Březen 2009

Georg má narozeniny...

31. března 2009 v 18:55 | tess |  Georg Listning
Ano ano, přesně dnes slaví Georg své už 22. narozeniny! Takže všichni přejeme Alles Gute zum Geburtstag, Georg!

→Další novinky o CD a turné

31. března 2009 v 18:51
  • Bill prý dokončil nahrávání písniček 26. března.
  • Objevují se informace, že ještě píší, ale prý to není pravda.
  • Všichni ostatní kluci už mají taky nahráno.
  • Plánuje se světové turné - už se vyřizují termíny a tak dále.
  • Všichni, co nové album už slyšeli, tvrdí, že je o hodně rockovější než ty předtím, Billův hlas je trochu ostřejší, a je samozřejmě hodně založené na textech.
  • Už je známý název singlu.
Emily / CTH

Rozhovor s Mirre a Kenzou (2)

30. března 2009 v 19:11 | tess |  MixByly jste na koncertech TH v Evropě, ale také v Severní Americe. Můžete říct nějaké rozdíly, co se týče atmosféry, fanoušků a celkové nálady, co tam panovala?
Kenza: Určitě ano. Mé zážitky s Tokio Hotel v Kanadě byly mnohem lepší než ty v Evropě. Za prvé hráli v malém klubu, jenom před 500 fanoušky, to se nedá srovnávat s těmi 10 000 tady v hale. Fanoušci byli neuvěřitelně milí a dokonce nám dali v řadě přednost, když viděli naši švédskou vlajku a chápali, že jsme tam jeli dlouhou cestu ze Švédska. Všichni byli velmi klidní. V Kanadě jsme také byly v publiku na TV show Much Music. Tam jsme potkaly celou kapelu a dostaly autogramy.
Mirre: Nedá se říct, že to byl skutečný koncert TH, který bývají v Německu. Fanoušci tam jsou docela jiní a ne moc positivní. Navzájem do sebe narážejí - udělají všechno proto, aby byli vepředu. Musí se tady stát také déle než v USA - myslím, že tam bylo něco pozitivního, ale také něco negativního. Stát ve frontě není vždycky veselé a jste neklidní, ale na druhé straně poznáte hodně nových přátel a všichni jsou tak milí...to znamená před vstupem. Jak bylo řečeno, potom jsou všichni jak divoká zvířata, a musíte být aspoň malý čert, jinak nedostanete žádné dobré místo.
Kenza: Musím ale přiznat, že většina fanoušků v Holandsku bylo velmi milých. Nejméně do té doby, než byli puštěni do areálu koncertu, protože tam se všichni proměnili v monstra. Bohužel o fanoušcích ve Švýcarsku můžu říct jenom špatnosti...byli totálně neslušní, neustále o mě a Mirre mluvili německy různé sračky a v hale se pák s náma začali bezdůvodně hádat! Tahali mě za vlasy a strhli moji švédskou vlajku, křičeli hnusné věci a tak...ale v konečném efektu tohle všechno mělo cenu, protože kluci předvedli úžasný koncert!

Co byl doteď váš nejlepší zážitek jako TH fanynky? Nějaké zvláštní momenty nebo příhody?
Kenza: Musím říct, že cesta do Kanady s Mirre. Všechno bylo tak skvělé a opravdu se mi splnil sen. Obzvlášť během show Much Music. Když bych měla ve svém životě ještě JEDNU šanci před tím, než zemřu, byla by to tahle cesta.
Mirre: Můj nejlepší zážitek byla určitě Aftershow party Comet 2008 v Oberhausenu. To bylo všechno prostě tak neuvěřitelné - nejdříve kluci vyhráli všechno, co jen šlo a byli tak šťastní a na párty to také patřičně oslavili. Bohužel tam nebyli Georg a Gustav. Bill byl v dobré náladě, to šlo už vidět z dálky. Stalo se hodně nezapomenutelných věci, jako například když Bill a Tom opustili párty a Bill mě dlouho pozoroval, zatímco zpíval celý refrén Rihanniny "Umbrelly". Byl docela opilý, ale přesto to byl skvělý pocit, mít na mě celou dobu jeho oči...

Kenzo, ty máš extrémně úspěšný blog a samozřejmě bloguješ také o Tokio Hotel. Změnilo se něco od té doby, co bloguješ o kapele? Myslím, že ti to ve Švédsku pomohlo ke zviditelnění?
Kenza: No ano, když se vemu jako fanoušek, potom se toho hodně změnilo. Díky faktu, že bloguju o TH, spolupracuju teď se švédským Universal Music. Velmi mě těší, že dělám reklamu pro TH. Teď vím, že TH konečně pohnou svými zadky do Švédska, mám díky Universal Music a MTV jako fanoušek obrovskou šanci. Už se nemůžu dočkat! Nejsem si jistá, jestli jsem kapele s jejich úspěchem ve Švédsku pomohla. Samozřejmě jsem jim pomohla, získat popularitu, ale to by se jim podařilo také bez moji pomoci....ale možná trochu pomaleji? Nevím.

Máš také TH-tetování. Řekni nám o tom něco.
Kenza: Mám na mé šíji vytetované "Hilf mir fliegen". Jak víte, je to skvělá píseň s opravdu silným textem, ale důvod, proč jsem zvolila "Hilf mir fliegen" a ne například "Monsoon" je takový, že věta "Hilf mir fliegen" má nádherný význam. Když bych někdy přestala TH poslouchat, pořád bych měla na šíji tyto tři nádherná slova. Už jako dítě jsem měla denně velké rodinné problémy a někdy se potřebujete přidržet někoho, kdo pomůže létat...

Jsi mezi fanoušky dost známá. Má to na tvůj normální život velký vliv? Poznají tě cizí lidé na ulici a mluví potom s tebou o TH? Nebo se změnil tvůj život nějak jinak?
Kenza: Lidi mě poznají, to je jedno, kde jdu. Mnozí jen šeptají, ale mnozí přijdou ke mě a říkají, jak moc mají rádi můj blog, mnozí chtějí se mnou fotku a mnozí chtějí dokonce můj podpis! A to všechno se stává milionkrát za den...vůbec si nemůžu vzpomenout, kdo by o TH mluvil špatně! My, fanoušci TH máme něco společného, sdílíme tu stejnou vášeň!
TH změnili můj život určitě v nejlepší možnost. Jejich hudba a texty mi pomáhají být silnější a díky nim jsem poznala Mirre - kamarádku pro život - a samozřejmě jejich koncerty byly ty nejšťastnější momenty!

Blog Kenzy: http://kenzas.se/
Blog Mirre: http://miirre.se/Kdo by měl vystupovat na Rock In Rio 2010?

30. března 2009 v 19:08 | tess |  Hlasování pro TH
Tokio Hotel v seznamu nejsou, proto je musíte napsat dolního políčka ;)

Kdo by měl po Jonas Brothers přijet do Chile?

30. března 2009 v 19:08 | tess |  Hlasování pro TH
Web nejdůležitějšího časopisu Chile (TV Grama) se ptá, kdo by měl po Jonas Brothers přijet do Chile. TH momentálně vyhrávají...

Kdo by měl přijet do Chile?
Tokio Hotel?
Britney Spears?
Demi Lovato?
Miley Cyrus?
Justin Timberlake?
Amy Winehouse?
Vanessa Hudgens?

Hlasujte -> here

Rozhovor s Mirre & Kenzou #1

30. března 2009 v 19:06 | tess |  Mix
Source: Monsun #3
Made in Sweden!

Jména: Kenza & Mirre
Země: Švédsko
Známé přes: švédská media

Jak a kdy jste se o Tokio Hotel dozvěděly?
Kenza: Bylo to v létě 2007. Moje nejlepší kamarádka Nadia chtěla, abych si s ní poslechla jakousi písničku, která se ji tak líbí (Don't Jump), takže jsem to udělala a ukamžitě si to zamilovala!
Mirre: Poprvé, když jsem o Tokio Hotel uslyšela, bylo v srpnu 2007. Moje malá sestra jeden den přišla s albem Scream, které si koupila, protože se jí kluci líbili! Ale není tak velká fanynka jako já.

Jak byste všeobecně popsaly švédský svět fanoušků TH?
Kenza: No, upřímně? Je tady hodně žárlivosti a nenávisti mezi mladými fanoušky tady u nás. Ale atmosféra mezi staršími a dospělými je nádherná.
Mirre: Je to všecno trochu hysterické. Nevím, jaké to bude u koncertu, ale my Švédové jsme trochu klidnější, když jde o koncert, ne všichni, ale všeobecně. Když se na fórech objeví nějaké drby o novém turné nebo o Tomově novém autě nebo dokonce nějaké nové fotky, všichni úplně vyvádí a mluví a dlouho o tom mluví! Myslím, že velká část lidí je tady ve věku 13-17.

Když byste mohly s kluky strávit ve Švédsku jeden den, co byste jim ukázaly?
Mirre: Určitě bych jim ukázala mé rodné město, tady na jihu Švédska v létě, když se dá jít na pláž. Místo, kde žiju, je docelá známé a jezdí tady turisté z celého světa. Každý, kdo jsem zajede říká, že je to tady takové, jako když se udělá dovolená na Kanárech. Je tady opravdu pěkně! A samozřejmě bych jim ukázala také naše sladkosti, máme tady tolik hraček a může se jich tady hodně sbírat dohromady a pak vyměňovat.

Měly jste šanci být na Červeném koberci a Aftershow party EMAs v Liverpoolu. Povyprávějte nám o tom trochu.
Kenza: MTV mi nabídla, abych s nimi spolupracovala na EMAs, což jsem samozřejmě přijala. Byla jsem jako blogový reportér a bylo to velkolepé! Být na Červeném koberci byl neuvěřitelný zážitek! Potkala jsem tam Billa a Toma a ukázala jim mé tetování - líbilo se jim! Aftershow party rovněž nebyla špatná. Hodně jsem se bavila s mými přáteli a potkala jsem také Toma, Billa a Georga. Dvojčata jsem také potkala další den na letišti. Stála jsem rovnou vedle nich a ochrany, když Bill musel svléknout všechny svoje šperky. Byla jsem tak nervózní. Potkat Tokio Hotel náhodně na letišti bylo něco, o čem jsem každý den snila; a najednou se to skutečně stalo? Jsem velmi vděčná za možnost, kterou jsem v Liverpoolu měla a byl to nezapomenutelný zážitek.
Mirre: Celý výlet byl šílený; Být jenom na Afterparty byla obrovská zábava. Když Tokio Hotel vyhráli cenu, byla to jako magie. Skákali jsme po našich židlích. Každý se na nás dívala, byly jsme jak šílené! Po konci předávání cen jsme strávily ještě pár hodin na Aftershow party. Párty byla skvělá, hodně jsme tančily a měly dobrý čas. Tokio Hotel byli ve speciální VIP sekci pro celebrity, přesto se tam pár fanoušků dostalo, aby udělalo fotky. Já jsem to ale nedělala, nechala jsem jim volnost. Když kluci párty opustili, Tom a Bill šli rovnou pryč za mnou a já jsem se dotkla Billova trička. Když bych chtěla, mohla bych ho aji chytit za nohu, ale to by bylo už dost nezdvořilé.
Nakonec jsem se mohla ještě vyfotit s Jaredem Leto, poté co s námi flirtoval. Abych upřímně řekla, byl už trochu nebezpečný, protože byl opilý.Tokio Hotel odmítli podpis do Goldenen Buch

29. března 2009 v 15:20 | tess |  Články

Jedině ta nejúspěšnější skupina Tokio Hotel si zaslouží podpis do knihy už hodně dlouhou dobu.

"Nemáme vůbec šanci na to, aby jsme dostali ten podpis do Goldenen Buch" Poslali už pozvánku o přidělení této možnosti se zapsat.
12. května roku 2006, vyhrála nejúsppěšnějí skupina 15. Echo jako Phono-Akademie. V nejbližší době se měli zapsat do Magdeburské knihy, která je nižší třídou než je Goldenen Buch. Kerstin Gensch řekla : "Management poslal zrušení termínu a vedli nás na ještě neupřesněný termín. Po nominování na MTV Video Music Award jako best Newcomer v roce 2008 dostala skupina další novou pozvánku. Tentokrát o podpis už do Goldenen Buch. Přesto ale i tak nám ještě nedošla odpověď. S tímhle byli Tokio Hotel nazvaní těmi "úspěšnýmy", kteří odmítly tohle udělení města Magdeburg.

Lady Gaga je fanynkou TH a je na to pyšná

29. března 2009 v 15:18 | tess |  Mix
Zpěvačka Lady Gaga dělala interview s časopisem New Stars a uvedla zde její oblíbené kapely. Miluje Tokio Hotel, jejich hudbu, jejich make-up, jejich účes a tajemnou stránku kapely... Pokud je to vzácné, že umělci uvádí Tokio Hotel, zpěvačka odpověděla, že je to pravda, je chladnější říct, nelíbí se nám.... "Nestydím se říct, že Jonas Brothers a Tokio Hotel jsou kapely, které vyvolávají revoluci v hudebním průmyslu, způsobují hysterii mezi fanoušky, je to úžasné vidět tyto reakce...ne?
Uvidíme Tokio Hotel po Cinema Bizarre v jedné z jejich show?
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Source http://www.starexinpress.com/blog,lady-gaga-fan-de-tokio-hotel,121575.html

BRAVO GIRL (CZ)

29. března 2009 v 15:17 | tess |  Časopisy a noviny


LOKA 108 (Es)

28. března 2009 v 15:53 | tess |  Časopisy a noviny


Heathers´s Vlog: Tokio Hotel

28. března 2009 v 15:51 | tess |  MixHeather většina lidí oslovuje jako Billa a srovnávají ji s ním. Proto natočila tohle video. Ve videu ironicky říká, že pres den je upír a v noci rocková star. Kromě toho si také myslí, že s Billem nemá absolutně nic společného. Ptala se na to také svého otce a ten jí odpověděl, že opravdu jak Bill vypadá. Na to šokovaně odpověděla, že nevypadá jako kluk, ale její otec si nemyslí, že Bill je kluk. Je pevně přesvědčen, že to na obrázku je dívka.

Buzzworthy - Kaulitz Twins jsou tady...

28. března 2009 v 15:50 | tess |  Články

Úžasný nápad, nyní ať poslouchají fanoušci, kteří ještě neslyšeli o "pupennjungs" ( panenkách twins) - o páru dvojčat Billa a Toma ze skupiny Tokio Hotel.
Loutky byli vytvořené od 26. leté rakušanky, která si říká "Ziggy"- Bill a Tom se zrodili jako tyhle panenky přesně v den opravdových 18. narozenin Billa a Toma.
Začátek v roce 2007. Panenky cestovali s Ziggy a jejím Monsoon magazínem po koncertech v různých částech Evropy - Cože? Nikdy jste neviděli Eiffelovu vež? Panenka Toma už ano!

Interview se Ziggy:
Buzzworthy: Udělala jsi panenku Billa a Toma. Nebude i Gustav a Georg?
Ziggy: Právě jsem zvažovala, že vypracuju také panenku Georga a Gustava,ale abych řekala pravdu, fakt je ten, že nejvíce zábavy je u panenek Billa a Toma, protože jsou to tak originální kluci, že oni opravdu vypadají jako panenky. Mám tušení, že ti dva by nevypadali moc dobře jako panenky. A nyní Bill a Tom přitahují stejně moji pozornost. Jsou jako ty skutečné - vždycky a všude!
Buzzworthy: Prodávala by jsi ty panenky?
Ziggy: Jedině klukům.. proto říkám" Neprodávám ty panenky!" tohle píšu všude, kam dám fotky panenek, ale i tak si to lidi nečtou a píšou mi. Jednou mi přišla nabídka, která mi přišla na myspace, kde dívka napsala: "OK, hele, chtěla bych ty panenky koupit, a mám peníze, stačí jen říct kolik za ně. Na Toma bych teď určitě měla a na Billa později". A i když jsem jí řekla že ne, tak mi znovu napsala "Ok, takže kde bydlíš?" jako-že by si je přišla vyzvednout!
Buzzworthy: Bojují panenky ?
Ziggy: Samozřejmě, že bojují. Co sourozenci nedělají? Bill nepřestává Tomovi krást tenisky, takže jsem mu musela sehnat pár vysokých bot a teď je mezi panenkami větší mír. Obecně, Bill pózuje raději než Tom, který má co dočinění s faktem, že Tom není tak narovnaný jako Bill - uvnitř panenek jsou gumové kroužky, díky nim kluci mohou pózovat. Takže Tom je spíše ten, který je lenivý, tudíž má jich míň. Má rád sezení víc než Bill a někdy, když nejsem opatrná, přepadne dozadu a spadne zadkem na tu špinavou zem, takže potom musím udělat prádelnu pro ně.
Buzzworthy: Kde spí panenky Billa a Toma?
Ziggy: Právě teď akorát spí! Musela jsem je kousek po kousku vyčistit a upravit jim tváře, protože byli opravdu špinavé, potom byli zase zpátky vrácené do akce. Také byli udělány některé změny na jejich tváři. Myslím si že vypadají pokaždé líp a líp.
Buzzworthy: Viděl už Bill a Tom ty panenky?
Ziggy: Během tour minulý rok, má kamarádka má podepsanou fotku s panenkama Billa a Toma, a Bill řekl že je absolutně úžasná ale smutné je na tom to, že kluci je neviděli naživo. Oh, tak možná na příštím tour.

Capricho #1067 (BR)

28. března 2009 v 15:48 | tess |  Časopisy a noviny

POPCORN 4/2009 (Ru)

28. března 2009 v 15:47 | tess |  Časopisy a noviny

Travis McCoy (Gym Class Heroes) si myslel, že Bill je holka

26. března 2009 v 17:00 | tess |  Články
http://img149.imageshack.us/img149/8500/1191495128.gif

Není snadné pobývat na vrcholu dnešní hudební scény. Jen se zeptejte Travise McCoye, frontmena alternativní hip-hopové skupiny Gym Class Heroes.
Během telefonického hovoru vyjádřil McCoy náklanost k frontmenovi Tokio Hotel.
"Ve Velké Británii jsou jejich plakáty všude," řekl McCoy. "Říkal jsem si, tahle kočka je sexy, jsem si jistý, že je dost mladá, ale až vyroste, bude sexy.
Ale kdepak, tohle je androgenně vypadající německý kluk jménem Bill Kaulitz, který vypadá jako japonská animovaná postava.
"V ten moment to byla jako studená sprcha - to bylo hrozné," řekl McCoy. "Říkal jsem si: to není pravda."
"Moje přítelkyně, ex-přítelkyně (Katy Perry) byla v Best New Artist na VMA, ale vyhráli oni. Sledoval jsem proslov a myslel "Jen řekni děkuju", víte a ona mluvil dál a dál. Nejsem nějaký nenávistník, takže je nemůžu tyhle kluky nenávidět."
Obrázek “http://i209.photobucket.com/albums/bb28/lil_mafia_93/travis_mccoy.jpg?t=1238004129” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Nové album Tokio Hotel 26.6.2009?!

26. března 2009 v 16:59 | tess |  texty
Tokio Hotel vydá své zbrusu nové album 26. června 2009. Ačkoliv datum ještě není uzavřené. Album zatím nenese žádný název, ale jeden drb byl potvrzen: Bill Kaulitz bude hrát na housle na jedné ze skladeb na CD, krom toho, že nabízí i nový vzhled (a to nejen jednoho člena.

Během příštích týdnů by se měli zvěřejnit novinky o album a a také o prvním singlu, který se dostane brzo do obchodu. Proto sledujte oficiální stránky Tokio Hotel. Nezmeškejte to!


Sandra Nasic (Guano Apes) o Tokio Hotel

25. března 2009 v 18:07 | tess |  Mix
Jakou radu byste dala kapele jako jsou Tokio Hotel? Také vám bylo 18 let, když jste rozjížděla kariéru.
Nasic: Tokio Hotel to vlastně dělají docela dobře. Pokoušejí se zůstat nahama na zemi, jak jde vidět - to je pěkná německá vlastnost, která je v tomhle hodně důležitá, protože jinak je to nevěrohodné. Snění je tady opravdu těžké. Když německý hudebník stále trpí s tím: "Ach, jen se podívej", pod tímhle: "Na poprvé se to musí přece dokázat". V Anglii například bude hudebník brán jako hudebník.

(c) tokio-hotel-de.blog.cz
source: spiegel online

Comet 2009 - další info

25. března 2009 v 18:06 | tess |  Novinky
http://www.newssessions.com/wp-content/uploads/2009/03/comet2009.jpg
Odpočítávání běží! 29.května se koná v König Pilsener-Arena v Oberhausenu COMET 2009. Moderátorem této velké hudební událostí není nikdo jiný než kecal Oliver Pocher.

Už minulý rok přivedl pověstnými hláškami celou halu k smíchu. Které hvězdy budou tady? Pár jmen vám už můžeme prozradit.

Těště se na skvělé vystoupení švýcarského exportu Stefanie Heinzmann, tajupného nováčka Eisblume, soul-divy Cassandra Steen spolu s Adelem Tawilem, kluky z Sportfreunde Stiller a sexy Jeanette!

Kromě toho účast také přislíbily holky z Monrose, které jsou nominovány v kategorii "nejlepší kapela", choreograf Detlef D! Soost, Boris' Ex a modelka Sandy Meyer-Wölden a dáme komedie, Casolin Kebekus.

Jak jde vidět, tak TH svoji účast zatím nepotvrdili, přesto ale i nadále pro ně hlasujte v kategorii "Online Star".

(c) tokio-hotel-de.blog.cz
source: viva.tv

Nová zpráva z cherrytreerec

25. března 2009 v 18:06 | tess |  Články
Tokio Hotel jsou světová třída. Nová hudba je revolucí. Tvrdá, energická, intenzivní. Billův hlas je ve skvělé formě.

http://twitter.com/cherrytreerec


Mexico City (30.8.2008)

25. března 2009 v 18:05 | tess |  Fotky


POPCORN (CZ)-4

25. března 2009 v 18:04 | tess |  Časopisy a noviny
imagebam.com imagebam.com

Tokio Hotel a Four Artists, s.r.o ukončují společnou spolupráci

24. března 2009 v 18:38 | tess |  Novinky
Po téměř čtyřletém partnerství a celkově 155 koncertech jdou Tokio Hotel a Four Artists do budoucna oddělenou cestou.

Alex Richter, jednatel Four Artists: "Měli jsme neuvěřitelně báječná a především úspěšná společná léta. Four Artists pořádali koncerty Tokio Hotel od malých klubů po stadiony - a to nás dělá neuvěřitelně pyšnými."

Přejeme Tokio Hotel z celého srdce všechno dobré a i nadále hodně úspěchu.


Porti #221

24. března 2009 v 18:37 | tess |  Časopisy a noviny

Od kdy smí moje dítě na rockový koncert?

24. března 2009 v 18:36 | tess |  Články

Kapela Tokio Hotel měla turné přes Německo ještě koncem července. Na koncertech se objevovaly desetitisíce teenagerů, stále více fanoušků omdlévá a musí být ze zástupu fanoušků odneseno zdravotníky pryč.

Jak nebezpečné jsou takové koncerty pro mladistvé? A co mají rodiče udělat, když jejich dětské kapely zpívají jenom o drogách, násilí a sexu? Dva experti dávají radu:

Od kdy smí moje dítě samotné na koncert?
Bettina Eistel, psychoterapeutka z úřadu péče pro mládež v Hamburku: "Zákon na ochranu mládeže nedává žádné nařízení pro koncerty. Většina pořadatelů se drží následující směrnice: Děti do šesti let nesmí vůbec do haly, děti do 16 let jen s písemným souhlasem rodičů nebo s dospělým doprovodem.

Ale: "Každé dítě je jinak vyspělé. Nějaké dvanáctileté dítě překoná rockový koncert, který je pro jiné příliš velký shon. Také si přesně rozmyslete, zda jejich návštěvu koncertu schvalujete."


source: bild.de

PRT Bravo #275

23. března 2009 v 18:18 | tess |  Časopisy a noviny

NRJ Cannes 2008 (by Fifi)

22. března 2009 v 15:12 | tess |  Fotky

MSN Amerika: Seznam slavných umělců pod 20 let

22. března 2009 v 15:10 | tess |  Bill Kaulitz
Přeložila Majka.Kaulitz pro www.tokiohotel-extra.blog.cz . Nekopírujte prosím bez uvedení zdroje!

Slavní a hezcí pod 20 let!

V tomto seznamu je 16 lidí a Bill je jedním z nich!

Už mají v nohách celý svět! Dosáhli slávy, úspěchu, někteří z nich jsou již multimilionářové... A to i přesto, že jím ještě není ani 20 let! Zveme vás na MSN, kde se můžete těšit na fotky a podrobnosti o nejvíce ceněným mladých na světě! Nepropásněte to!


Bill Kaulitz, zpěvák vlastní skupiny Tokio Hotel, idol mladistvých.

Trinity Stars (Fr)

22. března 2009 v 15:08 | tess |  Časopisy a noviny
www.tokiohotelfurimmer.com

"Big in Japan" Playlist

21. března 2009 v 17:49 | tess |  Články

Big in Japan Video Playlist: Tokio Hotel, Lupe Fiasco, Gwen Stefani & víc!

Japonsko, které je známe svou záhadnou mezinárodní technologii, sci-fi-fashion a modery nemá vždy na východ. Stačí se podívat na klasické Vapors video "Cestování po Japonsku"

MTV.com má nové video v playlistu s názvem "Big In Japan". Shlédněte videa v japonském style například od Kanyeho Westa, Lupe Fiasco, Coldplay, Gorillaz a Gwen Stefani, tak stejně i na Tokyo Police Club a Japanese Motors.

Nový vzhled Billa Kaulitze

21. března 2009 v 17:48 | tess |  Články


Sbohem divokým účesům Billa Kaulitze! Zpěvák Tokio Hotel změnil drasticky svůj vzhled.

Fanynky se obávají.

Charakter Billa Kaulitze a jeho mužný účes je nic moc. Tokio Hotel - zpěvák se obává svého kadeřníka. Všichni se teď ptají, jestli chce Bill vypadat jako jeho dvojče Tom nebo jestli má tak vlasy zničené a proto mu nezbývalo nic jiného. Také make - up je uplně jiný, než býval předtím. Teď už to nejsou žádné černé nebo tmavě modré stíny,ale hnědé! Více měkčí a přirozenější. Zajímá vás, když Bill vyrazí na turné? Deska je již připravená a do obchodů se dostane během několika málo měsíců. Jestli Tokio Hotel přijedou do Belgie, to nám však manažer Tokio Hotel neřekl. Jak nám Bill jednou řekl:"Spíme v tourbusu, jak jen nejvíc to jde. zvlášť,když jsme jeli do USA tak bylo horko,protože klimatizaci jsme měli vypnutou.Jinak by se můj hlas mohl nějak poškodit nebo bych mohl onemocnět. Gustavi chrápal, takže moc jsme toho taky nenaspali. Když jsme dorazili na hotel po noční cestě, v naších pokojích jsme se osprchovali a šli se společně nasnídat. Potom jsme jeli do arény na zvukovou zkoušku a pokudzbývá čas, děláme rozhovory. Potom jedeme opět do hotelu, zabalíme tašky a jedeme opět do haly, kde máme koncert. před koncertem sedíme půl hodiny společně v jedné místnosti. Po koncertu popíjíme,jíme a diskutujeme o koncertu. Pak jdeme opět spát.

Vaše reakce!

"Nemyslím si, že je krásnější než ten starý Bill s jeho hřívou!Chci mého lva zpátky! Také nové album TH je strašně pozdě a má to být něco jiného, než předtím. Mám strach. CO se to s Tokio Hotel děje?"
Dana

"Myslím si, že to co dělá je špatně, protože měl tak krásné vlasy a myslím, že jeho dredy nejsou tak hezké. Ale Billovi volby jsou vždy správné."
Patatje

"Prosím, řekněte mi, že se jedná jen o dočasný účes, mám ho rád více s jeho delšími vlasmi."
Lisa


BE - Joepie

21. března 2009 v 17:46 | tess |  Časopisy a noviny

BRAVO (CZ)-6/2009

21. března 2009 v 17:44 | tess |  Časopisy a noviny

J-14 (US) April 1009: Co je větší - Billovy vlasy nebo úsměv?

21. března 2009 v 17:44 | tess |  Bill Kaulitz
Pro www.tokiohotel-extra.blog.cz přeložila Majka.Kaulitz. Kopírujte se zdrojem!


Titulky říkají: ,, Tokio Hotel: Co je větší - Billovy vlasy nebo úsměv?"
Na obrázku: Pravý lví král!

Tokio Hotel - Bill zřejmě věří, že čím větší, tím lepší! Má velké vlasy i úsměv!

Jada: "Jeho úsmìv dělá mnoho. Vlasy ho dělají rozkošným!"
Kyah: "Vlasy jsou úžasné! Ale možná se jednou uklidní a nechá si je ostříhat. Úsměv je nejlepší, dělá ho nejlepším člověkem."
Dana: "Tokioùv Hotel- Bill musí vědět, že větší je lepší,má velké vlasy i úsměv."

Jada: "Jeho úsměv dělá mnoho. A vlasy jsou rozkošné"
Dana: "Jeho vlasy! Jsou větší než mí psi!"
Emmy: "Výjde to na stejno, ale jestli si mám vybrat, co je lepší, tak jeho úsměv- je rozkošný!"


Bravo - BillyBoyGirl

18. března 2009 v 19:16 | tess |  Články

Jak to vypadá? Bude od teďka Ona Billa? Fanouškům Tokio Hotel se jeho nový vzhled vůbec nelíbí…

Kdo je tahle sladká dívka s odvážnými očními stíny a červenými rty? S dlouhými tmavými vlasy a do nich zapleteným bílými dredy ve třpytivé gumičce? To se ptali hosté na premiéře nové komediální show Olli Pochera - gefährliches Halbwissen v Berlíně. Teprve na druhý pohled poznají tajuplného hosta párty: Billa Kaulitze z Tokio Hotel! U jeho prvního veřejného vystoupení v Německu po několika měsících se 19letá rocková hvězda ukázala v žhavě novém dívčím vzhledu. Jenom bunda byla stará. Tu totiž měl Bill už v roce 2007 na shootingu pro Bravo. Fanouškům Tokio Hotel se nový styling zatím vůbec nelíbí. Hodně si stěžuje na Billovu změnu: "Vypadá dost hrozně! Jak to mohl jenom udělat?" píšou fanoušci v mailu pro Bravo. "Prohrál nějakou sázku, nebo se mu to opravdu líbí?" Nebo: "Bill teď nosí Tomův účes?" Ale ve špatném slova smyslu - takové další komentáře jsou na fan-fórech na internetu. Ostrou kritikou ale jinak nehýří věrní fanoušci německých světových vzhled. Zatím si vždycky rychle zvykli na nový divoký účes zpěváka Tokio Hotel. Jestli si Bill nechá svůj nový vzhled přes takové reakce, je nejisté. Jasné je: Tokio Hotel nechtějí překvapit jenom opticky, ale také hudebně. V Los Angeles teď ukončili produkci jejich nového třetího alba. Album Tokio Hotel by mělo vyjít na jaře. Bill, Tom, Gustav a Georg slibují kompletně nový sound - a pozor! - dokonce neočekávané německé a mezinárodní hosty na jejich nových songách…!


DE Bravo 13/2009

18. března 2009 v 19:15 | tess |  Časopisy a noviny

TH vedou žebříček německých kapel na MySpace

18. března 2009 v 19:13 | tess |  Novinky
Top 10

1. Tokio Hotel
2. Rammstein
3. Digitalism
4. Scorpions
5. Paul van Dyk
6. Peter Fox
7. Cinema Bizarre
8. Deichkind
9. Oomph!
10. KreatorGustav a Georg

17. března 2009 v 17:51 | tess |  FotkySTAR2 (ES)- 35

17. března 2009 v 17:47 | tess |  Časopisy a noviny

Düsseldorf (backstage) - 9.2.2006

15. března 2009 v 16:41 | tess |  Fotky

HQ

Letiště Köln - Bonn (2.11.2007)

15. března 2009 v 16:39 | tess |  Fotky
by Lish


BRAVO (6) Bulharsko

15. března 2009 v 16:36 | tess |  Časopisy a noviny

Virgin Megastore - zavřen

14. března 2009 v 16:49 | tess |  Novinky

Nedávné problémy v ekonomice všechny překvapily. A tak jsme se bohužel rozloučili s Virgin Megastore na Times Square. Obchod bude zavřen mezi dneškem a dubnem 2009. Budova je téměř prázdná. CD a DVD, které byly v prodeji, jsou u osob, které to řídily. Teď Virgin platí téměř 100 dolarů za metr čtvereční a do budoucna se očekává, že to bude $ 750 - $ 1,000 . Nájemné je tedy příliš vysoké a neví se, jestli bude jiný obchod otevřený v New Yorku nebo v San Franciscu. Pro fanoušky Tokio Hotel je tohle smutná zpráva. Víme, že pro hodně fanoušků je tohle místo spojené s dobrými vzpomínkami. 6.května tady vystupovali Tokio Hotel kvůli propagaci alba Scream. Stejně tak zavřela dveře MTV TRL po přijetí TH v květnu a potom v srpnu. Conan O'Brien také zrušil svou Steven's Untitled Rock Show.
S ekonomikou to jde tak špatně, že hodně zábavných pořadů je nuceno skončit. Fanoušky napadá otázka, kde se objeví Tokio Hotel, až se v létě vrátí? Celá MTV Live je uzavřená, přičemž kluci tak nemají možnost ukázat se na obrazovce a předvést jejich nové album. Budoucnost Tokio Hotel je v americké ekonomice nejistá. Ale doufejme, že náš prezident Obama tuhle situaci nějak vyřeší a této německé kapele pomůže. Obchod vyprodal všechny trička s Tokio Hotel a na prodejně zůstala pouze 3 CD.