Duben 2009Stalker-Girls se hlásí ve videu

30. dubna 2009 v 18:40 | tess |  Články

Čtyři dívky, které způsobily těžký život úspěšné německé kapele. Čtyři dívky, které se dokonce přestěhovaly z Francie do Hamburku, aby mohly pronásledovat Tokio Hotel na každém kroku. Teď se pro BILD.de ukazují před kamerou.

"Nejsme žádné stalker", tvrdí Perrine (21) přerušovanou němčinou v rozhovoru. Své oči zakrývá pod velkými slunečnimi brýlemi, tak jako ostatní dívky. Ty se drží v pozadí, mluvit nechávají Perrine.

Je to ta, která byla před několika týdny napadena členem kapely, Tomem Kaulitzem (19). Ten už měl plné zuby extrémních fanoušků. Kapela není jenom toho mínění, že jsou to stalkers, ale mezitím také ohrožují jejich rodinu.

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers. Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice. Tohle už není sranda!" řekl jeho bratr Bill (19) v rozhovoru pro časopis Bravo.

Co se stalo? Skupina francouzských dívek pronásleduje kapelu už měsíce. Jmenují se "Les Afghanes On Tour". Po útoku na matku Kaulitzů v Hamburku odřekli kluci magdeburké rockové kapely cestu do Los Angeles pro nahrávání alba. Poletí až tehdy, když policii písemně potvrdí, že se nesmí už přiblížit k rodině. Momentální stav: Prohlášení proti prohlášení.

Navzdory události minulých týdnů není kapela na své pravé fanoušky naštvaná.

"Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho pytle!", řekl Tom.

A co na to říkají fanoušci Tokio Hotel? Někteří jsou momentálně na kampani pomsty. Vyhrožují dívkám z Francie přes zprávy na Youtube.


TH už se dál nebudou vyjadřovat k tématu "stalkers'

30. dubna 2009 v 18:39 | tess |  Novinky
Hamburk - Teenie kapela Tokio Hotel chce problémy s dotěrnými fanoušky okamžitě přenechat soudu. Jak manažer magdeburské kapely, David Jost, řekl, kapela se už dál nebude k případu vyjadřovat.
Začátkem dubna se Billovo dvojče, Tom Kaulitz, střetl na čerpací stanici v Hamburku s mladou ženou. Následně se ukázalo, že kapela je již roky pronásledována stalkers a obtěžována maskovanými dívkami.


Výhružný dopis od "Les Afghanes On Tour"

28. dubna 2009 v 17:07 | tess |  Mix
Příští týdny budou malou noční, pozor pozor....
Jsme nespokojené. Budeme netrpělivé. ROZUMÍTE NÁM???

Stále nám ještě nerozumíte, nemáte na nás žádné dobré reakce.
Už od září musíte vědět, že nejsme jako každé fanynky. Teď musíte nějak reagovat....

„Les Afghanes on Tour“ - proto pronásledujeme Tokio Hotel

28. dubna 2009 v 17:05 | tess |  Mix
Kam se ještě dostane fan-šílenství těchto dívek?

  • Pronásledují Toma (19) a Billa (19) Kaulitze z Tokio Hotel na každém kroku.
  • Zahalují se jako násilníci.
  • Nazývají se "Les Afghanes on Tour"(Afghánky na turné)
  • Jsou z Francie a muzikanty pronásledují již půl roku.
Jejich jména: Perrine (21), Georgina (25), Aurore (21) und Noemai (20). BILD reportér se ptal dívek, které se poprvé ukázaly nezahalené. Proč prostě nenechají kluky z Tokio Hotel v klidu?

"Nejsme žádné stalkers," tvrdí Perrine. "Milujeme hudbu, texty. Nepronásledujeme je, jen chceme vědět, kde a jak žijí a bydlí. To nás zajímá."

U extrémních fanoušků vzplanula konkurence, kdo kluky nejvíce uvidí v soukromích situacích. Videa honu za sledováním jsou na internetu.

Perrine: "Zvláštní je, že my chceme Tokio Hotel stále vidět. Čím víc, tím je člověk šťastnější."

U Perrine šel fanatismus tak daleko, že se před dvěmi roky dokonce přestěhovala z Paříže do Hamburku, aby byla blíž Billovi a Tomovi. Koupila si byt, aby byla blízko dvojčat a aby jim byla stále za zády.

15.dubna bylo na čerpací stanici v Hamburku šílenství, když Tomovi ujely nervy a dal Perrine do obličeje. Mladá žena podala oznámení.

Krátce před tím měla být matka Billa a Toma ohrožována "Afghánkami". Dívky to popírají.

Noemai: "Matka Toma nás napadla - láhví od coly".

Spor se měl konat před hamburských bytem Billa a Toma, kde "Afghánky" na dvojčata čekaly.

Co chtějí Francouzsky teď? Jejich právník Burkhard Benecken (33) pro BILD: "Omluvu a bolestné. požadujeme nejméně 10 000 Euro."

Managemant Tokio Hotel se včera k výpovědi dívek nechtěl vyjádřit.

source:Bild

Cena mládeže pro dvojčata z TH

28. dubna 2009 v 17:05 | tess |  Dvojčátka
Tokio Hotel dvojčata, Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi byli vyznamenáni za jejich "vzorný
školní výkon" cenou pro mládež, která se učí pomocí internetu.

Vedle jejich kariéry jako muzikanti, dělali oba přes internet ukončení její reálné školy a absolovali ho "s vanikajícími známkami", řekl spolkový ministr školství. Cena studia "DistancE-Learning" je každoročně zapůjčena nejúspěšnějším internetovým absolventům.

source: http://www.bild.de/BILD/Newsticker/news-ticker/2009/04/27/27-14-tokio-hotel.html

Bild.de - Divčí skupina zastavuje nové album Tokio Hotel

26. dubna 2009 v 15:36 | tess |  Novinky
Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi měli teď v Los Angeles dodělávat jejich nové album. Let byl zabukován, ale Tokio Hotel-dvojčata zůstávají. Ze strachu o život svojí matky, která měla být ohrožována dívčím gangem "Les Afghanes On Tour".

Před 11 dny měl Tom na čerpací stanici v Hamburku udeřit Francouzsku Perrine D. (21). Ta mu měla předtím a típnout cigaretu o jeho auto.

Vyvrcholení honu na muzikanty, který trval měsíce? "Vedle mnoha hrozeb a útoků bylo kvůli automobilových honičkám stalkers příliš mnoho dopravních nehod," řekl manažer David Jost k BAMS. Bill a Tom podali obvinění, Perrine D. také.

Poté právník Francouzsek nabídl, že Perrine D. stáhne obvinění, když ho stáhnou také dvojčata. "Měli jsme podmínku, že musí písemně podepsat, že se nepříblíží k nikomu z rodiny kluků." Místo podepsání vyhodily dívky svého právníka. Jost: "Takže jsme výpověď nestáhli. Teď podá náš právník žádost podle zákona o ochraně násilí a chybějící obvinění proti ostatním."

Manažer řekl, že ještě dříve měly dívky házet láhve po autech kluků. 8.dubna ohrožovaly matku dvojčat. Jost: "Ohrožovat matku v tomohle případě je pro Billa a Toma dokonce to nejhorší. Jakmile jde o jejich člena rodiny, posunout dvojčata jakékoliv priority:" Proto teď nechtějí Bill a Tom nechávat svoji matku samotnou.

Odkud přišla tahle neuvěřitelná nenávist ke kapele? Zasvěcenec z kruhu fanoušků pro časopis Bravo řekl: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Dále pokračuje: "Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané." Co se teď bude dít kolem dívek a kapely - s láskou fanoušků to dál jistě nemá co dočinění.


Dohoda s Tokio Hotel ztroskotala

25. dubna 2009 v 16:34 | tess |  Novinky
Už měsíce obtěžují maskované dívky Tokio Hotel. Jedna fanynka měla dokonce zaútočit na matku dvojčat Kaulitzových, Tom a Bill vznesli obvinění. A stalkers nechtějí přestat, řelk manažer kapely David Jost. Po skandálu na čerpací stanici Bahrenfelder (Tom uhodil Francouzsku Perrine), se chtěl advokát fanatických fanynek s kapelou dohodnout. Teenie hvězdám nabídl, aby stáhli obvinění proti dívčímu gangu, ale dívky musí písemně potvrdit, že se k Billově a Tomově rodiny už nepřiblíží. Ale dívky nechtějí přestat. Svého právníka vyhodily. "Dvě ze tří stalkers se zbavily svého mandáta", řekl Jost.


Tokio Hotel: Další spor s fanoušky

24. dubna 2009 v 19:08 | tess |  Novinky
Členové kapely Tokio Hotel se už vícekrát střetli s dotěrnými fanoušky. Lüneburské zastupitelství vyšetřuje případ, který se měl odehrát v části Seevetal. Tam obývají členové kapely nemovitost. Do incidentu je pravděpodobně zapojena matka Kaulitz-dvojčat, Billa a Toma.

Podrobné informace o konfliktu z 8.dubna nechce žalobce uvést. Především není známo, zda je matka oběť nebo podezřelá.

Den po pochybném činu se střetl kytarista Tom Kaulitz (19) na čerpací stanici s mladou Francouzskou Perrine D. (21). Den po útoku podala kapela trestní oznámení. Mladá žena ukazuje zranění, které ji udajně způsobil Tom Kaulitz.

Manažer úspěšné magdeburské kapely nedávno oznámil, že muzikanti jsou již roky pronásledováni maskovanými dívkami. To je také důvod, proč oni a jejich rodiny stále mění bydliště.

source: http://www.abendblatt.de/daten/2009/04/23/1134128.html

Mohou TH zase brzo klidně spát?

24. dubna 2009 v 19:07 | tess |  Novinky
Nabídka míru pro kluky z Tokio Hotel!

Po útocích gangu stopařek proti kapele a reakci Toma na čerpací stanici se právník dívek ohlásil pravníkovi Billa (19) a Toma (19) Kaulitze.

Jeho návrh: Ten zruší udání proti Tomovi, když kapela zase stáhne oznámení proti dívkám a jiná trestní oznámení.

Manažer a producent David Jost o mírové nabídce protistrany: "To jen tehdy, pokud je zaručeno, že se stalkers už nepřiblíží k členům rodiny Billa a Toma."

To se stalo:
Kytarista Tokio Hotel, Tom Kaulitz (19) před několika týdny vybouchl na čerpací stanici a udeřil mladou ženu (21) do obličeje poté, co tipla cigaretu o jeho auto. Potom proti rockové hvězda podala oznámení.

Žena měla patřit ke Stalker-gangu z Francie. Nazývají se "Les afghanes on tour" (Afghánky na turné). Gang se měl skládat ze čtyřech dívek, které kapelu pronásledují již půl roku na každém kroku. Mladé ženy jsou většinou zakryté nebo maskované.

Stopařky pravděpoboně obláhaly také domy členů kapely. Na auta muzikantů měly házet vajíčka, psát výhružné dopisy a obtěžovat rodiny členů kapely.H&M - Kampaň proti AIDS s Tokio Hotel

24. dubna 2009 v 19:07 | tess |  TH-zboží
V finském magazínu "Demi" se vyskytl článek:

"Opět platí, že můžete ovlivnit lidi tím, co na sobě nosíte.Nová kolekce s názvem "Moda proti AIDS" dorazí do H&M prodejen v červnu. 25% z kampaně bude kladeno na projekty, které zvyšují znalosti lidí s AIDS a HIV. Materiál budepouze z 100% organické bavlny. Návrháři jsou např. : Tokio Hotel, Katy Perry, Dita von Teese a Roisin Murphy."

Tom má nový účes!

23. dubna 2009 v 18:32 | tess |  Tom Kaulitz


Bravo(Pt)-277

22. dubna 2009 v 17:17 | tess |  Časopisy a noviny
Blesk cz

22. dubna 2009 v 17:15 | tess |  Časopisy a noviny
HyperLinkPolicejní zpráva: Střetnutí na čerpací stanici

21. dubna 2009 v 18:51 | tess |  Mix
Hamburk - 15.4.2009, 23:00 hod., Hamburk-Bahrenfeld, Stresemannstrasse

Po fyzickém střetnutí mezi 21letou mladou ženou a 19letým muzikantem ve středu pozdě v noci, zahájila policie v Hamburku vyšetřování.

19letý byl se svým autem na čerpací stanici v Hamburk-Bahrenfeld. Je zřejmé, že tam byl poznán 21letou, která byla v doprovodu čtyř kamarádek. Žena sdělila policii, že zaklepala na okno, aby si mohla 19letého vyfotit. Muzikant stáhl okno a vyhodil z okna cigaretu. Dospívající po ní pravděpodobně cigaretu hodil. Mládá žena chtěla cigaretu zničit a típla ji na okno auta. Na to 19letý vystoupil ze svého vozidla a mělo dojít k fyzickému střetnutí.

Před příjezdem policie muzikant se svým autem už odjel, takže nemohl být vyslechnut. Policie zaznamenala na obličeji 21leté lehká zranění.

Probíhá trestní vyšetřování.

zdroj: http://www.presseportal.de/polizeipresse/pm/6337/1387890/polizei_hamburg

Státní návladní vyšetřuje Toma Kaulitze

21. dubna 2009 v 18:51 | tess |  Tom Kaulitz
Státní návladní vyšetřuje Tokio Hotel-kytaristu, Toma Kaulitze. "Začali jsme řízení kvůli případnému
podezření ublížení na zdraví," řekl mluvčí Wilhelm Möllers. Jak jsme informovali, měl 19letý na čerpací stanici Stresemannstraße (Bahrenfeld) uhodit do obličeje Francouzsku Perrine D. (21). Její právník podal minulý pátek proti Kaulitzovi trestní oznámení.

Spor začal poté, co 21letá nedopalek cigarety, kterou měl po ní Kaulitz hodit, típla o jeho auto. Podle výpovědi Tokio Hotel-manažera, Davida Josta, se jedná o stopařky. Měly členy kapely a jejich rodiny už týdny pronásledovat a napadat. O tom však nemá státní zástupce žádné důkazy. "Zatím jsme neobdrželi žádné konfrontují důkazy", uvedl prokurátor Möllers.
Tomovi Kaulitzovi bylo nabídnuto právní slyšení.

zdroj: http://www.abendblatt.de/daten/2009/04/21/1129712.html

Je Tom násilník? BRAVO zná pravdu!

21. dubna 2009 v 18:50 | tess |  Novinky
Tokio-Hotel-Star Tom udeřil dívku do obličeje! Ale BRAVO zná tajemství, které za tím je!

Fanoušci jsou šokováni! Jinak tak milý Tokio-Hotel-kytarista Tom Kaulitz (19) vybouchl a udeřil dívku do obličeje! Síla! Náš Tokio-Tom násilník? Co se stalo? Čerpací stanice v Bahrenfeldu v Hamburku, Tom chtěl natankovat svoje černé Audi R8. Najednou se objevily čtyři fanynky. Jedna dívka, Perrine D. (21) fotila star s bleskem přes okno auta. Na to měl Tom vyhodit cigaretu z okna. Perriene vzala oharek cigarety, típla ji na okno jeho auta. Tom vyskočil z vozu, rukou ji vrazil do obličeje, trčil do ní, než spadla na zem. Potom Tom odjel pryč.

Perrine zavolala policii, sanitka ji převezla s monoklem pod okem a zraněním ucha do nemocnice. Taková scéna byla zaznamenána na kameru čerpací stanice. Teď bude proti Tomovi vznesena žaloba za ublížení na těle. Ale co za tím opravdu stojí?

Zasvěcenec říká: "Dívky, které byly zapojeny do incidentu na čerpací stanici, nebyly žádné fanynky - ale skupina agresivních stopařek." Dívčí gang z Francie, který se jmenuje "les Afghanes on tour". Jsou většinou zakryté nebo maskované. "Už téměř půl roku jsou v obležen bytů členů kapely, hází vajíčka po autech a nevyhrožují dokonce kapele, ale jejich rodinám - dokonce také některým fanouškům." To potvrdil také producent Tokio Hotel, David Jost (36) z LA pro Bravo. "Jedna z těch dívek-stopařek, zaútočila 8.dubna také na rodinného člena Billa a Toma" vypráví. "Další den jsme rovnou proti dívce podali oznámení - teď jsme podali další trestní oznámení."

Ale co mají tyhle Francouzsky proti Tokio Hotel? Zasvěcen z kruhu fanoušků říká: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané. Tak vypracovaly šílený plán - zničit Tokio Hotel! Díky měly zjistit všechny adresy rodinných členů, bodygardů a členů kapely, aby uskutečnily svůj plán. Jsou všude, číhají na ně na každém kroku!"

"Les Afghanes on tour" (vzhledem k maskování přes arafatky) číší totální strach u Tokio Hotel a jejich fanoušků. Dokonce poslaly Tomovi, Billovi a spol výhružný dopis. "Hází vejci, přivádí ostatní lidi k pláči - a nepřestanou, protože jim to připadá jako zábava." Kluci z Tokio Hotel také osobně prosili čtyři dívky, Angelique, Noemie, Aurore a Perriene, aby přestaly. Je Tomova reakce také jenom kvůli neustálému trápení jeho rodiny, přátel, kamarádů kapely a fanoušků? "Víc než půl roku kluci proti tomu nic nedělali - jen prosili o klid. Tenhle gang chce kapelu zničit -a s tímhle jsou už o krok dál," obává se zasvěcenec.

U TH fanoušků jsou "les Afghanes on tour" už delší dobu obavou. MelovesBill na internetu píše: "Toma pronásledovaly už dost dlouhou dobu!" Jean19 říká: "Agrese je blbá. Ale Tomovi rozumím. Někdy jsou nervy prostě u konce." Násilí přesto není žádné řešení… V tomhle je BRAVO pro vás…

source: DE Bravo 18/09

All Stars 9/09

21. dubna 2009 v 18:50 | tess |  Časopisy a novinyBild.de: Pocher nebo Bill, kdo je víc cool?

21. dubna 2009 v 18:49 | tess |  Novinky
TV - komik Oliver Pocher vystoupil již v šesté řadě Německé show "Německo hledá Superstar" jako Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Hlasujte a zvolte, kdo je víc cool, Bill nebo Oliver...?
"Tento song je pro mě"vychloubal se Pocher v sobotu na záčátku "Německo hledá Superstar" Později vystoupil s písní "Durch Den Monsun" i s pádem na záda! Au!

Pocher to vzal se smíchem, ale vrchní porotce Dieter Bohlen (55) se ukázal trochu ovlivněn. Když Oliver Pocher zpíval, opustil sál, pravděpodobně kvůli záchodu.

Pocher pokračuje do dalšího kola. Pozvání na další show přijal a zavtípkoval: "Možná by mi Dieter mohl napsat písničku ..."

Jestli byl Bill nadchnut Oliverem? To nevíme, možná že se přiučil. Hlasujte!

Source:Bild.de

Militantní fanynky pronásledují Tokio Hotel

21. dubna 2009 v 18:49 | tess |  Články


Členové německé chlapecké kapely Tokio Hotel a jejich rodinní příslušníci jsou již po několik let oběťmi stalkingu, čili nebezpečného obtěžování. Pronásledují je maskované dívky.

Agentuře DPA to v neděli potvrdil manažer skupiny David Jost, podle kterého se kvůli obtěžování idolové mnoha dospívajících dívek museli již několikrát přestěhovat.

Nyní devatenáctiletého Billa Kaulitze a další členy skupiny nenechají na pokoji maskované dívky. Jost uvedl, že s tím také souvisí nedávný incident, při němž Billovo dvojče Tom dal na benzínové stanici facku jednadvacetileté ctitelce. Případ vyšetřuje policie.

"Tyto maskované dívky nejsou žádné fanynky, jsou to militantní stalkerky, to už s fanouškovstvím nemá nic společného," řekl Jost. Po útoku na jednoho člena rodiny Kaulitzových podala skupina na dívku trestní oznámení. Právní zástupci chtějí docílit toho, aby se podobné agresorky nesměly k členům skupiny a jejich rodinným příslušníkům přibližovat. Stalking je v Německu trestným činem, hrozí za něj až tři roky ve vězení.


Skupina Tokio Hotel z Magdeburgu patří v posledních letech v německojazyčných zemích ke komerčně nejúspěšnějším kapelám. Dvojčata Kaulitzova i další dva členové kapely ale dokázali strhnout davy fanynek i jinde, Českou republiku nevyjímaje.

Source: blesk.cz

Oliver Pocher v DSDS s "DDM"

19. dubna 2009 v 16:41 | tess |  Články

Oliver pocher už byl i jako Britney Spears a teď jsou na řadě Tokio Hotel. V sobotu bude 31-letý muž zpívat v "Deutschland Sucht den Superstar" jejich hit "Durch den monsun"!

"Lidé mě znají a vědí, že dokážu udělat na podiu perfektní show." Jak na to přišel? Na poslední Show seděl Oliver v publiku, když mu moderátor Marco Schreyl (35) nabídl, aby se připojil v dalším kole.

Jak se řeklo, tak se to i stalo! S pomocí učitele zpěvu se naučil Pocher song "Durch Den Monsun" od Tokio Hotel. "Mám plnou podporu od Tokio Hotel. Dokonce jsem mohl dostat Billovo oblečení - ale bohužel se mi tam vleze jenom jedna noha," řekl Pocher.

Co na to řekne Dieter Bohlen (55)? To se dozvíme 18.dubna od 20.15.

Source: Bild.de

Bild: Fanoušci diskutují stále víc

19. dubna 2009 v 16:40 | tess |  Články

Fanoušci stále víc diskutují o výbuchu Tokio Hotel kytaristy, Toma Kaulitze.

Poté, co BILD uvedl, že dívka, kterou Tom udeřil do obličeje, je členkou gangu stopařek jménem "les afghanes on tour", někteří fanoušci teď chápou Tomovu rekaci. Gang měl kluky z Tokio Hotel pronásledovat už měsíce a ohrožovat matku dvojčat Kaulitzových.

"Všichni víme, jak hodně pro ně jejich matka znamená," píše uživatel "Channy" a dál si myslí: "Tom to momentálně viděl červeně, čemuž osobně také rozumím. To ale není žádná omluva za co, co udělal."

Uživatel "tomi1" ještě pokračuje: "Tom by 'fanynku' určitě bezdůvodně neuhodil. Prosím, kdo je tak nemocný a nervuje kluky půl roku a tipne cigaretu na okno auta. Přece každý rozumí, že musel jednou vybouchnout."

"tracyg" to vidí úplně jinak: "Nemám slov, když si to tady všechno čtu. Tom sedí ve svém zamknutém autě. Jak se může cítit ohrožený?" A pokračuje: "On se mohl nějak ukrýt, ona ne. Poslouchejte, pro něj neexistuje žádná omluva."

Také "7Together" si myslí: "Kvůli vlastnímu rozptýlení budou teď některé fanynky brány pod nůž."

"Channy" napsala zajímavou otázku: "Momentálně spíše přemýšlím, jestli to nebylo od té holky moc dobře nastrojené. V dopise psala, že chce klukům dopřát hororové časy. A co v tomhle může dělat někdo slavný?"

source: Bild.de

Žádost německého fanklubu

19. dubna 2009 v 16:39 | tess |  Novinky
Wir können nur nochmal an alle Fans appelieren, bitte die Privatsphäre von Bill, Tom, Georg und Gustav sowie von ihren Familienmitgliedern und Freunden zu respektieren! So gerne die Vier für ihre Fans da sind, auch sie haben ein Leben neben der Band, welches es zu achten gilt!
________

Můžeme ještě jednou apelovat na všechny fanoušky, aby prosím respektovali soukromí Billa, Toma, Gustava a Georg stejně tak jejich členů rodiny a přátel! Tahle čtyřka je tady pro své fanoušky, ale vedle kapely mají taky svůj život, který respektujme!

http://www.tokiohotel-fanclub.de/fc/

CLOSER (Fr)

19. dubna 2009 v 16:35 | tess |  Časopisy a novinyBlog a fotky stopařek + Andreas jako další oběť?

18. dubna 2009 v 17:25 | tess |  Novinky

Obzvlášť smutné je, že jsme se díky tomuhle gangu stopařek (fotka) dozvěděli o novém účesu Toma a ony to skrz jejich jednání potvrdily. Poté, co stále více fanoušků hledalo blog stopařek, chtějí je hromadě zrušit a veškerý materiál odstranit. -Blog- | -Myspace-

Fanoušci byli tak chytří a zajistili hrůzostrašné screenshoty: fotka 1 | fotka 2 | fotka 3 | fotka 4

Má se stát Andy další obětí, protože pro dvojčata hodně znamená? Budou chtít na něj zaútočit a tím zasáhnou bolavé místo kluků? Fotka 1 je podezřelá. Jak fanoušci na oficiálním foru zjistili, je zkratka SSFH místo, kde se chystá útok na Andiho. Stojí za školou v Hamburku, kde Andy studuje (SFHH Beteiligungsgesellschaft mbH).

A co znamená fotka 4? Řešení hádanky: Cheesburger - Hamburger - Hamburg; Kábul - Afghánistán - přezdívka gangu.

source: th-wonderland.de

Ross Anthony, Joey Kelly a domovník mluví o Tomově útoku

18. dubna 2009 v 15:55 | tess |  Mix
Ross Anthony: Jestli je to skutečně takhle a Tom ji opravdu uhodil to obličeje, potom je to
neomluvitelné, protože i jako celebrita musíte mít respekt před fanoušky.

Joey Kelly: Tyhle hardcore-fanoušky jsme taky měli, ale díky bohu, teď už je nemáme...jsou nebezpeční! Jednají jako duševně nemocní lidé. Bezpochybně. Jsou opravdu nebezpeční. Například, když neupoutají vaši pozornost, pokoušejí se vás zničt.

Hodně lidí se ptá, jak dlouho tohle Tokio Hotel vydrží: Křičení dívek všude, kde se kluci objeví na veřejnosti. A dokonce před jejich bytem v Hamburku jsou viditelné stopy fanoušů, kteří přesahují míru hranice. Tyhle graffiti jsou neškodnou součástí šílené lásky fanoušků, jak nám řekl domovník.

Domovník: Opatřní nebyly určitě příjemné, především v poslední době. Mají hodně problémů si teenagery držet od sebe. Dokonce musela být povolána policie, protože fanoušci byli tak arogantní, že je ani hlídač nemohl odtrhnout.

Je těžké si představit, že Ross Anthony může jednoho dne takto vybouchnout. Ross Anthony je něco jako šťastná osoba. A stále - nebo možná kvůli tomu, že už má s fanoušky špatné zkušenosti: Jedna žena s ním chtěla dítě a později mu hrozila smrtí. Přesto Ross Anthony stále říká, že kontakt s fanoušky je pro něho extrémně důležitý.

Ross Anthony: Můj problém je, že jsem k lidem příliš otevřený. Dotýkám se mých fanoušků, obejmu je a někteří mají pocit, že by mohli mít ode mě i něco víc. Ale to je můj problém. Ale nemůžu to změnit, jsem prostě takový.

Joey Kelly se změnil. Teď je víc klidnější než dříve. Před sedmi lety rozbil sklo auta u jedné fanynky, která ho neustále pronásledovala. Nebylo to ok, jak dneska říká, ale stále je to velký rozdíl mezi tím, co udělal Tom Kaulitz.

Joey Kelly: Bráníte se, ale nemusíte lidi mlátit. Úplně jasné. A ženu už vůbec ne. To je šílené. To nemůžete. Objekt jako auto - to je něco jiného. Ale žena? Tohle ne.Oliver Pocher v německé Superstar s "DDM"

18. dubna 2009 v 15:54 | tess |  Mix
Oliver Pocher vystupoval už jako Britney Spears, teď jsou na řadě Tokio Hotel. V sobotu chce 31letý v "Německo hledá Superstar" zpívat hit "Durch den Monsun".

"Kdo mě zná, tak ví, že na podiu odvednu perfektní show." Jak na to přišel? Na poslední Motto-Show seděl Oli v publiku, když mu moderátor Marco Schreyl (35) nabídl, aby se připojil v dalším kole.

Jak řekl, udělal! Pod vedením učitele zpěvu Pocher nacvičoval píseň od Tokio Hotel. "Od Tokio Hotel mám plnou podporu. Dokonce jsem mohl dostat Billovo oblečení - ale bohužel se mi tam vleze jenom jedna noha," řekl Pocher.

Co na to řekne Dieter Bohlen (55)? To se dozvíme 18.dubna od 20.15.

source: Bild.de

Bild - Zahalené dívky honí Tokio Hotel

18. dubna 2009 v 15:54 | tess |  Časopisy a noviny

Strach u Tokio Hotel. Skupina zahalených dívek honí úspěšnou německou kapelu. Je tohle důvod, proč kytarista Tom (19) udeřil jednu z dívek na hamburské čerpací stanici?

Rockovou kapelu pronásledují už měsíce

Hamburk - Jeho fanoušci se hádají, proč ztratil svoji kontrolu. Existuje možné vysvětlení pro jeho reakci? Tokio Hotel-kytarista Tom Kaulitz (19) a jeho výbuch na hamburské čerpací stanici. Muzikant měl mladou ženu (21) udeřit do obličeje, ta potom na jeho autě típla cigaretu.

BILD teď zjistil: Žena měla patřit ke gangu stopařů z Francie. Nazývají se "Les afghanes on tour" (Afgánky na turné). Měl by se skládat ze čtyř dívek, které kapelu pronásledují již půl roku na každém kroku. Mladé ženy jsou většinou zahalené nebo maskované.

Stopařky pravděpodobně také obléhaly byty členů kapely. Prý házeli na auta členů vajíčka, píší výhružné dopisy a obtěžují rodiny členů.

V jednom výhružném dopisu, který byl předložen BILDu, dívky tvrdily, že jsou více, než jeho normální fanynky a pro kapelu jsou "malou noční můrou". Dále tam je: "Pozor, pozor… Jsme nespokojené, nespokojené, ROZUMÍTE NÁM?"

Dokonce matka Billa a Toma měla být uplynulé týdny pronásledována gangem stopařek. Proti stopařkám bylo podáno trestní oznámení.

Tokio Hotel-manažer a producent David Jost potvrdil BILDu události. Říká: "Tyhle zahalené stopařky 8.dubna napadly rodinu členů Billa a Toma. Následující den jsme proti dívkám podali oznámení a teď jsme podali další trestní oznámení."


Informace z ofic.TH-fóra

18. dubna 2009 v 15:53 | tess |  Novinky

Dnes přesně ve 2:22 hod. volal fanoušek do Universal Music, aby objasnil aktuální situaci a nové informace. Následně zavolal Universal policii a Davidovi Jostovi a vyzvali fanouška, aby přijel do Berlína a předložil jim všechna fakta na stůl.

Další fanynka volala se svou matkou ve 4:20 na policii a řekla jim tam nejnovější poznatky. Policie byla vděčná za jejich pomoc a případ již postoupil na soudní policii. Dneska by se taky měl ještě konat osobní rozhovor s předložením důkazů.

source: th-wonderland.de

Fanynka napsala holce z gangu stopařek

18. dubna 2009 v 15:52 | tess |  Mix

Uživatelka Lizzie_89 (oficiální fórum) napsala včera dívce z gangu na její blog a prosila ji, aby přestala s pronásledováním. Na to odpověděla: "Ano...ale jestli je to opravdu ruší, měli by to říct fanouškům....A víš, někdy (ne často samozřejmě) se smějou.
Když Lizzie odpověděla, jestli by prosím mohla nechat dvojčata v klidu, přišlo tohle: "Ano, smějí se na nás, ale nenávidí nás, to je jasné (Gustav a Georg taky existují, víš...)."

source: th-wonderland.de

Co na to říkají fanynky?

18. dubna 2009 v 15:48 | tess |  Tom Kaulitz
Source: Bild.de

Celé Německo mluví o skandálu Tokio Hotel kytaristy Toma Kaulitze! Nyní fanoušci promluvili. Jsou naštvaní a šokovaní.

Dvojče zpeváka Billa Kaulitze zasáhl pěstí ženu do tváře, která spadla na zem. Bezpečnostní kamery zachystili tento incident na benzince "Aral" v Hamburgu, v Behrenfeldu. Další dívka byla odhozena na zadní část jeho Audi.

Fanoušci Tokio Hotel jsou šokováni! Na BILD.de frorum píše "matrix": "Myslím, že je to od něj dost hloupé, neměl by jít příkladem?" a další "šokovaný uživatel" říká: "Tom mě hluboce zklamal..on, který je hrdinou žen."

Mnozí hledají vysvětlení pro to, co se stalo, jako "tomsgirl": "Může to být také tím, že se momentálně nemůže srovnat se svým úspěchem. Kdo ví, co se právě u něho děje."

I přesto je většina z nich naštvaná: "Takový mladíček nemusí být s úspěchem srovnaný",píše čtenář s přezdívkou "topaktuell". " Jen proto, že jsou bohatí a slavní, myslím, že by měl být potrestán spravedlností."

"meikel44" vypráví, jak si mnozí myslí: "Fanoušků Tokio Hotel je mnoho, stali se slavnými. A to je způsob,kterým se nám zavděčili. Teď už nepotřebují fanoušky. Slavní jsou a bohatí také."

Perez Hilton nazval Toma jako kreténa!

18. dubna 2009 v 15:48 | tess |  Mix
Perez Hilton na svém webu, kde nezapoměl samozřejmě zmínit Tomův incident na benzínce. Toma nazval jako kreténem a nejen to! Vysmívá se mu a nazval ho i jako druhým Chrisem Brownem.

Akce pro Toma

18. dubna 2009 v 15:43 | tess |  Tom Kaulitz
Zdravíme všechny fans TH!

Určitě jste slyšely nebo četly zprávy o tom, že "Tom Kaulitz z TH band uhodil nebo dokonce zmlátil svou 21letou fanynku".
Jak je známo, německý tisk si takovou záležitost nenechává ujít a píše o této věci nejrůznější zprávy a reportáže. Dokonce se zapojila i česká média, u kterých bychom asi reakci na toto čekali nejmíň.
Nemohly jsme si s Lilchen také nevšimnout, že české, slovenské i polské fans stojí na Tomově straně a dávají to hezky najevo J.
Rozhodly jsme se proto vytvořit video, které by jasně ukazovalo, že za Tomem stojíme a fandíme mu. Pro některé to určitě bude hloupost a celé to budou pokládat za absurdně trapné, ale věřte, že tohle bude jak pro nás, tak i pro ně +.

A co proto udělat?
Jednoduše…

Vezměte svou jakoukoliv fotku, ať už z libimseti, lide.cz, z rodinného alba nebo se klidně vyfoťte znova a připište slogan typu "Tom, Ich bin an deiner Seite" nebo cokoliv jiného…hlavně to musí být anglicky nebo německy a musí to být čitelně. Můžete klidně zapojit svou fantazii je to na vás.
Vaše fotky potom posílejte na Monicca16@seznam.cz a my z těch všech fotek uděláme jedno video, které bude následně odesláno dál.
Určo o něj nepříjdete, bude zveřejněno a volně k vidění.

Připojit se můžou také fans ze Slovenska, Polska či jiného státu. Uvítáme vše J

Své fotky zasílejte do 27.4. 2009 !! Pokud by fotku někdo poslal 28., tak ji ještě přidáme.

Děkujeme za Vaši pomoc.


Mochen a Lilchen

Odložení alba na srpen nebo dokonce září?

18. dubna 2009 v 15:42 | tess |  Novinky
Cherrytree Records má svůj vlastní Twitter a bylo tam oznámeno tohle:


Podle všeho stále nahrávají. Je bezpečné oznámit, že album nevyjde před srpnem, bych řekla.


Holandský Universal a Cherrytree Reocrds právě potvrdili, že nové album bylo odloženo do září.

Fan akce na ukázání podpory Toma! (zahraniční od Schrei im Zimmer 483)

18. dubna 2009 v 15:42 | tess |  Tom Kaulitz

Ahoj všichni,
Z "Schrei im Zimmer 483" chceme ukázat naši podporu Tomovi a rádi bychom, aby každý fanoušek na světě, který věří v jeho nevinu nám v tomhle pomohl. Musíme demonstrovat na to, že ne všichni fanoušci jsou jako Perrine a její přátelé! Pro to jsme se rozhodli udělat video s fotkami všech fanoušků, nezáleží na zemi. Na fotkách musí být motto "We support you!" a vaše země.
Jestli se chcete zúčastnit do této opravdu důležité fan-akce tak pošlete e-mail se svojí fotkou a mottem a zemí na tom, a prosím udělejte jasné motto. Pošlete to ještě před 8.květnem na e-mail jumbies_fanaction@hotmail.com a my pošleme video následující dny do Universalu, tak to můžou ukázat TH managementu a TH klukům.
Prosíme, pomozte nám ukázat, že tu jsou opravdový fanoušci!

----

Hello everybody
From "Schrei im Zimmer 483" we want to display our support to Tom, and we would like that every fan of the whole world who gives faith to his innocence, help us to make this possible. We must to demonstrate him that not all the fans are like Perrine and her friends! For this, we have decided to do a video with photographies of all the fans, doesn't matter the country. In the photographies must be the motto "We support you!" and your corresponding country.
If you want to participate in this really important fan-action, you should send us an e-mail, with your photo with the motto and your country in it, please try to make clear the motto. Send it before of 08/05/2009 to this e-mail jumbies_fanaction@hotmail.com and we will send the video in the following days to Universal, so they can show it to TH management and TH boys.

Mexické noviny

18. dubna 2009 v 15:38 | tess |  Časopisy a noviny

Bild (18.4.09)

18. dubna 2009 v 15:36 | tess |  Časopisy a noviny

Zlatý Otto-Cz

17. dubna 2009 v 17:07 | tess |  TH-ocenění
1.místo - Jonas Brothers
2.místo - US 5
3.místo - Tokio Hotel
4.místo - Linkin Park
5.místo - Simple Plan
6.místo - The Pussycat Dolls
7.místo - Cinema Bizarre
8.místo - Paramore
9.místo - Chinaski
10.místo - My Chemical Romance

Bild - Proč se Tom takto zachoval?

17. dubna 2009 v 17:06 | tess |  Tom Kaulitz

Hamburk - Co za zlost se v něm objevila?

Tom Kaulitz (19) z rockové kapely Tokio Hotel vyváděl na čerpací stanici, udeřil fanynku do obličeje. Přitom je dvojče zpěváka Billa Kaulitze (19) známý tím, že obzvlášť ke svým fanouškům je vždycky velmi milý.

Tomův útok byl natočen kamerou. Bild-reportér video viděl. Hamburk Bahrenfeld, 23:12, čerpací stanice "Aral". Mladá žena (21) poznala Toma v jeho Audi R8, fotila ho bleskem před okénko. Tom vyskočil z vozu a udeřil dívku plnou pěstí do obličeje. Potom ji strčil k zemi. Další dívka byla Tomem odstrčena na zadek jeho vozidla. Krátce na to nastoupil muzikant zase do vozidla a odjel. Žena zavolala policii a nahlásila to. Potom byla odvezena do nemocnice. Má monokla pod okem a zranění ucha.

Na policii mladá žena vypověděla, že Kaulitz před potyčkou stáhl okénko a hodil po ni zapálenou cigaretu. Ona ji ze země vzala a típla ji o okno, kvůli čemuž Tom vystoupil.

BILD zjistil: Dívky byly fanynky, kteté Toma pronásledovaly z jeho lüneburského nahrávacího studia, aby dostaly autogram.

Včera bylo proti Kaulitz zahájeno vyšetřování kvůli fyzickému napadení. Hamburský policejní mluvčí Ralf Kunz pro BILD: "Bude mít možnost, se k věci vyjádřit."

Tom Kaulitz a jeho managemant nebyli včera pro BILD k zastižení.


Skandál kolem Toma: Tohle říkají fanoušci…

17. dubna 2009 v 17:05 | tess |  Tom Kaulitz

Celé Německo mluví o skandálu kolem Tokio Hotel-kytaristy Toma Kaulitze! Teď mluví fanoušci. Jsou šokováni a pobouřeni.

Dvojče zpěváka Billa mělo udeřit mladou ženu pěstí do obličeje. Kamera natočila incident na čerpací stanici "Aral" v Hamburku v Bahrenfeldu. Další dívka byla Tomem odstrčena na zadek jeho vozidla.

Fanoušci Tokio Hotel jsou šokováni: Na Bild.de-fóru píše "martix": "Připadá mi to hodně špatné, neměl by jít příkladem?" A "vzdálený uživatel" říká: "Jsem Tomem zklamána…on, hrdina žen."

Mnozí hledají vysvětlení pro tuhle událost, jako "tomsgirl": Může to být také tím, že se momentálně nemůže srovnat se svým úspěchem. Kdo ví, co se právě u něho děje."

Ale zklamání převládá: "Takový mladíček nemusí být s úspěchem srovnaný", píše čtenář pod pseudonymem "topaktuell". "Jenom proto že jsou bohatí a úspěšní si myslím, že pro ně naplatí pravidla slušnosti. Je správné, že bude vyšetřován."

"meikel44" říká, co si teď hodně myslí: "Fanoušci pro Tokio Hotel hodně udělali. A oni teď takto děkují. Teď už Tokio Hotel fanoušky nepotřebují. Už jsou v balíku."


Dívčí idol kapely Tokio Hotel zmlátil fanynku!

17. dubna 2009 v 17:03 | tess |  Tom Kaulitz

Tom Kaulitz (19), kytarista německé kapely Tokio Hotel a dvojče zpěváka Billa (19), napadl fanynku. Vrazil ji facku a lehce zranil v obličeji. A důvod? Chtěla jen autogram...

Dívka člena úspěšné skupiny Tokio Hotel poznala na jedné čerpací stanici. Jednadvacetiletá fanynka spolu se čtyřmi kamarádkami zaťukala na okénko kytaristova auta a požádala Kaulitze, jestli by se s ním nemohla vyfotit.

Arogantní Kaulitz místo odpovědi hodil směrem na mladou ženu zapálenou cigaretu, ta ji sebrala a uhasila o jeho auto. To slabé nervy celebrity nevydržely a hudebník dívce vrazil facku. Podle policistů utrpěla dívka lehká poranění v obličeji.

"Když policie dorazila na místo činu, hudebník už se svým autem odjel. Dosud nemohl být vyslechnut," dodali vyšetřovatelé.
"Hamburská policie zahájila vyšetřování v souvislosti s fyzickým napadením mezi jednadvacetiletou ženou a devatenáctiletým mladíkem," uvedla německá policie.

source: blesk.cz

Dívčí idol z Tokio Hotel nafackoval fanynce před kamarádkami

17. dubna 2009 v 17:02 | tess |  Tom Kaulitz
Tom Kaulitz

Německá policie si musí posvítit na devatenáctiletého kytaristu Toma Kaulitze ze skupiny Tokio Hotel. Napadl fanynku.

Hamburská policie ve čtvrtek začala vyšetřovat kytaristu Toma Kaulitze, člena úspěšné skupiny Tokio Hotel. Německý idol dívek napadl svou fanynku. Vrazil ji facku a způsobil lehke zranění v obličeji.

"Hamburská policie zahájila vyšetřování v souvislosti s fyzickým napadením mezi jednadvacetiletou ženou a devatenáctiletým mladíkem," uvedla německá policie.

Mluvčí policie Ralf Kunz potvrdil, že uvedeným mladíkem je Tom Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel. Miláček teenegerů napadl svoji fanynku. Dívka člena úspěšné skupiny Tokio Hotel poznala na jedné čerpací stanici. Jednadvacetiletá fanynka doprovázená čtyřmi přítelkyněmi zaťukala na okénko kytaristova auta a požádala Kaulitze, jestli by se s ním nemohla vyfotit.

Kaulitz místo odpovědi hodil směrem na mladou ženu zapálenou cigaretu, ta ji sebrala a uhasila o jeho auto. To slabé nervy celebrity nevydržely a hudebník dívce vrazil facku. Podle policistů utrpěla dívka lehká poranění v obličeji.

"Když policie dorazila na místo činu, hudebník už se svým autem odjel. Dosud nemohl být vyslechnut," dodali vyšetřovatelé.

Německá skupina Tokio Hotel, složená ze čtyř mladíků ve věku od 19 do 22 let pocházejících z bývalé NDR, se od roku 2006 těší mezinárodnímu úspěchu.

Source: tn.cz

RTL Explosiv - 16.4.2009

17. dubna 2009 v 17:02 | tess |  Videa

Bravo Cz-8/2009

17. dubna 2009 v 17:00 | tess |  Časopisy a noviny
imagebam.com imagebam.com