Červenec 2010

Hamburk - letiště (28.07.2010) #4

31. července 2010 v 18:04 | tess |  FotkySetlist na MTV World Stage 2010 (31.07.2010)

31. července 2010 v 18:03 | tess |  Novinky

1. Noise
2. Human Connect To Human
3. Hey You
4. Automatic
5. Dogs Unleashed
6. Darkside of the sun
7. Screamin'
8. Monsoon
9. World Behind My Wall
10. Zoom into me
11. Forever now

MTV WORLDSTAGE LIVE IN MALAYSIA 2010

31. července 2010 v 18:02 | tess |  Videa

***

Bill: Neměli jsme moc šanci toho tolik z města vidět kvůli programu, který je opravdu plný. Takže jsme hlavně na hotelovém pokoji po celý den. Děláme interview a tak. Ale lidé jsou úžasní. Uvítání zde je vždy opravdu, opravdu pěkné. Takže je velmi vzrušující být tady.


Hamburk - letiště (28.07.2010) #3

31. července 2010 v 18:01 | tess |  Fotky


Italský časopis

31. července 2010 v 14:24 | tess |  Časopisy a noviny

Tak budete cool a sebejistí!

31. července 2010 v 14:23 | tess |  Dvojčátka

Stres ve škole? Problémy v partě? Bill a Tom z Tokio Hotel vám ukáží jak můžete vyřešit svoje problémy...

Nikdo není perfektní!
Nelíbí se vám něco na sobě? Máte i kvůli tomu o sobě pochybnosti? Tohle vám super dvojčata radí: "Nebuďte na sebe příliš tvrdí. Nikdo není perfektní. Přemýšlejte o tom. Váš vzhled a vaše osobnost se několikrát změní," řekl Tom. To znamená: Jestli jste nyní velmi stydlivá osoba, tak to může vypadat celkem jinak za pár let. "Jestli vás lidi nerespektují kvůli vašemu oblečení, uvědomte si, že je v tom vždy více než jenom drahé značkové oblečení," řekl Bill. "V minulosti jsem si vždy sám šil cool outfity z oblečení ze second-handu. Buďte kreativní!"

Hledejte stejně smýšlející lidi!
Je těžké být na vše sám. Potřebujete někoho, kdo vás podrží. Bill: "Kvůli tomu, že jsme dvojčata, tak máme skvělou výhodu v tom, že jsme vždy v páru. Sami bychom byli jenom polovičně sebejistí." Pro ty, kteří nemají dvojče, hledejte spojence. "Je tu vždy někdo, kdo se vypořádává se stejnými problémy. Nikdy nejste sami." Ale nepotřebujete armádu. Bill: "Je vždy lepší mít jednoho nebo dva nejlepší kamarády, kteří vás podporují, než dvacet, kteří vás možná pomlouvají. Když nic nefunguje, tak si najděte pomoc u rodičů nebo učitelů."

Kašlete na ty, co vás nenávidí!
Být outsider, není tak špatné! Tom: "Vždycky jsme byli jiní! Jenom kvůli našemu vzhledu! Proto nás na škole hodně lidí nemělo rádi! Tak co, měli jsme rádi jenom pár lidí! Ale brzy jsme si uvědomili, že je to dobrá věc! Protože milujeme být jiní." S tímhle na mysli to bylo pro dvojčata jednodušší! "Kašlete na to, co si ostatní myslí! Koho to zajímá...ve vašem životě to nic nemění! Důležitější je to, že vy jste spokojeni se sebou! Máte chyby a vyčuhujete z řady? To se nám líbí," řekl Bill.

Taky můžete něco dělat!
Objevte svoje talenty! "Každý může dělat něco speciálního! Je to ve vás! Ať je to něco ručního, nebo můžete dělat muziku či být kreativní. I ta nejvíce pozemská věc může být něčím speciálním," radí Bill. "Jestli jste našli svoje schopnosti, buďte pyšní, ukažte je a propagujte je! Protože se to může možná později změnit v něco skvělého! Stejně jako u nás! Začali jsme velmi brzy s muzikou, hodně jsme zkoušeli, hráli hodně vystoupení - a jednoho dne to vyšlo. Taky to můžete udělat!"

Buďte nezávislí!
Budete částečně silní, jestli se naučíte co možná nejdříve stát na vlastních nohách. "My jsme se snažili dělat rozhodnutí sami! Když jsme byli nováčci, tak lidé z hudebního byznysu si mysleli, že nevěří vlastním uším! Protože již v patnácti letech jsme představovali naše názory - a vyšli jsme nahoru," řek Tom. "Ale začněte v malých kouscích! Chtěli jsme, například, žádné dárky na Vánoce nebo narozeniny - ale spíše peníze! Pro Toma a mě bylo důležité, abychom mohli ustoupit! Takže jsme byli schopni se dělit a rozhodnout, kdy si koupíme nové oblečení nebo použijeme telefony. Taky jsme nikdy nedostávali tolik kapesného. Bylo to tak třicet euro za měsíc!"


LIVE CITY!

31. července 2010 v 14:20 | tess |  Články

The Aliens City
Mysleli jste si, že vaše město je nudné? No, zdá se, že máte pravdu. Ale nemusíte se cítit špatně, protože není tu žádné město stejné jako "Humanoid City", které ožilo na úžasném turné Tokio Hotel.
1.září, skoro za měsíc, bude možná otravný den, ale taky šťastný svátek. Rozhodněte se sami, jestli se chcete pohřbít kvůli tomu, že letní prázdniny skončili a musíte zpátky do školy, nebo možná dáte přednost svíčce a přání Happy Birthday pro Billa a Toma Kaulitzovi, protože ve stejný den slaví dvojčata svoje 21.narozeniny, naprosto vzrušující událost. To nám připomnělo přidat fotku Black Forest Cake, známého německého dezertu, kvůli 1.září, který kosmickým stylem padá na středu. Taky jestli chcete bratrům poslat nějaká přání, tak je nám můžete poslat a my je předáme nahrávací společnosti, protože, jak jistě víte, máme skvělé konexe s hvězdami.
Okay, chytli jste nás. I když myslíme každé slovo a opravdu se pokusíme jim dát vaše přání, tak taky víme, že vy lidi, Tokio Hotel fanoušci, jste s námi za poslední dva měsíce nebyli moc spokojení, s nejlepším teen časopisem ve středním východě a nejspíš celém světě. Uznáváme - Tokio Hotel tu byli v posledních měsících trochu zanedbáváni. Vina je hlavně mezi námi, ale nezapomeňte na důvody - kluci neměli nový single po více než půl roku, neměli jsme šťavnaté novinky kolem nich od 2009 (kdy Tom se dostal do rvačky s psychopatickými fanynkami, které napadly jeho mámu) a i když se nám líbilo "Strange" ze soundtracku "Alenka v Říši Divů", kapela byla celkem klidná a vydávala nejvíce energie na evropské turné "Humanoid City", které nedávno skončilo.

Super-člověk
Vlastně, možná, že se na turné stalo něco dobrého. Ne, kluci se nevrací do Tel Aviv, aby znova zopakovali úžasné chvíli z jejich první a jediné návštěvy tady, ale vydali minulý týden nové DVD a album, které ukazuje nezapomenutelný koncert, který se letos konal 12.dubna v Miláně, Itálie. V tuhle chvíli jsme slyšeli, že produkci si vedou dobře v Izraeli, takže jsme se rozhodli opět rozvést naše speciální spojení s Tokio Hotel a námi, a věnovat jim skvělý cover článek. Taky z tohoto můžete vyhrát, protože včetně skvělého článku (dnes jsme velmi skromní), máte i šanci vyhrát kopie žhavého DVD a alba, takže okamžitě běžte na stranu 23. Nebo možná potom, až přečtete tento článek.
Koncert byl natočen v dubnu, na konci "Humanoid City" turné. Abychom byli správní, tak to byl předposlední koncert turné, kdy Bill a přátelé již cítili že konec a všechno bylo snadné a zábavné. Na koncertě vystupuje kapela se všemi písněmi z alba "Humanoid", včetně nového single "Darkside of the Sun", jehož live verze byla vydána jako single v posledním měsíci.
Na jednu stranu je opravdu pěkné slyšet všechny písničky z posledního alba živě, ale na druhou stranu "nahrazují" staré milované písně. No, koncert měl vlastně taky "Ready,Set,Go" a "Monsoon", ale taky bychom rádi slyšeli "Scream" nebo "Don't Jump", například. Taky všechny písně na koncertě jsou v angličtině, kromě "Humanoid", který získal akustiku v němčině.

Svez nás, Bille
A co se na koncertě děje kromě muziky? No, taky jsme byli překvapeni úžasným podiem a pyrotechnikou. Tokio Hotel měli nějaké velké ohňostroje, které byly i u Rolling Stones a Aerosmith, což je udělalo nezapomenutelnými. Všechno to stálo za to. Nápad "Humanoid City" je cesta skrz futuristické město. Podium je plné laserů a zářících světel a pohybujících mostů a videí, která jsou ukazována na obří obrazovce a vesmírná loď, která vypadá jako vejce.
V jednom z nejvíce vzrušujících videí taky můžete vidět členy kapely v jejich "mladších časech", a Gustava a Toma, kteří se mlátí o kousek pizzy. Wow, velmi vyspělé. Jako kdyby neměli dostatek peněz na to si koupit i dostatek pizzy. Nicméně, věřili byste, že už uběhlo devět let od doby, kdy jsou Tokio Hotel kapela? (vlastně předtím byli pod jménem Devilish, ale okay). A nejenom tohle: v jedné nejvíce vzrušující chvíli z koncertu, podium se otevře a velká motorka vyjede nahoru, na které jede imaginárně Bill. Škoda, že nejede po zadním kole.
Když mluvíme o Billovi, tak musíme zmínit, že se naprosto uzdravil po své operaci, kterou měl před dvěma a půl roky. Nahrát album po operaci je jedna věc - protože jsou tu vždy producenti a speciální efekty, které upraví věci ve studiu, ale plné turné, kde musíte být na podiu skoro každý den a vypustit duši, když hrajete bez playbacku - to je rozhodně něco jiného. Krátce, není potřeba se obávat. Bill zní zdravě a lépe než kdykoli předtím a naprosto tu show vedl.
Během koncertu, zpěvák vyměnil asi 4-5 futuristických outfitů, z nichž každý další je šílenější než ten předchozí. Těsné kožené oblečení? Ano. Ostny na ramenech? Ano. Kapely, které podle všeho jdou z Billovy hlavy a jsou spojeny k jeho zádům a zářivé obloučky, které má kolem své vrchní části těla a vypadá jako součást vesmíre lodi? Ano! Dodnes jsme si mysleli, že Bill je člověk, který se narodil v Leipzigu, Německo, dnes si tím nejsme tak jistí. Je tu šance, že Bill je mimozemšťan, který byl adoptovaný Kaulitz rodinou, a on a Tom vlastně nejsou dvojčata? Dobrá otázka. Jestli je tady nějaká bytost na Marsu, která tohle čte právě teď a zná odpověď - tak budeme rádi znát odpověď. Dáváme přednost e-mailům, ale taky telepatie je dobrá.

Zkoušení
Společně s DVD přichází i nejzajímavější bonus: exkluzivní 10 minutové video, které vás zavede na výlet do zákulisí show. Kluci tam vlastně mluví německy, ale vše je přeloženo do angličtiny, takže jsme si jistí, že byste si s tím lidi poradili.
Je úžasné vidět první návrhy na podium a jeho miniaturní verzi, po celé té tvrdé práci, potu a slzách, které se staly skutečností. "Když jsme viděli set poprvé, tak jsme byli na pochybách kvůli tomu, jestli bude možné to stavět zas a znova každý den na jiném místě," říká Bill ve videu. "Opravdu nemám ponětí, jak to zvládnou, respekt." potom tam mluví Tom o svých kytarách a Gustav, který žádá Billa o žvýkačku s čokoládovou příchutí. Nejdřív pizza a teď tohle?
V druhé části videa, Tom dostal otázku, jestli by měl zájem měnit outfity jako jeho bratr. "Rozhodně ne!" odpověděl. "Bill potřebuje měnit outfity každou minutu a já bych to nezvládl. Nicméně, tyhle outfity jsou celkem těžké a je v nich omezený pohyb na podiu. Já se musím hýbat a nemám čas myslet na outfity, protože mám v hlavě během show mnoho jiných myšlenek." Jaké myšlenky? "Hrát správně noty a najít ty nejhezčí dívky v publiku." Hey, alespoň je Tom upřímný kluk, a upřímnost je jedna z věcí, které dívky hledají na klukovi, ne?
A ukončeme to zprávou pro Georgovi fanoušky! Rádi bychom vám řekli, co je u něj nového, ale ten kluk sotva řekne nějaké slovo, a většinou je zaneprázdněný hraním na basu a keyboard. Na tom nezáleží, alespoň byl zvolení jako nejvíce sexy člen kapely Tokio Hotel v naší anketě, kterou jsme udělali, a tohle je znamení pro všechny Billovi fanoušky napadnout náš e-mail rozzlobenými zprávami. Připravujeme se.


Rosh1 č.1162 (Izrael)

31. července 2010 v 14:17 | tess |  Časopisy a noviny


MTV World Stage Malaysia 2010 (31.7.2010) update #5

31. července 2010 v 14:14 | tess |  Novinky
11:40 Tokio Hotel budou vystupovat po Wonder Girls a Bunkface. / spinorbinmusic
12:25 Tokio Hotel vystoupí ve 20.00 hod (malajského času). / intanoorbaizura
12:39 Začíná to a prší / TH_Australia
12:40 MTV World Stage začíná! Právě vystupují Bunkface! / TH_Australia
12:51 Tokio Hotel mají vlastní záchod Foto /thepeenut
12:52 Takto to vypadá na festivalu Foto / MTVAsia
13:00 Řada na MTV World Stage Foto / MTVAsia
13:27 Bunkface vystupují s jejich posledním songem. / MalaysiaTH
13:33 Opona je zatáhlá. Lidé říkají, že další jsou Wonder Girls / MalaysiaTH

MTV World Stage Live in Malaysia 2010 – hlavní témata tiskové konference

31. července 2010 v 14:14 | tess |  Články
[...]

Jako další budou na pódiu Tokio Hotel. Zpěvák Bill Kaulitz upoutal pozornost každého s jeho unikátním stylem a výběrem oblečení - tmavě olivová vojenská kombinéza se spoustou doplňků. Samozřejmě byly přítomny oční linky. VJs a Chris škádlili Tokio Hotel na malajské dívky a Tom reagoval slovy, že "jsou opravdu pěkné, vypadají dobře."

Smích následoval, když se VJs zeptal Gustava (který měl na sobě bílé triko a bermudy), jestli se někdy inspiroval obléct se jako ostatní členové kapely. Gustav ve vážnosti suchým tónem řekl, že ne. Bill řekl, že kapela podporuje individualitu a svobodu projevu, takže každý z nich má odlišný styl.

[...]Tokio Hotel na MTV World Stage 2010 – Ready, Set, Scream

31. července 2010 v 12:47 | tess |  Rozhovory
http://blog.mtvasia.com/wp-content/uploads/2010/07/tokiohotel.jpg

Co mohou fanoušci očekávat od vašeho vystoupení na MTV World Stage Live in Malaysia 2010?
Tom: Hlavní věcí je, že budeme mít hořící piano a něco nového pro "World Behind My Wall". Také máme skvělý úvod pro "Noise" a všechny naše intra.
Bill: Co jsme udělali na této desce je to, že jsme vyzkoušeli nějaké nové nástroje, kluci hrají na klávesy, poprvé hrají na piano, protože obecně hraje Tom jenom na kytaru, ale je také velmi talentovaný, když dojde na piano, takže jsme s novou deskou vyzkoušeli nové věci a to i na pódiu.

Kluci, jste stále nervózní, když jdete na pódium?
Bill:
Ano, jsme. Ale když hrajete turné 3 měsíce nebo tak něco… každou noc velké koncerty, není to tak špatné, zvykli jsme si na to. Jsme vždycky nervózní, když je to prostě jedna show, je jedna možnost a vždycky je to vzrušující. Myslím, že být nervózní je normální věc.

Tokio Hotel nedávno vydali Humanoid City Live DVD a album. Vím, že pódium bylo vytvořené s pomocí týmu, který pracoval na filmu Pátý element. Povězte nám více o tvůrčím procesu.
Bill: Víte, když dojde na turné, vždycky máte tolik nápadů a věcí, které chcete udělat a pro nás bylo důležité, udělat něco nového. Opravdu jsme chtěli vytvořit "Humanoid město" a také jsme měli skvělou designérku pódia, její jméno je Misty Buckley, odvedla fantastickou práci a procovali jsme opravdu blízko sebe.
Tom: Všichni jsme si sedli a řekli, že chceme velký úvod, chceme něco pohyblivého a všechny nápady přicházely.
Bill: Takže uvedení show znamená spoustu času, začali jsme půl roku před tím, než jsme se dostali na turné a týden jsme měli nějaké zkoušky v Londýně. Potom jsme dali dohromady kostýmy, byl to Dean a Dan (Catenovi) z DSquared2, a ti také odvedli fantastickou práci. Byl to skutečný proces, takže si myslím, že nejdůležitější věc je dát to dohromady a mluvit o tom, co chcete mít. Opravdu jsem chtěl něco 'Humanoid', něco, co není z této planety, a že to bylo celé téma turné. Všechno vyšlo opravdu dobře a tuto show jsme natočili v Miláně.

Když mluvíme o turné a vašem albu "Humanoid", tento celý aspekt je science fiction, takže máte kluci nějaké oblíbené science fiction filmy, knihy?
Bill: Myslím, že obecně mám nejraději sci-fi filmy.
Tom: Sci-fi filmy jsou skvělé, můj oblíbený sci-fi film je… máme nějaký oblíbený? Myslím, že Pátý element je skvělý…
Georg: District 9.
(Všichni souhlasí)
Bill: 2012 byl také skvělý film.
Tom: Není to skutečné sci-fi, ale…
Bill: Mám rád spoustu různých věcí, mám rád všechno, co je s mimozemšťany. Nebylo v plánu mít desku, jako je tahle, přichází to v procesu a my jsme seděli ve studiu, přemýšleli a mluvili o věcech jako jsou tyhle a přišli jsme s nápadem pojmenovat album "Humanoid" a mít všechny tyhle sci-fi vlivy.

Bille, nedávno jsi nechal udělat nějaké piercingy-včetně septumu, který je o něco víc neobvyklý. Bylo to plánované, nebo to bylo něco, co jsi udělal na popud?
Bill: Ne, vždycky je to opravdu spontánní. Seděl jsem v autě a měl jsem tuhle myšlenku a řekl jsem ok, chci to udělat. Skvělá věc na piercingách je ta, že to můžete vytáhnout ven kdykoliv chcete, takže to je opravdu skvělé.

Ale já jsem opravdu do piercingů a tetování a tak podobně, takže jsou už naplánoval nějaká tetování, která chci mít. Když to uděláte, tak to bolí a říkáte si, ok, nikdy to nechci udělat znovu, ale když je všechno v pohodě a máte znovu dobrý pocit, rovnou jdete na další piercing a je to cyklus.

Na takových věcech jsem docela závislý.

Takže je nějaká část tvého těla, kde by sis nikdy nedal piercing?
Bill: Jo, moje 'spodní' oblast. (gesta ke spodní části dělat)
(Všichni se smějí)

Na co nejzajímavější jste se dosud museli podepsat?
Tom: Měli jsme několik dobrých věcí - použité spodní prádlo, auta…
Georg: Nahá prsa…
Bill: Jo, takové věci…
Tom: Já preferuju nahá prsa (široce se usmívá)

Bude mít Jumbie někdy nějaké vystoupení?
Bill: Ah!
(Všichni se smějí)
Tom: Ten vypadá opravdu dobře ve filmu.
Bill: Na turné máme vždycky nové hračky a tentokrát máme snake boards. Je opravdu těžké
naučit se na tom, ale jakmile na to přijdete, je to opravdu zábava, ale možná se Jumbieho vezmeme na další turné nebo možná do Asie. Myslím, že to rozhodně chce vidět.MTV World Stage Malaysia 2010 (31.7.2010) update #4

31. července 2010 v 12:47 | tess |  Novinky
09:48 Bill Kaulitz a tým šli právě do místnosti kvůli rozhovorům. Bill je natrojený a má ná sobě armádní boty až po kolena. A už jsme zmínili, že Billlovy vlasy jsou perfektně nastylizované, i když je tu vysoká vlhkost! / HotMagazine
10:10 Řada: Foto / xpaxsays
12:04 Prší tady:
Tokio Hotel vystoupí po Wonder Girls a Bunkface. / spinorbinmusic
Tokio Hotel budou vytupovat ve 20.00 hod malajského času (našeho času to je ve 14.00 hod). Koncert bude trvat hodinu.

MTV World Stage Malaysia 2010 (31.7.2010) update #3

31. července 2010 v 12:46 | tess |  Novinky
02:40 Bylo řečeno, že první fanoušci Tokio Hotel tu jsou už od 01.00 hod a pouštění začíná ve 13.00 hod! / THMalaysiaST
03:25 Teprve teď snídáme. Tokio Hotel už mají termíny s tiskem (tady je 09:25 hod). Chudáci kluci. Mají dlouhý den. / TH_Australia
03:30 MTV World Stage Set je uchvacující. Tým dostává pokyny a vybaluje boxy. / THMalaysiaST
03:51 Tým začíná soundcheck. / THMalaysiaST
05:22 Tisková konference MTV World Stage začíná za hodinu. / HotMagazine
05:42 Katy Perry má teď soundcheck. / BriiMonster
06:38 Teď jsme na tiskové konferenci a fotografové si berou svá místa a staví si svoje věci. / HotMagazine
06:57 Podařilo se nám dostat také na tiskovou konferenci. Hvězdy tu ještě nejsou, ale přijdou brzo. Foto / HotMagazine
07:09 Bunkface jsou tady na tiskové konferenci jako první. / GalaxieMag
07:16 Dívky neomdlely. Tokio Hotel jsou tady! Bill Kaulitz v kombinéze s mnoha doplňky. / GalaxieMag
07:21 "V Malajsii jsme měli fantastické vystoupení a bezpodmínečně jsme se chtěli vrátit s velkou pódiovou produkcí!" - Bill Kaulitz / GalaxieMag
07:22 "Stylista byl pro mě vždycky noční můra. Kvůli tomu žádného nemám. Všechno si dělám sám! - Bill Kaulitz o svém vzhledu. / GalaxieMag
07:23 Tom a Bill říkají: "Dívky tady v Malajsii jsou pěkné."
07:24 Bill: "Pro každého by mělo být důležitý, že je jiný a je sám sebou.." / MTVAsia
07:36 Tokio Hotel vypadají sexy. / GalaxieMag

http://img4.imageshack.us/img4/4885/138136361.png

08:24 Tokio Hotel si vzali produkční set z Evropského turné. Už se těšíme na Billovy outfity! / HotMagazine
08:48 Vstup začne za hodinu. / TH_Australia
08:53 Jenom krátké vysvětlení: Tom včera na soundchecku zkoušel zahrát něco z Rette mich. Ale NE CELÝ SON!" / TH_Australia


TOPP 09/2010 (Norway)

31. července 2010 v 12:44 | tess |  Časopisy a novinyOtázky pro Tokio Hotel

30. července 2010 v 20:50 | tess |  Novinky
Jsem si jistý, že jste slyšeli o tom, že jsou kluci zpátky ve městě. Tento víkend s nimi budu mít rozhovor, takže pokud máte na kluky nějaké otázky, zanechte je prosím v komentáři tady nebo mi napište na twitter @jinnyboy. Během rozhovoru budu mít u sebe laptop. Zeptejte se!


http://www.mynameisjin.com/wp-content/uploads/2010/05/JINNYBOY.jpg


Sunway Lagoon Loop Video

30. července 2010 v 20:10 | tess |  TH in TV


MTV World Stage Malaysia 2010 (31.7.2010) update #2

30. července 2010 v 16:23 | tess |  Novinky
05:18 Soundcheck právě začal! Bunkface jsou na pódiu - Tokio Hotel přijdou později. / TH_Australia.
05:23 Pódium je šílené - tři obrazovky v pozadí pro vizuální efekty a dvě po stranách pro videa, kde se bude ukazovat kapela. / TH_Australia.
05:58 Humanoid motorka bude na pódiu! Mají s sebou něco Humanoid setu yahoooo! / TH_Australia
06:25 Krásné lístky: Foto / TH_Australia
06:37 Motorka je ještě v bedně: Foto
06:43 Právě testují zvedací mechanismy a motorka je teď mimo dohled. / THMalaysiaST
06:49 Teď Wonder Girls :) : Foto /TokioHotelSG
08:49 Soundcheck TH pokračuje. Už jsme objevili klávesy, mosty a bicí. Foto / TokioHotelSG
09:11 Roadies testují nástroje. Tokio Hotel tu ještě nejsou. / " TH_Australia
09:29 Právě byl zkoušen Monsoon. / TH_Australia
10:16: Teď NOISE. /  TokioHotelSG
10:17 Kluci jsou tady! Noise zní briliantně. Bill má na sobě červeno-černé pruhy. Zní a vypadají neuvěřitelně dobře. Tom blokuje.. /TH_Australia
10:19 OMG Rette Mich / TH_Australia
10:20 Tom a Bill se spolu baví. Teď Hey You. Bill vypadá velmi unaveně. / TH_Australia
10:41 Dosud soundcheck: Noise, Hey You, Sreamin. Teď přestávka-kouří. / TokioHotelSG
10:44 Soundcheck: Foto / TokioHotelSG
11:06 Bill na soundchecku:

11:39 Tom na soundchecku:

12:03 Vypadá to, jako by měl mít Bill zítra na sobě oblek s krátkými rukávy. Viděli jsme některé kostýmy z turné Humanoid. Bunda z Noise je tady také. / BriiMonster
12:11 Také zahráli Zoom s klavírem. / TH_Australia

MTV Asia Twitter (30.7.2010)

30. července 2010 v 16:23 | tess |  Novinky
Bill z Tokio Hotel říká, že by rádi zahráli v Asii víc koncertů.

Tom říká, že bude hrát na piano a dá si pozor na skvělou pyrotechniku.

Typ Tokio Hotel: Buďte sami sebou, vnímejte hudbu & křičte opravdu hlasitě!

Oblíbené sci-fi filmy Tokio Hotel: Pátý element, District 9, 2012

Bill říká, že jeho septum piercing byl naprosto spontánní.

Bill je závislý na tetování & piercingách, ale nikdy by si nedal piercing tam dole.

Nejzajímavější věci, které Tokio Hotel museli podepsat: použité spodní prádlo & nahá prsa.

Jumbie možná udělá budoucí vystoupení, ale hračka, kterou Tokio Hotel zvolí je snake-boards.


source: http://twitter.com/mtvasia

[30.07.2010] Váš oblíbený LIVE-Track

30. července 2010 v 14:42 | tess |  Tom´s blog
Před pár dny jsem se vás ptal, jaký je váš oblíbený song na LIVE DVDLIVE Albu. V německém a anglickém hlasování je jasný vítěz: IN YOUR SHADOW I CAN SHINE! Díky za hlasování & pozdravy z Asie...

Tom's Blog - tokiohotel.de

DVD & CD "Humanoid City Live" - umístění v hitparádách #5

30. července 2010 v 14:41 | tess |  Novinky
DVD Švédsko # 1 Finsko # 2 CD Švédsko # 34Tokio Hotel interview pro My Idol

29. července 2010 v 16:28 | tess |  Rozhovory

Vytvořili jste triko pro kampaň proti AIDS. Proč to pro vás bylo důležité?
Bill: Slyšeli jsme o téhle kampani, jsme pořád na veřejnosti, protože můžeme dělat tyhle věci. Je to velmi důležité, hlavně pro mladé lidi, aby měli bezpečný sex. Nápad chráněného sexu nás inspiroval...
(Když bratrům bylo 12 let, Tom přinesl kondomy. Bill začal dělat balónky, ale Tom se vypařil s přítelkyní. Nic se od té doby moc nezměnilo :))

Jak jste se zúčastnili?
Bill: Navrhování byla většinou moje práce.
Tom: Já jsem přišel se sloganem.
Bill: A já jsem se opravdu nechal inspirovat Tomovým sloganem.
(Billova verze: Žádný sex, žádný AIDS! Tomova verze: Lepší AIDS, než život bez sexu!)

Tom: Nejdřív ze všeho jsme chtěli slogan, který je krátký a snadno zapamatovatelný.
Gustav: Nechali mě se taky zúčastnit! Nakreslil jsem vykřičníky!!!
Tom: A Gustav taky běhal pro sandwiche!

Co můžete říct svým fanouškům o ochraně?
Bill: Je velmi důležitá, protože si myslíme, že sex je dobrá věc.
Tom: Ano.
Bill: Co je taky potěšující je to, že pro sex není potřeba přítomnosti partnera.
Tom: To se někdy stává.
Georg: Často stává.
Gustav: Skoro pořád!
Bill: Yeah.

Jaký je váš styl oblečení?
Bill: Já jsem naprostý šílenec do kožených bund. Mám jich tolik, že už je ani přesně nemůžu spočítat. Každá barva, každý tvar. Tom je více na styl hip-hopu.
Tom: Trochu retro.
Gustav: A já rád ponožky. Nedávají mi peníze na bundy.

Vaše oblíbená část outfitů?
Bill: Kromě bund jsem šílenec do šperků. Mám vždy sebou alespoň jeden kufr, mohlo by i více, kde mám stovky stříbrných prstenů.
Gustav: A já mám rád ten železný prsten, který mám na prstě. Nějaká fanynka ho ztratila. Měl jsem štěstí!

Proč jste nazvali vaše album Humanoid?
Bill: Humanoid - je to něco, jak jsme se cítili během dětství. Jak nás každý kolem nás viděl, a takhle se i sami cítíme. To jméno je dobře spojené s našim životem a zvuku alba.

Čí nápad byl ten obal?
Bill: Rozhodli jsme se, že ostatní tři členi kapely nejsou tak důležití (směje se). Chtěli jsme vytvořil vzhled jak humanoid, proto jsme vzali obličej a upravili ve Photoshopu. A vyšla z toho kombinace muže a robota. Skvělý obal na album.

Proč jste vybrali Automatisch za první single?
Tom: Byla to pro nás lehká volba. Píseň ukazuje nový hudební směr Tokio Hotel. Je to zábavná píseň. Bill a já jsme ji napsali za dvě hodiny. Text a melodie se objevilo celkem snadno. Okamžitě jsme věděli, že tohle bude naše první píseň na budoucím albu.
Georg: A kromě toho, videoklip k téhle písni je prostě skvělý. Natáčení bylo v Jižní Africe po pět dní. Přestože jsme byli uprostřed pouště, tak bylo velmi chladno. Jakmile zapadlo slunce, tak noci byly velmi chladné. Ale i přes ten problém nikdy nezapomeneme na Jižní Afriku a její krajinu.
Gustav: Jedna místní černoška s velkými prsy si mě všimla, a já už přemýšlel o svatbě, ale ukázalo se, že má 18 dětí.
Tom: Bill dostával pozornost jenom od šamanů, mysleli si, že je jejich konkurence.

Tome, proč sis změnil účes?
Tom: Po devíti letech dredů jsem si přál změnu. (Brouci a červi byly otravní! Pavoučí a včelí rodiny byly poslední kapkou:))). Takže jsem si ostříhal svoje vlasy, protože to bylo nemožné rozplést. Potom jsem čekal, až vyrostlo a zkusil afro styl, jen pro zábavu, ale sedělo to ke mně, tak jsem si to nechal.

Jste svobodní?
Bill: Ano. Jeden z nás má přítelkyni, ale zbytek jsou svobodní mládenci.
Georg: Poněvadž už to Bill řekl, tak to řeknu taky. Žiji s krásnou a okouzlující dívkou, jejíž jméno vám neřeknu. Je Němka a nehodlám říct nic dalšího.
Gustav: Já jsem aspoň měl šanci vidět nahou dívku (náhodou), ale Bill stále neměl to štěstí.

Kdo je z vás ten nejlepší a nejhorší?
Bill: Georg je hrozný, kromě toho, že je furt všude pozdě. A je líný, nemotorný, hloupý a ošklivý (směje se). Taky je velmi vtipný, protože je tak nemotorný. Ale má krásné vlasy. Gustav vypadá jako tele. Já jsem jediný, kdo je perfektní ve všech směrech, a to ostatní štve. A beru všechno moc vážně.
Gustav: Ano, jsi úžasný.
Tom: Jednoduše super. Já jsem velmi talentovaný a taky velmi krásný.
Bill: Všechno na Tomovi je krásné.
Georg: Tom je taky nudný a šílený co se sebe týče.
Tom: To není pravda! Jsem skromný kluk. Ale talentovaný a krásný (směje se)
Gustav: Já jsem taky celkem krásný a nosím brýle!

Můžete se s námi podělit o zajímavý příběh ze školní doby?
Bill: Škola pro nás byla noční můrou. Vyrůstali jsme v malém městě a cítili se tam jako mimozemšťani na jiné planetě. Narozdíl od ostatních dětí jsme pořád mysleli na muziku. Měl jsem hodně problémů s učiteli a spolužáky. Byli jsme ve škole špatní.
Gustav: A já jsem zařídil nekonečný basketbalový rekord. Za celých deset let školy se mi nikdy nepodařilo hodit míč do koše.

Máte neobvyklý vkus na módu. Jak důležitá je vizuální část kapely?
Bill: Je důležitá, ale myslíme si, že je nezbytné být sami sebou. Pro nás Tokio Hotel je tohle více než práce spíše život. Nikdy jsme se nesnažili přijít s nějakou image, obrazem. A nezajímá mě, co říkají o mých vlasech nebo našem oblečení. Vypadáme jak, jak to je, a vždy tomu tak bude. Vizuální stránka je důležitá, jako texty a melodie z nápadů, představování emocí, a můžete vidět celou tu osobu. Všechno tohle jde společně ruku v ruce.

Co máte nejraději na svých fanoušcích?
Tom: Jejich energii na koncertech. Dodávají nám tolik energie. Naši fanoušci jsou ti nejlepší!
Bill: Chceme, aby fanoušci křičeli! Je to neuvěřitelné množství energie, které tak získáváte na podiu. Nechtěli bychom hrát před tupými lidi, kteří by jenom poslouchali naše písně. Potřebujeme tu energii. Fanoušci nás sledují všude, spí před halami. Líbí se mi takový projev odhodlání.

Jaké jsou špatné stránky slávy? Když vyjdete na ulici, tak jste okamžitě obklopeni paparazzi, že?
Bill: Přesně. Rád bych šel na ulici a jenom se procházel. Předtím, když jsme byli na turné, tak jsme mohli jít ven bez bodyguardů. Teď je to nemožné. Ale jsme nadšeni, že lidi mají rádi naši muziku. Sláva je pro nás jako droga.

Co byste dělali, kdybyste nebyli v Tokio Hotel?
Bill: Já bych byl nezaměstnaný muzikant (směje se). Samozřejmě, že bych hrál v nějakých malých klubech za malou cenu.
(Bill: Já bych pracoval u McDonalds a schovával se od rváčů. Lidé nemají normální život, když vypadají jako já.)

Je tu nějaká kapela nebo interpret, který vás inspiruje k psaní písní?
Bill: Je velmi těžké jmenovat jednu kapelu nebo interpreta, protože poslouchám všechny druhy muziky. Nikdy jsem neměl idol, který mě opravdu inspiroval, ale rád poslouchám David Bowie, Placebo, Coldplay, Stereophonics. Rád bych měl možnost s nimi pracovat, s někým jako David Bowie nebo Steve Tyler

Pokaždé, když jdeš na podium, tak si uděláš make-up?
Bill: Někdy si dělám všechno sám, někdy potřebuji pomoc. Začal jsem si dělat make-up a barvit vlasy, když mi bylo deset let, takže to už umím i sám.

Kdo tě inspiroval na tento unikátní účes?
Bill: Hmmm...nevím, odkud beru inspiraci. Prostě to pochází ze mně, nevím. Nepotřebuji moc času, abych si upravil vlasy. Každý den na to používám lak na vlasy a trvá to kolem patnácti minut.
Gustav: Děkujeme za zeptání! Můj účes je výsledkem nedostatku peněz. To je ten nejlevnější účes. Dostávám zaplaceno cent za jeden úder do bicích. Je to sotva na pití a játrovku.MTV World Stage Malaysia 2010 (31.7.2010) update

29. července 2010 v 16:27 | tess |  Fotky
09:30 World Stage SET UP! / BriiMonster @ Twitter


Interview - Making Some Noise

29. července 2010 v 16:27 | tess |  Rozhovory

Naposled, když němečtí rockeři Tokio Hotel byli ve městě, tak hráli akustický showcase - daleko od Humanoid City, úžasné show, se kterou nedávno měli turné. Tentokrát se Tokio Hotel vrací na Singfest, a slibují, že budou válet - ale v menší verzi než bylo Humanoid City.
"Budete mít plně elektrickou show, ale nebudeme schopni přivést celý set na Humanoid City," řekl Tokio Hotel zpěvák Bill Kaulitz do telefonu. "Ale stejně to bude skvělá show."

Co tentokrát očekáváte?
Očekáváme skvělé počasí. A skvělé publikum. No, víte, raději vidíme fanoušky z očí do očí než jenom o nich číst nebo slyšet na internetu. Tentokrát je můžeme vidět a stejně tak jejich reakce a emoce. To je vždy skvělá věc. Takže jsme nadšeni.

Viděli jste toho hodně ze Singapuru a zkusili jste místní jídlo?
Program byl opravdu, opravdu plný minule, takže jsme neviděli celé město a všechny naše fanoušky, ale bylo to fantastické. Jedli jsme jenom těstoviny, pizzu a takové věci. Možná, že něco zkusíme tentokrát.

Bratři v kapele nejsou vždy dobrým nápadem. Podívejte třeba na Oasis. Jak dobře vycházíte s Tomem?
Myslím, že protože jsme identická dvojčata, tak je to trochu jiné. Je tu spojení, je to něco speciálního. Jsme jako jedna osoba - nemůžeme žít bez toho druhého. Chci říct, že někdy se hádáme, ale za pět minut na to zapomeneme. Tommy a já jsme dělali po celý život všechno společně. Je to pro nás velká věc být ve stejné kapele a dělat všechno společně.

Vy jste kluci byli teenageři, když jste začali. Nějaké rady pro mladé kapely?
Na začátku je to těžké, hlavně když jste velmi mladí, s lidmi, kteří o vás mluví hlouposti. Ale když v patnácti děláte dobrou muziku...tak je to dobrá věc. Být úspěšný, ačkoli, znamená mít hodně štěstí - musíte být na správném místě ve správnou dobu. A hodně pracovat. My jsme se rozhodli a chtěli jsme si za tím jít a dělat muziku po celý život. Nezajímalo nás, co se stane. Je lepší mít ten cíl v hlavě, když jdete na profesionála.

Takže jste nepřemýšleli o něčem jiném po škole?
Tom a já jsme začali s muzikou, když nám bylo sedm. Po škole jsme šli okamžitě do zkušebny. Nikdy nebyl plán B. Kdybychom nebyli vybráni nahrávací společnosti, tak bychom nejspíš byli muzikanty bez domova. Nikde bychom nehráli - ne před pěti nebo tisíci. Ale je lepší hrát před tisíci! Máme opravdu štěstí, že můžeme žít tenhle život. Cítím se velmi poctěn.

source (c) Todayonline

Dělaní hluku

29. července 2010 v 16:26 | tess |  Články
Když němečtí rockeři Tokio Hotel byli naposledy ve městě, hráli akustickou showcase - to je daleko k turné Humanoid City, na kterém kapela byla nedávno. Tentokrát se Tokio Hotel vrací, aby vystoupili na Singestu, slibují rockovou show - byť v menším měřítku než na Humanoid City.
"Budeme mít celou elektrickou show, ale nemohli jsme přivést celý set pro Humanoid City," řekl zpěvák Bill Kaulitz po telefonu. "Ale i tak to bude velká show."

Co tentokrát očekáváte?
Očekáváme skvělé počasí. A skvělé publikum. No víte, raději naše fanoušky vidíme, než o nich čteme nebo o nich slyšíme na internetu. Tentokrát uvidíme tváří v tvář jejich reakce a emoce. To je vždycky skvělá věc. Takže jsme nadšeni.

Když jste tady byli posledně, viděli ze Singapuru hodně a vyzkoušeli jste místní jídlo?
V poslední době byl plán opravdu, opravdu obtížný, takže jsme celé město a všechny naše fanoušky neviděli, ale bylo to fantastické. Jen jsme jedli těstoviny, pizzu a takové věci. Možná, že tentokrát něco vyzkoušíme.

Bratři v kapele nejsou vždycky dobrý nápad. Podívej na Oasis. Jak s Tomem vycházíte?
Myslím, že je to kvůli tomu, že jsme identická dvojčata, to je trochu jiné. Jsme spojeni, je to něco speciálního. Jsme jako jedna osoba - nemůžeme bez sebe žít. Myslím, že se někdy hádáme, ale o pět minut později na to zapomeneme. Tommy a já děláme po celý život všechno spolu. Být ve stejné kapela a dělat všechno společně, je pro nás obrovská věc.

Když jste začínali, byli jste teenageři. Nějaká rada pro mladé kapely?
Na začátku je to těžké, obzvlášť když jste velmi mladí, s lidmi, kteří o vás mluví sračky. Ale když děláte v 15 dobrou hudbu…je to dobrá věc. Chcete-li být úspěšní, je to o hodně štěstí - musíte být na správném místě ve správnou dobu. A hodně tvrdé práce. Udělali jsme rozhodnutí a po celý život chceme prostě dělat hudbu. Je nám jedno, co se stalo. Je důležité, držet v hlavě tento cíl a být profesionální.

Takže jste nepřemýšleli, že po škole budete dělat něco jiného?
Tom a já jsme začínali dělat hudbu, když nám bylo sedm. Po škole jsme chodili rovnou do zkušebny. Plán B tady nikdy nebyl. Pokud bychom nebyli vybráni společností, myslím, že bychom byli muzikanti bez domova, možná. Hráli bychom všude - před pěti lidmi nebo před tisíci. Ale je lepší hrát před tisíci! V tomhle životě máme opravdové štěstí. Opravdu se cítím požehnaný.


Tokio Hotel – Live DVD „Humanoid City“ vstoupilo do hitparád na 1. místo

29. července 2010 v 16:26 | tess |  Články
Po jejich dosud senzačních úspěších mají Tokio Hotel další důvod ke slavení: jejich Live DVD "Humanoid City" vystoupilo v Německu, stejně tak jako ve Francii na 1. místo oficiální DVD  hitparády. Také studiové album "Humanoid" se tento týden  dostalo téměř po 10 měsících po vydání  na sedmé místo Media Control Album-Charts a to díky albumové verzi "Humaniod City Live" . V Taiwanu tato deska zakrátko získala Zlato, singl "World Behind My Wall" 1. místo v rádiových hitparádách v Malajsii a Singapuru.

Tokio Hotel byli dosud oceněni 67krát Zlatem a 44krát Platinou. Celosvětově prodala kapela dosud více jak sedm milionů nosičů. K tomu kapela v tak mladé kariéře obdržela téměř všechna evropská hudební ocenění. K celkově 39 cenám patří také tři MTV Europe Music Awards (včetně Nejlepší kapela & Nejlepší headliner) a také v USA na MTV Video Music Awards v Los Angeles získala kapela cenu  v kategorii "Nejlepší nováček"; cenu, která obdržela Nirvana nebo Eminem. Na MTV latin Music Awards v Mexiku si kapela domů odnesla dokonce čtyři ceny (včetně Nejlepší song).


DVD & CD "Humanoid City Live" - umístění v hitparádách #4

29. července 2010 v 16:24 | tess |  Novinky
DVD
Rakousko # 5

CD
Řecko # 18
Francie # 25

Bravo č.199 (Srbsko)

29. července 2010 v 16:24 | tess |  Časopisy a noviny

***

Tokio Hotel bratři v publiku!
Prozatím jsme mohli vidět slavná Tokio Hotel dvojčata jenom na podiu! Ale na téhle fotce, Bill (20) a Tom Kaulitzovi (20) jsou vidět jako fanoušci v publiku. Byli na koncertě americké popové legendy Prince (52) v Berlíně. Když koncert skončil, Bill oznámil: "Bylo to naprosto fenomenální!"


28.7.2010 Hamburg - airport

28. července 2010 v 20:44 | tess |  Fotky

Tokio Hotel odletěli do Malajsie

28. července 2010 v 19:52 | tess |  Novinky
Edit:
Takže kluci jsou právě na cestě do Malajsie. Teprve před chvílí odletěli z Hamburku.

Tokio Hotel právě odletěli z Hamburku...budou videa. Zdraví alex a lilli.

http://img835.imageshack.us/img835/1655/nepojmenovan1.jpg

Duel kouzelných kluků (Bill Kaulitz vs. Adam Lambert)

28. července 2010 v 16:27 | tess |  Bill Kaulitz

Šílené účesy, bláznivé oblečení a hvězdou sílu mají oba dva kluci. Ale který zpěvák rockuje víc?

Bill Kaulitz
Tokio-Hotel-Rocker (20) stále znovu překvapuje své fanoušky: teď s novým piercingem v nose.

Adam Lambert
Třpytící kajal kolem očí, cool nahou nagelované vlasy. "Whataya Want From Me"-Zpěvák (28) vypadá vždycky naprosto vystylizovaně.

KARIÉRA
Bill: Z normálního kluka z vesnice Loitsche u Magdeburku ke světové hvězdě! Tak to začalo: S svým dvojčetem Tomem (20) dělal Bill hudbu jako Black Questionmark. V roce 2001 se na jednom vystoupení potkali s Gustavem a Georgem. Založili Tokio Hotel. V roce 2003 se Bill zúčastnil "Star Search" - v osmifinále ale vypadl…

Adam: Už ve škole zpíval Adam ve sboru a ve školní jazzové kapele. Po skončení hrál v muzikálech a divadlech. V roce 2009 pak Adam šel do castingové show "American Idol" - a byl druhý. Ale nevzdává to…

ÚSPĚCH
Bill: … ale vypadnutí z castingu je začátek mega-kariéry. Celosvětově prodali Bill a jeho kapela přes šest milionů
CD, vyhráli 45 (!) ocenění (mezi nimi tři zlaté Bravo-Otty a jedenáct VIVA Comet)!

Adam: … a nakonec dostává nahrávací smlouvu! Jeho CD "For Your Entertainment" se mezinárodně prodalo přes milion! Dosud Adam získal tři ocenění, mezi nimi Teen Choice Awards.

OBLEČENÍ
Bill: V soukromí Bill kombinuje věci ze second handu s drahými značkami oblečení. Na pódiu a jako model na molu to miluje ještě divočejší: zářivé vesmírné obleky nebo bláznivé kožené věci s peřím.

Adam: Ve stelu nezná 28letý žádné hranice! Na párty chodí oblékaný za ženu - a na pódiu nosí pronikavé oblečení a klobouky. Od svých fanoušků už bývá nazýván "Mister GaGa".

OZDOBY NA TĚLE
Bill: V 15 si Bill nechal udělal své první tetování: TH-logo na krku. Potom následovala hvězda na břiše a nápisy na levém zápěstí a žebru. Bill má také piercingy: v jazyky, bradavce, obočí a nedávno v nose.

Adam: Na pravém předloktí má Adam dvě tetování: Horus-oko (symbol ochrany proti zlému pohledu) a znak nekonečna. Kromě toho má zpěvák "tunel"

ÚČESY
Bill: Billovi se líbí šílené účesy: Manga-styl, palma-vzhled, dredy…právě teď nosí ..nahoru nastylizovaný Lambert-vzhled!

Adam: Adam si barví svoje blond vlasy. Nejčastěji nosí černou. Ale také se už ukázal s fialovou nebo zelenou hřívou.

LÁSKA
Bill: TH-frontman je velmi osamělý: Už víc jak pět let se nelíbal s žádnou dívkou! "Sním o velké lásce," říká. Tu v každém případě dostává jeho rodiny a fanoušků…

Adam: Se svou homosexualitou je Adam naprosto otevřený. Na American Movie Awards v Los Angeles se na pódiu divoce líbal s jeho klávesistou. Momentálně je Adam singl - má ale oči pro Billa: "On je můj vysněný muž!"


VÝSLEDEK
Pohár pro super-kouzelného kluka jde k … Billovi! 20letý má se svou kapelou několik let vysněnou kariéru. Toho nováček Adam ještě nedosáhl. Ale pozor! S mega-stylovými outfity krade módní ikoně Billovi stále častěji show. A se svým úžasným hlasem může být Adam stejně tak světovou hvězdou jako Bill. Zůstává to napínavé.


DVD & CD "Humanoid City Live" - umístění v hitparádách #3

28. července 2010 v 16:19 | tess |  Novinky
DVD

Německo # 1
Francie # 1
Portugalsko # 2
Španělsko # 2
Norsko # 7

"Humanoid City Live" - umístění v Česku!

28. července 2010 v 16:18 | tess |  Novinky
Konečně jsou venku  informace o tom, jaká je prodejnost CD a DVD "Humanoid City Live" v Česku!

CD Humanoid City Live se dostalo na 3. místo!

A DVD je rovnou na 1. místě!


DVD & CD "Humanoid City Live" - umístění v hitparádách #2

28. července 2010 v 15:06 | tess |  Novinky
DVD
Švýcarsko - # 1

CD
Rakousko # 43
Švýcarsko # 59

Por Ti č.256 (Mexiko)

28. července 2010 v 15:05 | tess |  Časopisy a noviny
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bravo č.31 (Rusko)

28. července 2010 v 15:04 | tess |  Časopisy a noviny

Nežádejte od kluků příliš - jsou lidské bytosti jako my (Fanakce)

28. července 2010 v 15:04 | tess |  Fans TH
Jezdí po celém světě. Evropa, USA a nyní i šance na Asii. Jezdí sem a tam, mění letadlo za letadlem - aby nás fanoušky udělali šťastnými. Dali nám šanci, abychom je viděli. Dát každé zemi, kde mají své fanoušky vlastní šanci je vidět, promluvit a pozdravit se s nimi. A k tomu všemu tu jsou stalkers a posedlí fanoušci, kteří čekají před jejich domy. Jsou tu fanoušci, kteří nikdy nejsou spokojení, že jim nestačí jejich velké Humanoid turné. Jsou naštvaní a myslí si, že je kluci nechali, jenom kvůli tomu, že kluci dostali šanci jet do Asie a pak zase do Ameriky. Kluci, o kterých mluvíme jsou Bill, Tom, Georg a Gustav - kluci, kteří tvoří Tokio Hotel.
Je tu mnoho těch, kteří si stěžují kolem jejich nového stylu. Jejich nové album, s novějším, silnějším a více techno zvukem. A ještě další, kteří si stěžují kvůli jejich děkovnému proslovu, který měli na Evropském turné. Že to bylo falešné, nazkoušené. Ale kolik je tady cest, jak říct "Děkujeme"? Měli by snad mít kluci nový proslov na každém koncertě, v tom případě by zde bylo přes třicet různých proslovů, proč bychom to po nich chtěli? To je až příliš. Jistě, znělo to trochu nazkoušeně. Ale nezapomeňte, poděkovali nám. Neměli bychom si stěžovat. Nějaké kapely neřeknou ani děkujeme a nezatleskají svým fanouškům.
A měli bychom po nich žádat jiné proslovy taky ve zbytku světa? Ne. Měli bychom být spokojeni. Poslední měsíce mají rušnou dobu. Ne zrovna nejslavnější turné atd. Ale my fanoušci jsme na jejich straně. A co děláme? Stěžujeme si? Stěžujeme nad proslovem?
Jestli tohle čtete, vložte se do jejich situace. Přemýšlejte o cestování po celou tu dobu, od země do země jenom pro to, že chcete dělat to co milujete? A že vaši fanoušci jsou naštvaní kvůli tomu, že váš proslov je nazkoušený. Líbilo by se vám to? Představte si sebe v jejich situaci. Stále pro nás mají své Meet&Greet. Pro fanoušky. I když nejsou v náladě, tak to stále udělají, udělají fanoušky šťastnými. Protože vědí, že to nás učiní šťastnými, že stojíme vedle svých idolů.
Důvod, proč tohle píšeme. Chcete mít možnost říct klukům, že si vážíte věcí, které dělají? Napsali jsme jim takový dopis. Dopis říká to, že na ně nechceme tlačit, že by se měli chopit času na každém místě, které navštíví. Že by to měli vzít zlehka a dělat, co můžou a jestli na to mají čas. A že si mají dát i volno, když cítí, že to potřebují.
Chcete svoje jméno u toho dopisu? Sbíráme jména z celého světa pro Billa, Toma, Georga a Gustava, abychom ukázali, že jsme pořád na jejich straně a vždy je budeme podporovat. Jestli chcete u dopisu svoje jméno, prosíme pošlete nám ho na e-mailovou adresu TokioHotelLetter@hotmail.com. Napište svoje jméno a zemi a potom nám to pošlete.
Rozšiřte tohle mezi všechny fanoušky. Chceme co nejvíce jmen jenom jde!
Konečné datum na poslání e-mailu je 20.srpna.
Zdraví Mia & Hanna - Švédsko


Bravo č.31 (DE)

28. července 2010 v 15:01 | tess |  Časopisy a noviny
-