Leden 2010

Coke Live Music Festival 2010 - hlasování

31. ledna 2010 v 19:53 | tess |  Hlasování pro TH

Coke Live Music Festival je hudební festival, který je každoročně organizovaný v Polsku - v Krakově, na konci srpna. V minulých letech zde vystupovali např. Rihanna, Timbaland, Sean Paul, Lilly Alen nebo Jay-Z! Letos se festival koná 20. - 21.8. na území Polish Aviation Museum Airport.
Každý rok se organizátoři ptají fanoušků, koho by na festivalu rádi viděli. Pokud byste na festivalu rádi viděli právě Tokio Hotel, stačí v anketě: http://www.livefestival.pl/ankiety/ankietaclmf10.php
vyplnit "Tokio Hotel".

Koncert v Acapulcu je potvrzený

31. ledna 2010 v 19:50 | tess |  Novinky
Tentokrát budou Tokio Hotel hrát pro své fanoušky v Acapulcu. Řekl to vedoucí Mundo Imperial Forum, Armando Barona.
V rozhovoru s New Acapulco Barona přiznal, že kapela složená ze zpěváka Billa Kaulitze, kytaristy Toma Kaulitze, basisty Georga Listinga a bubeníka Gustava Schäfera, zahraje koncert 15. května.


Oberhausen vyprodán?

31. ledna 2010 v 19:49 | tess |  Novinky


"K tomu jsou již teď vyprodané show Rihanny, Tokio Hotel a Maria Bartha."


Tokio Hotel doufají, že by mohli navštívit Asii

31. ledna 2010 v 14:09 | tess |  Články

Hodnocení těchto velkých západních rock'n'rollových kapely se hodlá změnit. Tokio Hotel pocházejí z Německa a kolem svého věku 20 mají tři číslo jedna alba za pětiletou kariéru, prodali více než šest milionů alb a získali více než 40 cen, které obsahují i Best Group na EMA 2009. Media nazývají tuhle kapelu "nejúspěšnější německý interpret za 20 let". I Twilight hvězda se otevřeně přiznal, že je fanoušek Tokio Hotel! Zpěvák Bill Kaulitz přivádí všechny dívky po celém světě k šílenství s tím, jak je pohledný, má rockový vzhled, až dokonce i dvojčata z návrhářství slavné kanadské značky Dsquared se do něj zbláznili a pozvali ho na přehlídkové molo jako VIP na Módním týdnu v Miláně. Všechno tohle ohrožuje další idolovou kapelu Jonas Brothers, některý tisk dokonce označil Tokio Hotel jako "Evropští Jonas Brothers". Podle toho Bill řekl: "Jsou milí, ale dělají víc do popu, a my jsme rocková kapela, je to velmi jiné."
Tokio Hotel se skládají z Kaulitz dvojčat Toma a Billa, kteří tvoří kytaristu a zpěváka, basisty Georga Listinga a bubeníka Gustava Schäfera. Největší pozornost je soustředěna na dvojčata s jejich úžasnými styly. Bill a Tom nejsou jenom na obálce německého GQ časopisu, ale taky byli pozváni slavnými návrháři z Dsquared, kteří jsou taky dvojčata, na Módní týden do Milána v tomto roce. Přehnané účesy a cool oční stíny jako vlastní značka, Bill dokonce otevřel Dsquared módní přehlídku poprvé ve svém životě. V černé kůži s peřím vynikla jeho hubená postava, Bill Kaulitz tak ale zachytil pozornost celého světa.
Poněvadž je pozornost věnována Tokio Hotel dvojčatům, tak není zvláštní, že jsou porovnáni k Jonas Brothers, když vydali svoje nejnovější anglické album Humanoid v USA. Někteří lidé dokonce popsali Tokio Hotel jako "Evropští Jonas Brothers přicházejí do Státu". Když se jich zeptáme na názor se srovnáváním s Jonas Brothers, zpěvák Bill odpoví s vřelým úsměvem: "Setkali jsme se na předávání cen a velice na nás zapůsobili jako milí lidé. Ale neměli bychom být porovnáváni, oni dělají popovou muziku a my hrajeme rock, je to velmi rozdílné!"
Prodeje alb na Tchwajvanu jsou většinou založeny na britských a amerických interpretech a po několika letech je zázrakem, že německá kapela Tokio Hotel si získala fanoušky taky na Tchajwanu dokonce bez propagace. Někteří fanoušci si zakládají blogy o kapele naprosto spontánně a návštěvy tam jsou již přes 370 000. Fanoušci společně poslali petici nahrávací společnosti o vydání alba na Tchwajvanu. Nejnovější anglické album Humanoid obsahuje navíc DVD, s exkluzivními fotkami Tokio Hotel v 3D vizuálních efektech a tři písně jako karaoke verze. Tokio Hotel poděkovali svým fanouškům na Tchwajvanu za jejich podporu za mořem přes telefonní interview s Tchajwanskou nahrávací společností. Taky oznámili, že doufají, že budou moci brzy navštívit Asii a setkat se s asijskými fanoušky!


source (c) MTV.com.tw

MTV Taiwan

31. ledna 2010 v 14:07 | tess |  Novinky

credit TH Taiwan/Asia Forum


Nedávno MTV Taiwan měla Tokio Hotel na své oficiální webové stránce a 21.ledna 2010 Automatic videoklip (s tradičními čínskými titulky) byl hrán na MTV Taiwan televizi poprvé. MTV Taiwan již hrála Automatic předtím, ale ne s tradičními čínskými titulky. Mít takový videoklip, který udělal Official Universal Music Taiwan je opravdu velká novinka pro všechny fanoušky TH v Tchajwanu.


MTV Taiwan bude hrát jedno-hodinový speciál na TV programu po pět dní jenom s Tokio Hotel. Čas je od 13:00 pondělí do pátku (každý den začíná od 1. do 5.února). Takže, jestli znáte fanoušky z Tchajwanu, tak jim řekněte, ať si naladí MTV Taiwan od 1. do 5.února vždy od 13:00 jejich času!

Dieter Bohlen o Tokio Hotel

31. ledna 2010 v 14:07 | tess |  Mix
Úspěch, který bude jednou dopřán také "Tokio Hotel?"
Dieter Bohlen: Nevěřím. Úspěch Tokio Hotel je v současné době více falešný. Od posledního alba prodali právě 25 000 CD v Německu. Ve stejné době, i když to teď někdo nerad slyší, prodal Michael Hirte se svou foukací harmonikou 800 000 desek.

"Tokio Hotel" se vám nelíbí?
Dieter Bohlen: Líbí se mi, dokonce velmi, ale mám strach, že se jednoho dne setkají se stejnou nenávistí, jakou jsme vycítili jako "Modern Talking".

Proč?
Dieter Bohlen: Protože se Bill Kaulitz a tehdejší Thomas Anders z roku 1986 velmi extrémně podobají. Hodně se líčí, nosí lesk na rty, jsou zženštilí. Později toho budou mít plné zuby. Já jsem to tehdy Thomasovi nepřál, dnes to nepřeju Billovi.

Produkoval byste "Tokio Hotel", když by vás požádali?
Tokio Hotel: Ne, pro mě prodávají příliš málo CD! Za koncert v Rusku dostanu x-krát více než za jeden hit číslo 1 s "Tokio Hotel". Čas kapely je s největší pravděpodobností pryč.

Doufají v získání světa

31. ledna 2010 v 14:03 | tess |  Rozhovory

Není snadné pro evropské kapely udělat průlom na mezinárodním obchodu, ale tihle čtyři gentlemani z Německa dokázali, že můžou být na stejném stupni.
Bill a jeho dvojče Tom Kaulitz, 21 let, a jejich ostatní členi kapely, Georg Listing, 23 let a Gustav Schäfer, 22 let, se setkali a začali spolu dělat muziku od 2001 a nazvali se Devilish.
Nyní si změnily jméno na Tokio Hotel a plánují dobýt svět.
Nedávno, Bill si našel trochu času od toho všeho, kvůli jejich evropskému turné, které se bude konat od února do dubna, a podělil se o jejich zážitky s Ekstra.

V čem jsou Tokio Hotel unikátní?
Bill: Můžeme zpívat německy a anglicky. Překládáme naše písně z němčiny do angličtiny, protože chceme udělat průlom na mezinárodním obchodu. Naše nové album Humanoid nedávno vyšlo najednou v obou jazycích. Abychom to zvládli, tak jsme se pravidelně ujišťovali, že ten "pocit" anglického alba a textů je podobný německé verzi.

Vliv různých žánrů muziky je na vašem albu viditelný. Je to odraz každého člena Tokio Hotel?
Bill: Vlastně jsme fanoušci různých typů muziky. Já jsem fan Aerosmith písní, zatímco Tom má rád hip-hop jako Jay-Z a Gustav je fanouškem Metallicy. Ale to není žádný problém, protože jsme se dohodli, že písně, které hrajeme budou rockové písně s nádechem popu.

Jaký je nejvíc nezapomenutelný zážitek, který je nemožné zapomenout, když jste byli na turné v ostatních zemích?
Tom: Nejvíc nezapomenutelný zážitek, který nemůžu zapomenout je ten, když jsme byli ve Francii a hráli jsme na koncertě pro půl milionu fanoušků, kteří znali naše písně a zpívali s námi. Tohle je velký úspěch, který se mi opravdu líbí, protože jsme vlastně začali z opravdu malých vystoupení.

Máte nějaké soukromé rituály, které děláte před vystoupením?
Tom: Georg chodí na záchod dělat velký byznys a potom jsme spolu a jsme nervózní.

Kromě společného vystupování, jaké jsou jiné aktivity, které spolu děláte ve volném čase?
Bill: Trávíme čas s našimi rodinami a přáteli. Jíme, sledujeme DVD a tak dál.


X Factor Greece 2010

30. ledna 2010 v 14:32 | tess |  Videa


Meinl Cymbals - Gustavův profil

30. ledna 2010 v 14:31 | tess |  Gustav Schäfer
Jméno: Gustav Schäfer
Kapela: Tokio Hotel
Bubnuje od: 1993
S Meinl od: 2006
Narození: 8. září 1988
Znamení: Panna
Místo narození: Magdeburg
Momentálně žije v: hotelích a tourbusu
Oblíbené jídlo: Vídeňský řízek
Oblíbené pití: Cola
Vyrovnané uchopení nebo tradiční uchopení: Vyrovnané uchopení
Činely Meinl, které používá: Mb20, Byzance
Oblíbené činely Meinl: Mb20 Heavy Crashes
Auto, které momentálně řídí: Tourbus
Nepočítá se bubnování, do děláš pro zábavu: Jezdím na kole
Učitel: Učím se děláním
Technik bicí: Tammo Vollmers
Vrchol tvé kariéry: Moje první turné a prostě všechno, co jsem zažil s mojí kapelou Tokio Hotel
Síla bubnování: Síla
Bubnování pro mě znamená: Všechno
Rada pro přicházející bubeníky: Bavte se a hrajte, co se vám líbí
Jak by jsi se popsal: Nerad sebe popisuju... počkat... je tady někdo, kdo to umí udělat: Pěkný, nesobecký, ctižádostviý a někdy trochu netrpělivý
Když se jeden den ohlédnu za mým život, rád bych řekl: Jsem příliš mladý, abych odpověděl na tuto otázku :-)Gustav Schäfer navštívil Meinl

30. ledna 2010 v 14:28 | tess |  Gustav Schäfer

Meinl umělec Gustav Schäfer a jeho technik bicí, Tammo Vollmers, se zastavili u Meinl, aby vybrali novou sadu činelů Meinl pro nadcházející Humanoid City turné Tokio Hotel.
To začíná 22. února a kapela bude cestovat po celé Evropě a hrát ve vyprodaných halách v Lucembursku, Nizozemí, Belgii, Německu, Dánsku, Švédsku, Norsku, Finsku, Rusku, Polsku, České republice, Francii, Itálii, Maďarsku, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku a Portugalsku.

Na turné Humanoid City si Gustav vybral činely Meinl Mb20 Series.

15" Heavy Soundwave Hihats
22" Heavy Bell Ride
18" Heavy Crash
19" Heavy Crash
20" Heavy Crash
20" Rock China

Podívejte se na Gustavův profil na meinlcymbals.com.Speciál o TH na MTV Taiwan

30. ledna 2010 v 14:27 | tess |  Novinky
MTV Taiwan bude na svém televizním programu vysílat speciál o Tokio Hotel. Speciál bude trvat hodinu a to každý den - od 1. 2. - 5. 2. 2010; 13.00 hod

Pozdrav Itálii

29. ledna 2010 v 16:01 | tess |  Videa


World Behind My Wall single

29. ledna 2010 v 15:50 | tess |  TH-zboží
Získejte nyní: "World Behind My Wall" EP

Tokio Hotel naprosto nový "World Behind My Wall" EP je dostupný a zde je obsah, který na vás čeká:

1. World Behind My Wall - Video Version
2. Lass uns laufen - Video Version
3. world Behind My Wall - Acousti Version
4. world Behind My Wall - Emmas Park Remix
5. World Behind My Wall - Video

***

1. World Behind My Wall - Video Version
2. Lass uns laufen
3. World Behind My Wall - Acoustic Version

Click for a larger view

source (c) TokioHotel.com

Co dělají Bill a Tom na dovolené na Maledivách?

29. ledna 2010 v 15:49 | tess |  Dvojčátka

31 stupňů, celý den slunce a čiré moře. A k tomu Tokio Hotel hvězdy Bill a Tom Kaulitzovi (20, "Automatic")

Tady na Meledivách v Indickém oceánu by miliony dívek také rády byly! Ale dvojčata jsou tady naprosto sami - bez křičících fanoušků, bez managemantu.

Odpočinek před velkým evropským turné (od 22. února)!

Tady na ostrově v Nord-Male Atoll, 8 000 kilometrů od jejich domova v Magdeburgu, jsou Bill a Tom Kaulitzovi naprosto soukromě v luxusním hotelu.

A hotel oprávněně nese toto jméno: světové hvězdy bydlí v moderním vodním bungalovu (přibližně 3500 dolarů za noc) s vlastním majordomem, 4 plochými tv a soukromým bazénem.

Čtenář a reportér: "Všechno dělali spolu. Snídaně v 11.00, potom opalování na soukromém patře, šplíchání v moři a denně společné večeře v jedné ze tří restaurací na ostrově. Jednou za dva dny se nechali namasírovat ve welness centru."GQ interview - Bill Kaulitz

29. ledna 2010 v 15:47 | tess |  Rozhovory

Jak se cítíš jako představitel klasického italského pánského obleku?
Naprosto cool. Musím říct, že tuto módní značku mám opravdu rád. Naprosto náhodou jsem ji minulý rok objevil na internetu. Opravdu se mi hodně věci zalíbilo a navštívil jsem obchod a skutečně se mi to líbí. Není to něco, co bych nosil každý den, ale čas od času se mi to skutečně líbí.

Cítíš se pohodlně nebo převlečeném, když jsi v obleku?
Ehm, řekl bych, že to záleží na dni. Čas od času se mi to líbí, můžu to kombinovat s jinými věcmi. Doma mám například spoustu kabátů, které nosím například s džíny. Proto jsem rád, že nemám pocit, že se cítím převlečený. Všechno, v čem bych se cítil převlečený, by se ke mně nehodilo. Cítíte se nepohodlně.

Chtěl bych nosit něco takového také na pódiu?
No myslím, že je to na pódium příliš elegantní. Opravdu se mi to čas od času líbí, ale já potřebuju mé pohodlné kožené bundy a takové věci, abych se na pódiu pohyboval. Ale možná je jeden, dva songy.

Máš nový dospělý styl a experimenty jsi zanechal za sebou?
No myslím, že vždycky bude existovat nějaké oblečení, které se mám moc líbilo a o pár roků později se na to podíváte a budete do nenávidět. Věřím, že tohle se stává. Já jsem se vlastně nikdy nestyděl za to, co jsem měl na sobě. Myslím tím, že je tu spoustu věcí, že když se na ně podívám, řeknu si: "Bože, co jsem to tehdy nosil?" Ale to je součást najít si svou cestu a někde skončit. Ale myslím, že vždycky budou chvíle, kdy vyzkoušíte nové věci.

Máš nějakou módní ikonu? Pokud ano, koho?
Nikdy jsem neměl skutečnou ikonu, ale opravdu mám rádi lidi jako jsou David Bowie a Steven Tyler. Je to zmixováno. Ale nikdy jsem neměl módní ikonu nebo tak něco.

Zachytil jsi pozornost Karla Lagerfelda a pracoval jsi s ním. Cítíš se poctěn?
V každém případě! Můj zájem o toto téma začal ve velmi mladém věku, věci jsem vytvářel na vlastní pěst, a tak dále. Pracovat s Karlem Lagerfeldem je jako sen, který se splnil. Byl to pro mě opravdu skvělý moment a jsem šťastný, že byl konečně spokojený. Že jsem chytil jeho pozornost, absolutně ho mám rád. Byla to čest pro takový skvělý magazín, tohle jsou malé sny, které se touto cestou splnily. Je to něco, co bych si v budoucnu představil dělat. Vždycky budu dělat hudbu, ale obojí spolu dobře funguje.

Znamená to, že tě brzo můžeme vidět jako modela? Možná také na molu?
Dokážu si to představit! Doufám, že příští rok pojedeme na Fashion Week a něco tam pochytím. Možná v budoucnu udělám svou vlastní kolekci, mít čas od času vlastí kolekce, atd., to je něco poutavého.

Je tvůj styl inspirován?
Vlastně ani nevím. Těžká otázka, inspirace přichází odevšad. Je to zmixováno. Musím říct, že celé toto téma začala barvením vlasů, make-upem a kvůli upířím filmům! Když jsem byl menší, miloval jsem filmy s upíry. Na Halloween párty jsem šel převlečený za upíra a tak to začalo také v soukromí.

Něco, by jsi nikdy nenosil?
Oblečení, co nosí Tom (směje se), bych si nikdy neoblékl. Včetně pravých kabátů. Jsem nadpoloviční nepřítel kabátů. Všechny pravé věci jako hadí kůže a tak. Všechny tyto exotické zvířata. Tyhle nejsou pro mě. Myslím, že obecně kabáty vypadají skvěle, ale můžete je udělat i syntetickým způsobem. Také mám skvělé bundy vyrobené z kabátů, které vypadají úžasně. V současné době nemusíme pro oblečení zvířata zabíjet. To je pro mě velmi důležité.

Jsi ty a Tom svoji největší kritici stylingu?
V každém případě! Myslím, že se navzájem držíme na živu. Během let jsem pochopil, co s tím chce Tom dělat a naopak. Určitě si myslíme, že ten druhý vypadá hrozně. Ale já si myslím, že se vyvíjí. Zlepšuje se to. S tím, co Tom během let nosí se cítím víc pohodlněji. Ale věřím, že si nikdy nevyměníme oblečení, to nepřichází v úvahu.

Klíčové slovo: Dvojčata. Lišíte se v módním způsobu?
Věřím, že to přišlo automaticky. Vždycky jsme vypadali stejně, když jsme nosili svetry, na kterých bylo napsáno "Bill" a "Tom", když nám bylo 6. A potom jsem se sami rozhodli, co chceme nosit. Máme do toho dál nezasahovala. Automaticky to šlo do různých směrů. U Toma to bylo hlavně kvůli typu hudby, kterou poslouchá. Pouze hip hop. Přestože hraje v rockové kapele, vůbec to k sobě nejde. Vlastně jsem s ním měl sázku! Řekl jsem mu, že takové oblečení už nebude nosit, když mu bude 30. Sázka stále běží, on si stále myslí, že to takhle zůstane.

O co jste se vsadili?
Už si nevzpomíná, o co v sázce šlo. Myslím, že to bude víc o tom, že se mu můžu smát, protože takové oblečení nosil celý život. Chce prosadit, že tohle bude nosit až vyroste a bude děda! To je důvod, proč se tak těším. A řekl bych, že už jde jiným směrem. Znamená to, že jeho věci jsou o něco menší. Těším se, jak to bude pokračovat. No tento photoshooting jsem s Tomem dělal poprvé, normálně to dělám sám a jak jsem řekl, že důležité se v oblečení cítit příjemně. Například bych nenosil župan. Všechno by mělo zapadat a měl by být skvělý fotograf. Tady máme skvělého fotografa, kterého jsem dneska poznal a dělá dobré fotky. Pokud tohle zapadá, dělám tohle rád.


Kresby: Bill (by Jilly-anne)

29. ledna 2010 v 15:44 | tess |  Bill Kaulitz
---

Koncert v Acapulcu

29. ledna 2010 v 15:43 | tess |  Koncerty


Tokio Hotel.... brzo ve Forum Imperial, květen 2010
[28.01.2010] Youth In Revolt!

29. ledna 2010 v 15:41 | tess |  Tom´s blog
Youth in Revolt!

Seznam filmů, které chci vidět je delší a delší! Možná, že strávím celý rok v kině. V "Youth in Revolt", kde hraje Michael Cera, tak jeho měnící se ego Francoise trochu kouše do mého stylu, ale zajisté nedostali nápad na bílé trenky a svaly ode mně.

Tom's Blog - tokiohotel.de

RTL Exclusiv (28.01.2010)

29. ledna 2010 v 15:40 | tess |  TH in TVMTV Buzzworthy - Hádejte, čí je to Avatar?

29. ledna 2010 v 15:38 | tess |  Mix
http://i45.tinypic.com/24e2k36.jpg

Jak dobře znáte vaše oblíbené celebrity a muzikanty? Můžete říct, kdo to je, dokonce když jsou modří lidé? Tak hádejte. V komentáři nám dejte vědět, kdo si myslíte, že to je.

Tady jsou vaše možnosti: Gerard Way, Justin Bieber, Selena Gomez, Trace Cyrus, Jeffree Star, Victoria Beckham, Gabe Saporta, Hayley Williams, Michael Jackson, Robert Pattinson, Tal Cooperman, Bill Kaulitz, Perez Hilton, Khloe Kardashian, Cassadee Pope, Tom Kaulitz, Hunter Burgan, Adam Lambert, Ryan Ross, Lady Gaga, John O'Callaghan, Jared Leto.

http://i50.tinypic.com/11j4vmr.jpg


RTL Punkt 12 (28.01.2010)

29. ledna 2010 v 15:37 | tess |  TH in TV

Pro7 Taff (28.01.2010)

29. ledna 2010 v 15:36 | tess |  TH in TV


Gala č.05 (DE)

28. ledna 2010 v 19:58 | tess |  Časopisy a novinyLady Gaga mluví o Tokio Hotel

28. ledna 2010 v 19:56 | tess |  Mix

Ktorá hudobná skupina sa vám páči?
"Milujem Tokio Hotel, ich hudbu, ich mejkap, ich účesy a ich tajomnosť."

To je zaujímavé, máloktorý umelec sa prizná, že počúva Tokio Hotel.
"Nehanbím sa povedať, že Jonas Brothers a Tokio Hotel sú kapely, ktoré revoltujú hudobný priemysel a medzi fanúšikmi spôsobujú hystériu. Je úžasné vidieť tieto reakcie, či nie?"


source (c) Korzar.sk

Cherrytree twitter (28.1.2010)

28. ledna 2010 v 15:10 | tess |  Články
David Jost dnes v kanceláři Cherrytree


http://i50.tinypic.com/117ve5k.jpg

Kritika? Děláme své vlastní věci!

28. ledna 2010 v 15:08 | tess |  Rozhovory


Jste šťastní s novým albem?
Tom: Jistě. Je to to samé jako s ostatními alby. Nestáli jsme podél zdi, nemuseli jsme nahrát "tohle nebo tamto". Jsou to naše texty a naše hudba.
Bill: Jistě - v příštím roce si budeme myslet, že bychom to mohli udělat jiným způsobem, dokonce vymazat nějaké texty. Ale už je to na světě, někomu se to líbí, někomu ne.

Některé z vašich songů znějí, jako by vám chyběla láska - například "Automatisch". Opravdu se tak moc chcete zamilovat?
Tom: Tohle je sklaba převážně o věcech, které jsou opravdu automatické, bez citů. Dokonce můžeme říct, že jsou falešné.
Bill: Už jsme nemocní z internetu, protože ten způsobuje všechny padělky - na jedné straně kabelu můžeš být moudrá svině, ale v reálném životě jsi jenom koule prachu, které jen sedí v rohu a není schopna mluvit.

Myslíte si, že vás úspěch Tokio Hotel změnil?
Bill: Myslím, že nás hodně naučil. Když mi bylo 17, nevěděl jsem, jak funguje svět showbyznysu. Lidé mě milovali, ale zároveň i nenáviděli.
Tom: V tak mladém věku to byla opravdu dobrá lekce. Ať lidé o nás říkají cokoliv, je to vždycky špatné. Ale nám je to jedno. Nechceme říct, že některé změny jsou dobré a některé ne. Klady a zápory můžete najít ve všem.

Myslíte si, že máte více fanoušků po vydání alba?
Tom: Haha, to nepočítáme a nemáme žádný registrační systém. Myslím, že naši slávu můžeme popsat slovem: "neměnitelná" - někteří fanoušci nás přestali mít rádi - ale na jejich místě tu jsou noví.
Bill: A všechno to, co se děje. Většinou se soustředíme na nové věci - díky, že vždycky budeme mít fanoušky.

Hodně mladých lidí se svámi identifikuje - nosí stejné oblečení, zpívají vaše songy. Cítíte tlak?
Bill: Je to pěkné, to je jasné. Ale nenazval bych to jako indentifikování. Protože také my děláme chyby.

Není to tak dlouho, co byly dvě aféry. Objevili si nějací lidé, kteří vás pronásledovali. Bojíte se o svůj život?
Tom: Snažíme se o tom nemluvit - stalo se to a tak to je. Prostě dva incidenty (stalkers a útok na Gustava). Ale Gustav nemá štěstí - lékař mu musel vyndat sklo z hlavy a potom ta věc se slepákem. A problemech s těmi holkami nebudu mluvit. Jsme v nebezpečení stejně tak jako každý normální člověk.

Zdá se, že jste blázni do hudby. Existuje pro vás něco důležitějšího než je hudba?
Tom: Mám pocit, že tato otázka má skryté hloubky! (směje se)
Bill: Je přirozené, že rodina je pro nás super důležitá. Hudba je náš koníček. Jen najděte někoho, kdo si myslí, že fotbal, šachy a kino jsou důležitější než rodina!
Tom: Věřím, že novináři se nás ptají na lásku. To je důvod, proč říkám - láska je také velmi důležitá. Ale ne, v tuto chvíli nikoho nemáme, jsme příliš mladí! (směje se)

Máte nějaké nové cíle v roce 2010?
Tom: Děláme to, v čem se cítíme dobří - koncerty, občas nějaké věci ve studiu, v tomhle se nic nezmění!

Když máte koncerty, pijete nějaké energy drinky?
Bill: Jen nám neříkejte, že je to nezdravé, protože náš svět bude zničen! (směje se) Jasně, někdy takové věci pijeme, ale ne příliš moc.
Tom: Jen proto, že po těch 32 plechovkách nemůžete vystát to krkání! (směje se)


Vlastní projekty? Určitě!

28. ledna 2010 v 15:04 | tess |  Rozhovory

Na módním týdnu v Miláně, Bill Kaulitz překvapil hudební průmyslu se svým vystoupením jako model. V interview pro Gala odhalil, co tohle znamená pro jeho kapelu Tokio Hotel.
Vystoupení trvalo pouhých pár minut, ale mohl si tím stejnak naprosto změnit život: oblečený do úzkých kalhot včetně péřovitých rukávů, což návrhářská dvojčata Dean a Dan Catenovi udělali na míru na modelovo hubené tělo, Bill Kaulitz, 20, otevřel Dsquared-přehlídku. Vysoce uznávané vystoupení. A začátek nové kariéry?
Pokusil se Toko Hotel frontman setřást svoji image jako Teenie-Band-Idol? Max Dax, šéf editor hudebního časopisu "Spex": Tokio Hotel jsou jedna z mála kapel, kteří mají potenciál se transformovat a vyvíjet. Ale v tuhle chvíli všechno vypovídá o sólo kariéře Billa Kaulitze." Zpěvák je unikátní, lesknoucí se a autentický: "Půjde svoji cestou a mohli by se stát figurou jako David Bowie." Bravo-šéf editor Tom Jungersdorf, který byl s kapelou od začátku, taky vidí potencionální rizika: "Bill se cítí neuvěřitelně přitahován do světa návrhářství. Ale žádný z jeho mladých fanoušků si ho může takhle představit." V exkluzivním interview Gala zjistilo, co si Bill Kaulitz myslí o své budoucnosti.

Více a více se vyvíjíš jiným směrem, pryč od Tokio Hotel image, s čímž jsi známý mezinárodně už několik let. Je kapela na křižovatce?
Bill: Myslím, že jsme současně na velmi zajímavém bodě naší kariéry. Taky stárneme a vyvíjíme se. Faktem je: vždy se budu snažit dělat to, co mě dělá šťastným. Můj vzhled se stal více extrémním během let, což je, hlavně pro mladé lidi, těžké pochopit než ve dnech "Durch den Monsun".

Je tu nějaká strategie se kterou chce kapela chytit víc dospělejší publikum?
Bill: Ne. Ale vím, že v myslích lidí jsme stále teen kapela. Nejspíš to zabere nějaký čas, než se to změní.

Tvoje vystoupení na přehlídkovém mole v Miláně bylo vysoce uznávané vystoupení v módním světě. Byl tohle začátek tvé kariéry modela?
Bill: Poněvadž to pro mě byla opravdu zábava, tak si umím představit, že bych dělal modela v budoucnosti. Ale jenom z legrace.

Byl jsi nervózní?
Bill: Byl jsem opravdu nervózní. Ale jsem vždy nervózní, i na našich koncertech.

Jak šla příprava? Měl jsi učitele na chození po mole?
Bill: To by bylo pěkné! Naivně jsem si myslel, že tam budou nějaké zkoušky, kde bych mohl získat tipy. Ale bohužel to tak nebylo. Ne, byl jsem do toho doslova hozen.

V Tokio Hotel jsi členem kapely, ale jsi vždy ve středu pozornosti. Je tu nějaká rivalita mezi tebou a tvým dvojčetem a ostatními z kapely?
Bill: Spíš naopak! Jsou šťastní, že je to takhle. Gustav a Georg si neumí představit, že by stáli uprostřed pozornosti a uznávají mě a mého bratra Toma, že tohle všechno zvládáme. A taky Tom je rád, že jsem kanec podia.

Máš nějaké plány na hudební sólo kariéru?
Bill: Nikdy bych neskončil u Tokio Hotel. Určitě, budou tu časy, kdy si dáme delší pauzu. Umím si představit, že bych v té době začal s vlastními projekty. Ale konec Tokio Hotel? Nikdy!


source (c) Gala

Stardoll interview s Billem a Tomem Kaulitzovými z Tokio Hotel

28. ledna 2010 v 15:02 | tess |  Rozhovory


Jak dlouho jsou Tokio Hotel spolu?
Bill: Jsme kapela od roku 2003, ale Tom a já děláme muziku již od osmi let.

Jak byste popsali styl kapely?
Tom: Myslím, že je dost těžké popsat vlastní styl, prostě děláme muziku. Náš osobní vkus na muziku je velmi rozdílný a myslím, že to je jeden z důvodů, proč zvuk naší kapely je dobrým mixem všeho: rock, pop, electronic music - dokonce dance. Jediná věc, která chybí, je nejspíš hip-hop.

Jaké jsou vlivy kapely? Máte nějaké vzory?
Bill: Nemáme opravdu nějakou určitou kapelu nebo vzor, která nás ovlivňuje. Myslím, že jediná kapela, kterou všichni máme rádi, když se to týká muziky a stylu je Aerosmith.

Jaké písně rádi hrajete a proč?
Bill: Poněvadž teď zkoušíme každý den na turné, tak se to mění den ode dne. V tuhle chvíli mám rád Dogs Unleashed a Zoom Into Me.
Tom: Já mám rád Darkside of the Sun a Humanoid v tuhle chvíli - obě to budou naprosto zabijácké písně, až je budeme hrát živě.

Co si přinesete na turné, o čem většina lidí ani nepřemýšlí?
Tom: Budeme mít úžasnou novou produkci a nástroje s námi na výletě, což nikdo nebude očekávat, že budeme mít.

Je pravda, že v kapele jsou vegetariáni?
Bill: Ano, Tom a já jsme vegetariáni už přes rok.

Dejte nám nějaké detaily na jednu z vašich nejvíc nezapomenutelných chvil jako kapely?
Tom: Je těžké vybrat, protože jich tu je tolik! Kdybych měl vybrat tři z nich, tak bych v tuhle chvíli řekl, když Monsoon se dostalo na první místo v Německu, vítězství EMA poprvé a první VMA cena v naší kariéře. To bylo opravdu speciální, poněvadž jsme to vůbec neočekávali.
Bill: Jsme vlastně vděční za každou chvíli, kterou jako kapela zažijeme.

Jaké to je být slavní?
Tom: Je to většinou skvělé, protože můžeme dělat to, o čem jsme vždy snili.

Kdy jste sami sebou?
Bill: Když jsem se svými přáteli a moji rodinou.

Máte nejlepšího kamaráda?
Bill: Ano.

Co je na něm/ní dobrého?
Bill: On/ona mě uznává takového, jaký jsem.

Co byste rádi vzkázali Stardoll členům?
Tom: Přejeme vám všem úžasný rok 2010 a doufáme, že vás lidi uvidíme na jednom z našich koncertů v tomto roce!

Na co jste pyšní?
Bill: Za všechno, čeho jsme doteď dosáhli, nikdy jsme nic takového nečekali!Tokio Hotel: Píseň pro Johnnyho Deppa

28. ledna 2010 v 15:00 | tess |  Novinky

Jak cool: čtyři TH-kluci dali dohromady píseň "Strange" na nový film s Johnny Deppem "Alenka v říši divů". Úžasné - skoro pět let uběhlo, od doby, co čtyři kluci z Magdeburku dobývali hitparády se svým debutem "Durch den Monsun" poprvé. V dnešní době dvojčata Bill a Tom (oba 20), a taky jejich kolegové Gustav (21) a Georg (22) jsou doma ve všech hitparádách světa - se svým novým albem "Humanoid" se dokonce dostali do americké Top 40. Ale nyní se chtějí soustředit na své německé fanoušky. Před tím než turné začne v únoru, jejich single "World Behind My Wall" je nejvyšší novinkou v Bravo-čtenářské-hitparádě na 4.místě. Gratulujeme!