srpna 2010 v 14:31 | tess |  Novinky
Kluci z Tokio Hotel se můžou radovat. Jejich Live-DVD "Humanoid City" není oblíbené jenom v Německu. Teď se jim podařilo také první místo hitparád v Brazílii a Kolumbii. V Německu, Francii, Švýcarsku a Malajsii kapela Tokio Hotel se zpěvákem Billem Kaulitzem vedla s Live-DVD "Humanoid City" hitlist. V Itálii, Portugalsku, Španělsku a Belgii se DVD dostalo na druhé místo. V Brazílii a Kolumbii se DVD dostalo také rovnou na vrchol a je na prvním místě. Oba státy leží v Jižní Americe. DVD se natáčelo na koncertu 12. dubna v Miláně. Tokio Hotel existují od roku 2001. Čtyři klucíipocházejí z blízkosti města Megdeburku ve spolkové zemi Sasko-Anhaltsko.

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // Freie Presse  (27.08.2010)Martin z Cherrytree Records se setkal s Billem

31. srpna 2010 v 14:29 | tess |  Novinky
Martin dnes v Cherrytree chatu potvrdil, že se setkal s Billem.

Obrázek “http://img825.imageshack.us/img825/7215/98685528.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Vystoupení v Hongkongu

31. srpna 2010 v 14:27 | tess |  Novinky
Tokio Hotel přijedou 22. září 2010 do Hongkongu (Čína).

source: Marie Claire #240Narozeniny týdne!

30. srpna 2010 v 19:42 | tess |  Články

Unikátní, malebný a rozhodnutý styl německé pop-rockové kapely Tokio Hotel rozhodně učinil rozdíl v hudebním světě. Zakladatelé kapely, dvojčata Tom a Bill Kaulitzovi dělají muziku již od svých sedmi let. Jako 12letí vytvořili kapelu jménem Black Questionmark, a krátce na to - Devilish. Získali si teenagery se svými chytlavými refrény a originálním mixem popových zvuků a romantických rockových balad.
Kaulitz bratři jsou, jako všechny Panny, velmi vytrvalý a těžce pracující osoby, a dokázali to svými třemi vydanými alby, které jim získali sedm cen MTV.


Po Justinu Timberlakovi, Audi A1 vítá kapelu Tokio Hotel

30. srpna 2010 v 19:41 | tess |  Novinky

Audi je mistrem komunikace pro lidi kolem reklamy A1 města. Značkou je ve skutečnosti placený herec a zpěvák Justin Timberlake, který se ukázal v Genevě a udělal krátký film. Tentokrát ale přišel výběr trochu více překvapující.
Je to kapela Tokio Hotel, která se dala dohromady s image malé nové Audi. Překvapivý výběr komunikace německé manufaktury, když víte, že tihle mladí zpěváci přitahují hlavně velmi, velmi mladé dívky. K takovému produktu, který se týká všech, nejsem si celkem jistý, že chápu zájem tohoto cíle.

source (c) Caradisiac

Marie Claire č.240 (Čína)

30. srpna 2010 v 19:40 | tess |  Časopisy a noviny

Podle toho článku Tokio Hotel dorazí 22.září do Hong Kongu v Číně kvůli propagaci!

Tokio Hotel v Chile: 28.listopadu v Espacio Riesco

30. srpna 2010 v 16:18 | tess |  Novinky

Novinky se silně rozléhají po Chile. Tisíce fanoušků trpělivě doufalo, že tu bude potvrzeno a dnes, ICON GROUP, producent show, to oficiálně potvrdil: 28.listopadu v 21:00 v Espacio Riesco, bude jedna z nejslavnějších kapel v poslední dekádě: TOKIO HOTEL.
Německá kapela představí svoje HUMANOID CITY TOUR 2010, které bylo označeno jako nejlepší turné jejich kariéry, poněvadž v sobě má úspěšnou čtyřku (Automatic, World Behind My Wall, Ready,Set,Go a Monsoon), s velkou pyrotechnikou, vizuální nabídkou plné ultramoderní a technologické elementy a celé charisma kapely vedené Billem Kaulitzem.
Zbytek kapely se skládá z jeho bratra Toma Kaulitze společně s Georgem Listingem a Gustavem Schäferem, kteří jsou v téhle kapele už po deset let jejich triumfální existence (začali v 2001).
Dvojčata Kaulitzovi jsou spojeni s muzikou od dětství, vystupovali a skládali a dostali kapelu v Německu v 2006 až k cenám jako Bambi, Echo, World Music Awards, Bravo Awards a v 2007 dokonce získali další Echo.
Kromě toho mají devět zlatých desek a šest platinových (mezi singly a CD), jejich hudební styl se dá definovat pouze jako mix emo, indie a rocku.
Velmi důležité je pro kapelu image, z toho důvodu vkládají na scénu skříň vzhledů jako z Anime nebo Manga...které se samozřejmě bude moci vidět na koncertě, hudební a technologický zážitek 21.století se dá zažít jen u Tokio Hotel!

Tokio Hotel poprvé v Chile!
28.listopadu / 21:00 / Espacio Riesco
Lísky na prodej od příštího týdne v Puntoticket a ceny budou od 15.000$ a 130.000$

source (c) AgendaMusical


4.8.2010 Singapore - Interviews [+1]

30. srpna 2010 v 15:59 | tess |  Tom Kaulitz
04.08.2010 SingaporeBravo č.35 (DE)

30. srpna 2010 v 15:58 | tess |  Časopisy a noviny

Delirium pro Tokio Hotel

30. srpna 2010 v 15:55 | tess |  Články

Emoce a slzy. Bill a Tom Kaulitzovi byli na TRL On Road. Můžeme říct, že Billův úsměv byl tak krásný a dvojčata nemohla být více příhodná.
Na podiu v Catanii, Bill a Tom ujasnili, že fanoušci znají jenom malou část života za zdí Tokio Hotel (World Behind My Wall), než to vypadá.
Bill taky potvrdil, že je velkým fanouškem zpěvačky Neny a je jím odmala, zatímco Tom, ten klidnější, pokračuje s tím, že je velký fanoušek Aerosmith (má všechny alba kapely).
Zpěvák Tokio Hotel taky ujasnil, že je složité mít milostný vztah, kvůli práci.
Muzika je na prvním místě. Dívky, nechte je být!Delta Airlines

30. srpna 2010 v 15:53 | tess |  Fans TH
Jestli někam poletíte s letadlem od společnosti Delta Airlines, tak tam můžete poslouchat od nich v nabídce i Tokio Hotel s Humanoid.


MTV World Stage Live in Malaysia 2010 – mp3 download

30. srpna 2010 v 15:52 | tess |  Novinky

Recenze alba Humanoid

29. srpna 2010 v 19:46 | tess |  Články
Skupina Tokio Hotel se vrátila po krátké odmlce zpátky na scénu. Co k tomuto comebacku dodat? Dá se očekávat, že získají novou řádku fanoušků? To se dočtete v naší recenzi.

Skupina Tokio Hotel měla řadu fanynek a snad ještě početnější řadu odpůrců. Neustálé narážky, poznámky nebo fotomontáže na zpěváka Billa Kaulitze byly už na denním pořádku. Skupina už toho měla asi také pokrk, proto si dala pauzu, během níž pracovala na nových singlech. A jak jejich snažení dopadlo? Kupodivu lépe, než by kdokoliv čekal.

Úvodem chci poznamenat, že jsem patřil mezi tu početnější skupinu, co Tokio Hotel zavrhovala a jak se o nich někde objevila nějaká informace, tak jsem jí se sprostými slovy na jejich osoby přešel. Když jsem si přečet informaci, že brzo vydají novou desku, první, co mě napadlo bylo: "No potěš". Když se objevil pilotní singl "Automatic", tak jsem si pro změnu řekl "To jsou Tokio Hotel? Chlapci nám asi dospěli, nezní to vůbec špatně". Po dlouhém váhání jsem si řekl, že dám šanci i celému albu, ikdyž toho jsem se fakt bál, protože předchozí alba pro mě byla fakt utrpení, nicméně....milé překvapení se celkem i dostavilo.

Album "Humanoid" vyšlo v anglické i německé verzi, má dost silných momentů, které vyjímečně převažují nad těmi slabšími. Album je celkem vyvážené a nemůžu říct, že už by šlo o nějakou desku, ze které by byla nadšená jenom teen holčina s myšlenkou, že se ztotožňuje s Billem Kaulitzem a hltá každý hlásek, co vydá. Začneme tou zápornější stránkou, což je v první řadě obal, který vypadá vážně hodně divně a často se stává terčem posměchu. Když jsem byl v bontonlandu a viděl jsem tam Humanoida na poličce, bylo mi jasné, že tam nebude jen tak bez povšimnutí. Měl jsem pravdu, za chvíli přišla parta kluků se slovy "Ááá, tak ta buznička odhalila svůj pravej vzhled!". No...dost se to nepovedlo, ale obal není až tak podstatný, hlavní je, co obsahuje. Dále je v albu hodně cítit inspirace některými interprety, neříkám, že to je chyba, ale přece jenom je zde dost cítit až velká podobnost, hodně slyším v některých skladbách podobnost např. s Linkin Park.

Co se týče tracků jako takových, tak i v těch vládne rozmanitost. Je tu řada průměrných tracků, které se moc nezamlouvají a jsou dost stereotypní s často opakujícím se textem jako například song "Noise" nebo "Darkside of the Sun", kde Bill dokázal to, že bych ho po hlase skoro ani nepoznal. Nejslabší track je pro mě nudná záležitost "Human Connect to Human" a "Hey You", který místy zní jak vykrádačka známého hitu od Queen - We Will Rock You. Je tu pár balad a pomalejších tracků jako "World behind my Wall" a song, který uzavírá celé album "Zoom into me" je celkem příjemná tečka. Track "Automatic" snad ani nemusím představovat, tento pilotní singl dokázal přesvědčit už dost lidí, co TH zavrhovali, že už nejsou až tak špatní jako kdysi. Překvapivý je track "Dogs Unleashed", který je vážně hodně elektronická záležitost, která mě při poslechu hodně šokovala hlavně tím, že to šlape. Ostatně lehké elektro prvky mají i tracky jako "Pain of Love", ve kterém bych Billa opět skoro nepoznal nebo track "Love & Death", který považuju za nejsilnější track na celé desce, hlavně neskutečné výšky Billa v tomto tracku jsou dost nevysvětlitelné, skoro ho podezřívám, že to musel nějak upravit nebo požádat některého z dalších členů, aby ho kopnul do genitálií, protože ta výška, kterou dokázal je neuvěřitelná. Na závěr jsem si nechal track "Forever Now", který je silný a živý a hlavně skladbu "Humanoid", u kterého není divu, že se podle něj jmenuje celé album, protože je to našláplý a velmi živý track plný energie.

Co říct na závěr? Přijde mi, že všechno bylo řečeno. Tokio Hotel na nové desce vyspěli, Bill přestal mutovat a jeho hlas se dá poslouchat. A já už nejsem jejich anti fanoušek, ale patřím do skupiny těch, které neurazí ani nenadchnou. Snad dostanou šanci i od jiných lidí, myslím, že si jí celkem za všechny ty narážky zaslouží. Díky bohu, že už nekřičí Schreeei svým pubertálním hlasem...

Hodnocení: 62%----------------------------------------------------------------------------------------------


Zrovna nedávno jsem si říkal, kde je onen ímo fenomén, kam se poděla všechna ta přenádherně černá individua. A myšlenka mě zahnala i k Tokio Hotel. Musím přiznát, že jsem k nim nikdy necítil nenávist jako mí soukmenovci, avšak o nějaké sympatie také nešlo. Spíše mi byli tak nějak fuk. Nicméně dlouho bylo ticho po pěšině. Po turné v roce 2008 se Tokio Hotel zavřeli do studia v Hamburku a začali makat na novém albu, které vyšlo v říjnu loňského roku. A jaké že nové album je? No, možná lepší než byste mysleli! Alespoň já od něj nečekal téměř nic a dostal o dost vyspělejší věc, než bylo "Schrei" z roku 2005.

Předně je patrný celkový posun TH. Už se tolik nevsází na vzhled a snad i proto je nenajdeme na obálce alba, jak tomu bývalo dřív. Zvuk je hutnější, muzika promakanější, hvězdná produkce zcela zřejmá. Zase ale aby někdo nečekal něco extra progresivního, melodie jsou výrazné, svým způsobem vlezlé, čili snadno se dostanou pod kůži. Texty jsou takové jaké očekáváme:

"There are days when you feel so small
And you know you could be so tall
You think you got no chance...
"

"Noise" je vhodný otvírák, pokračuje "Dark Side Of The Sun", která je ukázkou toho, jak se dá postavit píseň na jednom výrazném riffu. První zpomalení při klavíru nastane ve "World Behind My Wall" a dojde i ke zpěvně sborovému "uoouoo", což se mi příčí. Další tři písně jsou ale velice dobře zaranžovány. "Humanoid" mě svou stavbou a řízností docela mile překvapil a "Pain Of Love" je možná vrcholem alba. Vše je zakončeno dvěma skladbami light soundu, ale o to emočnějšího vypětí...

Během práce na albu se vystřídala spousta věhlasných producentů. Celkově bylo natočeno 25 songů, toto je pak výsledná "šťastná" třináctka, která vyšla jak v angličtině, tak v němčině.
Tak si myslím, že to sedí. Já bych si "Humanoid" nekoupil, ale posun každý posluchač hned zaznamená. Ony ty skladby totiž nejsou špatné, ale je mi už teď jasné, že řada lidí si je z předpojatosti stejně nepustí, jelikož si pamatují nedávnou dobu a tu zkrátka Tokio Hotel nemůžou zapomenout. "Humanoid" sice teenpopu už dávno nešlape do pedálů, otázkou však je, kdo to dnes docení...

Hodnocení: 4/7BILD - 16.8.2010

29. srpna 2010 v 13:22 | tess |  Časopisy a noviny
Tom (vlevo) a Bill (vpravo) Kaulitzovi (20)
"Tom a já jsme školní dobu nesnášeli! Byli jsme problémové děti, v sedmé třídě nás dali do jiných tříd." V roce 2007 ukončili školu přes internet.

source: BILD - 16.8.2010

BILD - Kdo jsou tyhle sladké dívky?

29. srpna 2010 v 13:20 | tess |  Články
Dvě dívky při jejich oblíbené zálibě: Nakupování! No dobře, ne úplně... Je to "Tokio Hotel" zpěvák Bill Kaulitz (20) se svou stylistkou v New Yorku před nákupním domem "Barney's"! Sladcí jsou přesto oba dva.

source: BILD - 28.8.2010

http://img695.imageshack.us/img695/1854/bildg.png

Tokio Hotel Audi Photoshoot [Video]

28. srpna 2010 v 19:32 | tess |  Dvojčátka
http://www.autoevolution.com/images/news/tokio-hotel-audi-photoshoot-video-23874_1.jpg

Co mají společného pop-rocková kapela Tokio Hotel, německý výrobce Audi a ne méně než 22 severoamerických klasických bouraků? Velmi efektivní video...

Německý výrobce opět dokazuje, že může zjednat velmi kreativní reklamu. Zaměřeno na pupularizaci nedávno vypuštěné A1, nový reklamní kousek tažen Audi přivádí Tokio Hotel Toma a Billa Kaulitze a jejich, na zakázku udělané Audi A1, na krátký závod uprostřed klasických bouraků.

Tohle není poprvé, co je rocková kapela spojena se jménem jedné z německých automobilek, dvojčata udělala tento měsíc už malou revizi nejmenšího Audi. A máme-li věřit drbům, tohle je pouze preview.

Do té doby vám umožníme užít si video a připomenout, že Audi A1 míří k obchodníkům do Německa. Cena je od 15.800 € a přichází ve dvou úrovních výbavy. [...]

Bez pomoci členů Tokio Hotel se Audi podařilo zajistit dostatek zakázek pro model předtím, než se zvýšila výrobní produkce o 20 procent.


Koncert v Chile

28. srpna 2010 v 19:31 | tess |  Koncerty
Dnes Icon Group potvrdil, že Tokio Hotel budou mít koncert také v Chile!

28.11. 2010 / 21:00 hod. /. Espacio Riesco
Lístky budou v prodeji od příštího týdne prostřednictvím Puntoticket.Bill Kaulitz navštěvuje hollywoodské obchody

28. srpna 2010 v 13:16 | tess |  Bill Kaulitz
http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2010/08/bill-kaulitz-barneys-new-york-shopping.jpg

Bill Kaulitz si vykračuje se svou kamarádkou, aby nakoupil v Barneys New York ve čtvrtek (26. srpna) v Los Angeles.

20letý zpěvák Tokio Hotel si v obchodním domu údajně vyzkoušel kosmetickou kolekci.

[...]


Tokio Hotel Audi Video

28. srpna 2010 v 13:13 | tess |  Novinky
V nové reklamní senzaci dalo Audi Toma a Billa Kauiltze z populární kapely Tokio Hotel proti sobě do závodů. Jaká je jejich volba zbraní? Samozřejmě Audi A1. Nový model, který je zaměřen především na mladé publikum. Závod mezi dvěmi Audi A1 se konal v hangáru mezi řadou 22 klasických amerických aut. Klip také ukazuje focení s hvězdami z Tokio Hotel, které se konalo po závodu s Audi A1.

A1 jde na Evropský trh právě do prodeje, Severní Amerika bude následovat brzo. Cena nové A1 startuje v EU na 15.800 Eurech.Twitter fan akce

28. srpna 2010 v 13:03 | tess |  Fans TH
1. září mají Bill a Tom 21. narozeniny, proto se na twitteru opět chystá fan akce.

Udělejte 1.9.2010 v 16.00 hod Trending Topic -  #HappyBdayKaulitzTwins

Informace od Reebok

27. srpna 2010 v 20:30 | tess |  Novinky
Turné se bude konat v Evropě.


Nemůžeme potvrdit nadcházející plány turné. Pokud jde o toto téma, musíte kontaktovat kapelu prostřednictvím jejich oficiálního fora na tokio-hotel.com.
V této fázi je cíl cesty stále tajemství, které zveřejníme po 30. září.


Vítěz bude známý uprostřed října.

imagebam.com


Bill Kaulitz na nákupech v Los Angeles

27. srpna 2010 v 14:40 | tess |  Bill Kaulitz
http://www.celebrity-gossip.net/sites/default/files/imagecache/story_header/photos/bill-kaulitz-legend.jpg

Ve čtvrtek odpoledne (26. srpna) byl Bill Kaulitz spatřen na nákupech v Los Angeles.

Zpěvák Tokio Hotel se rozhodl pro některou z maloobchodních terapií v obchodě Fred Segal v Hollywoodu a byl osobně doprovázen členem  jejich týmu.

V úterý večer (24. srpna) by Bill na párty v nočním klubu Trousdale, aby zavzpomínal na Adama "DJ AM" Goldsteina.

Rok od smrti Goldsteina připadne na tuto sobotu (28. srpna). Zemřel z náhodného předávkování drogami.


04.08.2010 Singapore - Interviews [+1]

27. srpna 2010 v 13:52 | tess |  Bill Kaulitz
04.08.2010 Singapore


Tokio Hotel budou mít v listopadu koncert v São Paulo

27. srpna 2010 v 13:50 | tess |  Novinky
Německá kapela bude vystupovat ve Via Funchal stage se songy z jejich Welcome To Humanoid City Tour.

Německá kapela Tokio Hotel předvede unikátní vystoupení ve Via Funchal stage, turné Welcome To Humanoid City.
Koncert se bude konat 23. listopadu a lístky budou v prodeji od pondělí, 30. srpna.

Úspěch v Německu, 10 platinových ocenění a hodně singlů na vrcholu, kapela přináší do Sao Puala hudbu z jejich poslední práce, Humanoid City Live, která byla v Evropě viděna již na 30 místech.

Tokio Hotel
Kdy: 23. listopadu ve 22.00 hod
Kde: Via Funchal - r. Funchal, 65, Vila Olímpia
Cena: od R$100 do R$ 350.SingFest 2010 (03.08.2010) #16

27. srpna 2010 v 13:41 | tess |  Fotky z koncertů
(c) kinema colour


Koncert v São Paulo

27. srpna 2010 v 13:39 | tess |  Koncerty
Tokio Hotel budou mít koncert v São Paulo (Brazílie) - 23.11.2010


Audi photoshoot - animations

27. srpna 2010 v 13:34 | tess |  Animace
by ReseTH.gportal.hu @ Nia

http://i33.tinypic.com/30tjpxe.jpg.http://i38.tinypic.com/2qsrzh5.jpg
http://i38.tinypic.com/281yfsw.jpg.http://i35.tinypic.com/k3xjt3.jpg

Výhry v Singapuru

27. srpna 2010 v 13:32 | tess |  Fans TH
http://twitpic.com/1vaba2
Tokio Hotel fans! Tohle je ta bomba!!! Sladké že? Díky Gibson & Universal Music! Cheers!
*posted on 2010.06.09


http://twitpic.com/2dcboa
Vítěz The Vault získá podepsané triko a Humanoid City DVD!! Pěkný!!