Únor 2009

Blitz (PT) č.33

28. února 2009 v 17:14 | tess |  Časopisy a noviny
Magazín Monsun : Fansupport Extrem

28. února 2009 v 17:13 | tess |  Články
HyperLink


Dvě dívky zůstali věrné Tokio Hotel. A to ve formě jednoho jediného fanouškovského časopisu. Jak cool...
Co by byla skupina bez svých fanoušků? Jen pár lidí, kteří tráví svůj čas vytvářením hudby. Většina fanoušků svoji oblíbenou skupinu podporuje kupováním CD v obchodech nebo kupováním lístků na koncerty. Jiné zase si dělají práci s vytvářením plakátů se slogany: "Chci mít s tebou dítě" nebo "Vezmi si mě". Jinak jsou tu potom ještě dvě mladé dívky pocházející z Vídně: Leo 23 let a Lis 25 let, které si našli svůj koníček v založení fancommunity, kterou mimochodem prodávají v jediném Tokio Hotel časopisu "Monsun."

LOV - Leo a Lis pronásledují svou oblíbenou skupinu po celé Evropě. "Kromě Vídně a jednoho koncertu v Německu jsme byli také v Londýně, Amsterdamu, Paříži, Římě a Genfu. Jeden z nejhezčích koncertů byl v Německu. Nejspíše proto, že hyperaktivita tam byla největší. Ale je jedno kde jsme zrovna byly, fanoušci vždy zpívali texty společně se skupinou, italští fanoušci je zpívali také" vypráví nám obě. Během posledního turné přišli na nápad vytvořit časopis.

MAGAZÍN - XPress mohl jako první rakouský časopis držet Monsun v rukou.Nás názor: Jednoduše špica. Text je napsaný s vtipem a je tam k vidění i hodně fotek. Pro fanoušky Tokio Hotel je to něco, co musí bezpodmínečně mít. Jak časopis vznikl, čí práce za tím vězí si můžeš přečíst tady.

VEDLEJŠÍ JOB
Leo a Lis uzavřeli behěm existence Tokio Hotel také i světové přátelství s fanoušky. Dostávají pravidělně články a fotky a Leo a Lis poté můžou magazín zveřejnit - jednoduše fanoušci fanouškům. Obsah zahrnuje hodně reportáží z backstage a informací o skupině a tour. Na texty si musí fanoušci zvyknout - Tokio Hotel budou bráni na lopatu a jejich život bude sakrasticky komentován neustále. Také i fanoušci, kteří nemluví německy jsou na tom dokonale! Texty nejsou napsány jen v Němčině ale je to 1:1 i v Angličtině. Jeden nedostatek: Z cenových důvodů je tisk tohoto časopisu a platenfirmy zadržován. Ale můžeš si ho bezplatně a kdykoliv stáhnout na jejich oficiálních stránkách www.monsunmagazin.com. Rozhodně se to vyplatí!

REDAKCE
Co vás přimnělo k tomu vydat Monsun?
Leo: Samozřejmě to, že jsme fanynky Tokio Hotel a milujeme jejich hudbu. Bohužel bylo teď turné kvůli Billové operaci odloženo. Skupina měla zrovna vystupovat v městě Kopenhagen a mi už jsme měli letenky, řekli jsme si, že i přesto poletíme. Na hotelovém pokoji jsme potom přišli na nápad s časopisem. Za tři měsíce bylo první vydání hotové a potom jsme to rozmístili na rakouský fanklub a na myspace. Šlo to relativně rychle.

Jak vzniká takový časopis? Co za práci za tím stojí?
Lis: Buďto přemýšlíme nad aktuálními tématy, napínavými události nebo použijeme Tokio Hotel Netzwerk a pošlou nám novinky. Také dostáváme zprávy od fanoušků ze světa. Když je shledáme dobrými, hned se zapíšou. Jedna kamarádka od nás nám vytiskne vždy 20 kusů zdarma. Především budou potom poslány vydavatelům a interview partnerům. Na našich stránkách www.monsunmagazin.com si vydání můžou stáhnout bezplatně a to už dnes bylo přes 7.000 krát udeláno!

Co můžou fanoušci a čtenáři od časopisu Monsun očekávat?
Leo: Monsun není sám o sobě žádný klasický časopis, který prodává zprávy o Tokio Hotel. Jde spíše o samotné fanoušky. Píší o koncertech, akcích fanklubů a také o společných fanouškovských zájmech, přesně o tohle jde také: Neangažujeme se jenom kvůli hudbě Tokio Hotel ale také protože skrz skupinu najdeme i mnoho nových lidí, se kterýma nás něco spojuje: Kamarádství. To je hlavním systémem časopisu Monsun: Každý fanoušek může napsat článek a povzbudit tím ostatní, můžou to dělat s námi. Každé akce jsou vítané.

Máte také nějaké akce týkající se Tokio Hotel?
Leo: Ano máme. Někdy se setkáme v počtu asi 10 lidí jednou za měsíc a buď si vykládáme, nebo jdeme do kina a nebo jdeme bruslit. Nový členové jsou u nás vždy vítaní. Informace jsou na http://th-stammtisch.bplaced.net

Jaký je váš názor na Tokio Hotel teď když dobývají Ameriku?
Lis: Každá evropská skupina by chtěla být také úspěšná v Americe, to je jasné. Nejsme nějak uražené ani naštvané, že Tokio Hotel to zkusili a zvládli . Ale nesmí zapomenout na své německy mluvící fanoušky. Vlastně my jako první jsme z nich udělali to, čím dnes jsou"


TH in Madrid

28. února 2009 v 17:04 | tess |  Fotky
bigger ->

Studienpreis DistancE-Learning 2009

27. února 2009 v 18:20 | tess |  Fotky
bigger ->

Studijní cenu Jugendpreis Fernlernen 2009 dostávají Twins z Tokio Hotel

27. února 2009 v 18:19 | tess |  Články

Hamburg (ots) - Známým nosičem cen při letošním udělování studijních cen DistancE-Learning 2009 se stal Tom a Bill Kaulitz, kteří byli ještě vedle dalších sedmi vynikajících dálkových učenců vyznamenáni.
Studijní cena DistancE-Learning bude v tomhle roce už po 24 rozdána mezi dálkové učence - mezi lidi, kteří dosáhly svých úspěchů s dálkovými předměty respektive dálkovým učením a ustály felxibilní metodu učení. Ti nejlepší studenti byli vybráni na základě nezávislé poroty odborného sdružení fóra DistancE-Learning.
Rozhodnutí právě padlo, všech devět nositelů a nosiček cen budou v krátkosti představení veřejnosti. Avšak dva z nich jsou už úctihodně známí a už dlouho nepodléhají utajení: Bratři Bill a Tom Kaulitz (oba dva 19) z Tokio Hotel byli vybráni pro tuto cenu Jugendpreis Fernlernen 2009 za jejich vzornou práci, kterou museli dělat vedle své kariéry pomocí internetu v individuální škole, aby se připravili na maturitu.
Studijní cena DistancE-Learning 2009 bude 27. dubna 2009 předána na spolkovém ministrestvu pro vzdělávání a výzkum v Berlíně od Andrease Störma - bohužel ale bez přítomnosti obou Kaulitzů, neboť v tento čas budou na promo tour s jejich novým albem.

NME Award: Tokio Hotel mají štěstí

26. února 2009 v 18:41 | tess |  Články
NME Award:

Londýn - Tokio Hotel se dostali do negativního ocenění. Kluci byli na NME Award nominováni v kategorii "Nejhorší kapela". Tuhle "cenu" si ale smějí vzít domů Jonas Brothers. "Nejlepší kapelou" se stali Oasis. Přítel drog Pete Doherty získal ocenění v kategorii "Nejlepší britský sólo umělec". "Nejlepší live kapelou" večera se stali Muse. Vystupovali konec konců "Blur" a Pete Doherty. "The Cure" vyhráli "Godlike Genius Award".

NME Award bylo propůjčeno britskému hudebnímu magazínu "New Musical Express"


Viva.tv: "V létě budou kluci zase zpět!"

26. února 2009 v 18:40 | tess |  Články

Konečně má ta žíznivá cesta konec. Po pause, která byla téměř celý půlrok, udělají Tokio Hotel úplný reset v Německu.
Teď se kluci akorát piplají s prací na nové album. TH-producent David Jost řekl Bravu: "Momentálně doufáme, že práci na albu budeme moct v následujících šesti týdnech ukončit. Ale vydání bude trochu později na jaře."
Ještě musíme mít na delší čas strpení. Ale je pěkné slyšet, že Bill, Tom, Gustav a Georg se zase koncentrují na jejich neměcké fanoušky.
Tihle čtyři chlapci nemají žádnou chuť na dlouhé lety do zahraničí "Jsou teď každý den šťastni, že můžou čas strávit doma" řekl David Jost.

Těšíte se na nové songy TH? Napiš nám komentář
Tokio Hotel – teď znova na plný plyn

25. února 2009 v 17:01 | tess |  Články
Kolem Tokio Hotel je docela pěkný poklid. Sotva nějaké vystoupení v posledních měsících, žádné TH-shows! Bill (19), Tom (19), Gustav (20) a Georg (21) se kompletně stáhli. Ale v zákulisí připravují tito čtyři kluci s jejich producentským týmem velký úder, protože rok 2009 by se měl stát jejich rokem! A proto teď jedou na plný plyn. Nové album naší super kapely je téměř hotové. ,,Momentálně doufáme, že by se práce na novém album mohla ukončit během nadcházejících 6 týdnů," prozradil producent TH, David Jost v rozhovoru pro BRAVO. "Ale vydání nebude pravděpodobně dřív než koncem jara." Teď chtějí Tokio Hotel dobýt celý svět najednou: CD by mělo vyjít zároveň celosvětově. U nás samozřejmě v němčině. V USA a všude jinde, kde naší řečí nerozumí, tak anglicky. Tentokrát kluci nahrávky dělají zvláštní způsobem: ,,Jako doplněk našeho hamburského nahrávacího studia jsme právě vybudovali druhé v Los Angeles," prozrazuje David Jost. Tam by vlastně měly vzniknout konečné mixy songů. Ale Bill a Tom nemají ještě dost. ,,Minulý měsíc napsali dva nové songy," řekl David Jost. Oba mají také ve svém novém berlínském bytě ještě vlastní domácí studio. "Tam nahrávají pro vlastní režií dema songů." Po všech cestovních stresech v minulých třech letech nemají totiž Bill a Tom žádnou náladu na dlouhý let do Los Angeles (trvá přibližně devět hodin). "Jsou rádi za každý den, který mohou strávit doma v Německu," říká Jost. Díky tomu musí teď využít moderní techniku. "Z dálky jsme oba songy ve tříhodinové video-konverzaci společně přepracovali," prozradil David Jost BRAVU. "Další den byl potom Bill v hamburském nahrávacím studiu před mikrofonem a nahrávali jsme ho přes ISDN do Los Angeles. "Nějak 20 nových písniček je už hotových - ale jenom dvanáct by mělo být na CD. Také v soukromí jedou TH-kluci na plný plyn. Neboť v poklidu a tajně si koupili Bill a Tom dvě opravdu hustá auta: Tom šedé Audi R8 (přibližně 114.000 €). Módní sportovní vůz, který může jet až 301 km/h. Bill se spokojil u svého prvního auta s pohodlnými 250 km/h, tak rychle jezdí jeho sněhobílé Audi Q7 (kolem 70.000 €). TH-dvojčata vůbec neplatila celou částku. "Slavní dostávají u Audi VIP Bonus - platí jenom kolem 70% ceny", takže zasvěcená osoba. Za dva roky by měli tyto auta TH klukům patřit. No ano, bude to vzrušující rok!

Source: DE Bravo #10

BRAVO (10)-De

25. února 2009 v 16:59 | tess |  Časopisy a noviny

BRAVO (8)-Ru

25. února 2009 v 16:59 | tess |  Časopisy a noviny


Předělává se...

24. února 2009 v 19:34 | tess
Jak jste si asi všimli, předálává se design... bude to ale chvil trvat.

Dataily o autech twins

24. února 2009 v 16:40 | tess |  Dvojčátka
Audi R8 - auto Toma
HyperLink HyperLink
HyperLink HyperLink
Počet válců - 8
Zrychlení z 0 na 100 km/h - 4,6 s
Maximální rychlost - 301 km/h
Cena - cca 3.000.000 Kč

Audi Q7 - auto Billa
HyperLink HyperLink
HyperLink HyperLink
Počet válců - 12
Zrychlení z 0 na 100 km/h - 5,5 s
Maximální rychlost - 250 km/h
Cena - cca 2.000.000 Kč

Por Ti č.219

24. února 2009 v 16:38 | tess |  Časopisy a noviny

Tokio Hotel v Cheerleading

24. února 2009 v 16:38 | tess |  Videa

Tokio Hotel - Bez strachu hovořit

24. února 2009 v 16:37 | tess |  Články
Bla, bla, bla! Mluví, mluví a mluví a my samozřejmě věnujeme nejvíce pozornosti tomu co říkají!
Tom
"Ten nejlepší dárek, který jsme už přijali od fanoušků bylo hvězdné pojmenování Tokio Hotel"
Gustav
"Rád surfuju na internetu a čtu lži, které o nás lidi napíšou!"
Bill
"Připouštím, že spotřebuju téměř denně jednu láhev laku na vlasy!"
Georg
"Jestli-že by to nebylo na mě, Tom by neměl žádnou legraci. Inspiruji se jím!" (smích)
Bill
"Věřím tomu, že se můj bratr ožení jako první a bude mít přinejmenším 4 děti"
Gustav
"Osobu, kterou ve skupině nejvíce obdivuji je Bill. Je to bojovník"
Bill
"Když chci někoho okouzlit, udělám špagety s úžasnou omáčkou!"
Georg
"Nerad se usmívám na fotkách nebo do kamery.Jen když mě někdo pobaví!"
Tom
"Georg je jediný, který je nejméně obohacený láskou. Je ubohý!"
Tom
"Nevím kde se můj bratr inspiruje k tomu jak se obléká...možná někde na smetišti"
Bill
"Jestli-že se zamiluji, ta osoba by měla porozumět tomu, že hudba je u mě na prvním místě."
Tom
"Když hraji na kytaru, nemůžu být ani sekundu v klidu"

Bravo (PT) č.273

24. února 2009 v 16:36 | tess |  Časopisy a noviny


Hudební profesionálové by měli Tokio Hotel respektovat

24. února 2009 v 16:35 | tess |  Články
Tokio Hotel nebyli prezentování na ECHO 2009

Přesto na začátku moderátor o kapele mluví, stop, čeká se na ohlasy z publika nebo křik!
Nic!
Nehybná atmosféra!
Je to velké překvapení pro kapelu, která pro Německo tolik udělala. Popohnala většinu německých zpěváků a kapel, kteří se chtějí stát fenoménem!
Článek o Cinema Bizarre, kteří budou mít ve Spojených Státech v březnu 2 koncerty říká: "Pozor, Tokio Hotel, Cinema Bizarre příchází."
"Buďte opatrní, Tokio Hotel, Cinema Bizarre jsou tady!"
Úspěch německých kapel je v USA generován Tokio Hotel a fanoušci to ví!
Profesionálově z hudebního průmyslu by měli přiznat respekt k této kapele!


Klaus Meine (Scorpions) o Tokio Hotel

22. února 2009 v 14:52 | tess |  Mix

Proč je pro německé rockové kapely těžké dosáhnout mezinárodního úspěchu? Stejný úspěch jako vy dosáhli ještě Rammstein, teď možná také Tokio Hotel?

Klaus Meine: Přesně to nemůžu vysvětlit. Jazyková bariéra to být nemůže, protože Rammstein také zpívají německy. Pro ně je důležité, stejně tak jako pro nás, živě se prezentovat na podiu. V tomhle Tokio Hotel skutečně hodně udělali. Už jen chvíli u nich potrvá, aby jako my zaplnili do posledního místa Madison Square Garden v New Yoku. Zatím vystupovali kluci v USA v malých halách. Přesto: Kluky nikdo nevytvořil, dělají osvěžující hudbu s vlastními songy. Jediné, co jim přát, aby dál pokračovali tak úspěšnou cestou.


Dvojčata mají nová auta - Audi Q7 a R8

22. února 2009 v 14:51 | tess |  Novinky
Bez ohledu na to, kde se objeví, jsou obklopeni křikem fanoušků. Tentokrát to bylo jiné. Ve středu čekala Audi Q7 v bílé barvě a R8 v šedé barvě na bratry Billa a Toma Kaulitze, frontmena a kytaristu známé německé kapely Tokio Hotel. Jednovaječná dvojčata přijela do Ingolstadtu, aby si vyzvedla jejich nová auta.
"To je přesně moje auto. Vůbec si neumím představit, s něčím takovým jezdit," básní Bill a ukazuje na své nové Audi Q7. Obzvlášť jedinečným na tomto modelu byl sportovní styl a komfort. Pro jeho bratra Toma je označem "sportovní gigant", a R8 je správnou volbou. "Mám rád velké motory a měl jsem opravdu chuť jednou s tím zazávodit." Spolupráce s Kaulitz-bratry těší také Hans-Joachima Raddeho, vedoucí marketingu v Německu. "Tito mladí, uspěšní němečtí umělci se samozřejmě dobře hodí k úspěšné německé značce Audi."
Že oba dva bratři jezdí s Audi není náhoda. "Je to u nás v rodině - náš otec byl už dříve fanda Audi a my jsme jimi tak říkajíc taky stali," vysvětluje Bill. Kromě toho má Audi extrémně cool auta. "To jsou naše vysněná auta"

Fotka: Audi R8 a Q7 si vzal Tom Kaulitz a jeho bratr na recepci v Ingolstadtu. Hans-Joachim Radde a Holger Abeln jim předali klíče.
MTV Spain (2007) - interview

21. února 2009 v 16:48 | tess |  Rozhovory
Co pro vás znamená hrát na dnu MTV?
Tom: Opravdu se nám to líbí. Je to velká příležitost, tak rychle jsme to přijali. Budeme hrát naše skvělé songy a myslíme si, že to bude úžasné.

Hráli jste předtím v Las Ventas?
Tom: Ne, nikdy jsme nehráli na takovém místě. Ale je to aréna, tak doufáme, že nikoho neuvidíme běhat s červeným hadrem. Hrát na místě, jako je tohle, je skvělé, protože tam může být hodně lidí. Nejdůležitější věc je, že nemusí vidět Georga.

Jaký bude koncert?
Bill: Každý koncert je speciální. Stále nevíme, co připravíme.
Tom: Ale neučíme se pár pěkných slov ve španělstině, abychom je řekli na podiu.
Bill: Skvělé.

Festival nebo váš vlastní koncert?
Bill: Já preferuju hraní s mou kapelou, protože máte své vlastní fanoušky, publikum přišlo právě kvůli vám. Ale oboje zní opravdu dobře. Je cool hrát letní open-air festivaly s pěkným počasím.

S kým byste rádi stáli na podiu?
Bill: Rádi bychom hráli s nějakými rockovými legendami jako Metallica, AC/DC, Areosmith a... Placebo! Je těžké vybrat jednu.

A Madrid?
Tom: Už jsme Madrid viděli a je to pěkné městě stejně tak jako Barcelona. Je těžké vybrat.

Bill: Hej, my jsme Tokio Hotel, kupte si lístek na MTV Day a spolupracujte s Unicefem.Aly&Aj Michael o Billovi : "Je tak sladký"

21. února 2009 v 16:46 | tess |  Mix
HyperLink


"Tihleti jsou ti nejžhavější kluci z Německa. Viděli jsme vystoupení Billa a byly jsme ohromeny. Jsou nevěřitelně krásní a vypadají úžasně. Zpěvák téhle skupiny je neuvěřitelně krásný kluk a rádi bychom jednou s ním šli na rande"

- Kotek dodává, že přátel AJ Michael je hokejista, který umí perfektně ovládat nebezpečnou tyč ... Myslíte že by se Bill mohl cítit bezpečně?


Detroit - (8.12.08)

21. února 2009 v 16:46 | tess |  Fotky
HyperLink HyperLink HyperLink

"Teenagers Block” - Téma Tokio Hotel

21. února 2009 v 16:46 | tess |  Články


"Nesnáším Tokio Hotel! Jsou prostě všude! Co vidí holky na Billovi Kaulitzovi? Vždyť je stupidní!"
Sam, Vitebsk/Bělorusko
Okay, Sam, jestli je pro tebe odpověď na tvoji otázku tak důležitá, pomůžeme ti!

Láska k téhle skupině začala už v roce 2006. První setkání fanoušků bylo 18. listopadu 2006.Tehdy tam bylo jen 5 fanoušků. Později si více aktivních fanoušků založilo první běloruské fórum o skupině -> www.tokiohotel.mybb.ru . Tak se FC dostal úplně nahoru a teď mají i stránky -> www.tokiohotel.by. Tyhle webové stránky jsou oficiálním zdrojem nových informací o Tokio Hotel v Bělorusku.

NEGATIVA
Jak často můžeme slyšet několik negativních slov a narážek na naši oblíbenou skupinu. Ne všechny osoby umí porozumnět jiným zájmům jiných lidí. A bohužel u některých z vás jsou to rodiče, kteří nemají Tokio Hotel rádi a zakazují svým dětem je poslouchat.Ale!! Hodně rodičů zase své děti v lásce k téhle skupině podporuje.
SPOJENÍ S FANOUŠKY
Co udělat když budeme ve fanklubu? Jako první věc je se dostat do spojení s fanoušky! "Každý člen našeho fankubu nám může říct cokoliv bez toho, že by nás rušil. Vždy se podporujeme. Máme sraz fanoušků každou neděli v parku v Minsku, v hlavním městě naší země. Je to úžasné. Pořádáme také srazy v jinýcn městech v Bělorusku : Borisov, Grodno, Brest, Gomel, Pruzhany… "
BILL JE PERFEKTNÍ, ALE....
Je stupidní, jak se někteří lidé domnívají, že mluvíme o Billovi všude a pořád.Ne! Ve fanklubu jsou lidé ve věku 12 a také 27 let. A máme milion témat o kterých se můžeteme bavit. Vždycky jsme připraveni si pomáhat v těžkých situacích, pomáhat si jeden druhému, aby byl šťastný.
TOKIO HOTEL ZMĚNILI MŮJ ŽIVOT
Yana Kazakevich, členka běloruského TH FC: "Miluji Tokio Hotel už dva roky a nemůžu bez nich žít. Byla jsem na koncertě v St.Peterburg/Rusko. Bylo to úžasné! Začala jsem se učit němčinu kvůli mé lásce k Tokio Hotel. A chci na univerzitu do Německa."
SKUPINA "EFFECT OF THE 25TH CADRE"
Existuje jedna skupina v běloruském FC - "Effect of the 25th Cadre". Dvě úžasné dívky - Yana Makarskaya, Borisov/Bělorusko a Tanya Pikhtovnikova, Minsk/Bělorusko. Předělávají psíně Tokio Hotel do ruštiny, nahrávají je a potom je hrají na srazu fanoušků v Minsku. Běloruští fanoušci milují tyhle dvě dívky! Yana a Tanya chtějí být profesionální skupinou.
JSME V KONTAKTU
Kate a Nadia Tarasevich, manažerky TH FC: " V listopadu 2006 nikdo neznal běloruský fanklub. Ale teď už můžeme říct že existujeme! Hodně evropských fanklubů nás zná. Ví o našich akcích a projektech, podporují nás a myslí si, že jsme hodně aktivní v těhle věcech a zasloužíme si koncert v Bělorusku. Spolupracujeme s fankluby: Litva, Nizozemsko, Rusko, Kazachstán, Estonsko, Ukrajina, Kanada, Česko, Polsko... Běloruští fanoušci komunikují s ostatními fanoušky na celém světě. Dnes už FC mělo dvě úžasné setkání: (Srpen 2007 a duben 2008.. dvě fantastické events ( Kaulitz Twins Párty v klubu "Kasatka", září 2007 a Tokio Hotel Párty srpen 2008 …)

Jestli jsi fanoušek Tokio Hotel přidej se k nám! Adminka fanklubu Elena Rabchuk hledá každého běloruského, aktivního fanouška a ne žádného bojácného. Potřebujeme aby jsi byl/a s námi tady! Nyní bojujeme za oficialitu v Bělorusku a poté MOŽNÁ můžeme přivézt Tokio Hotel k nám do naší země!

Klaus Meine (Scorpions) o TH

20. února 2009 v 19:04 | tess |  Mix

"Freie Presse: Proč německé skupiny dosahují mezinárodního úspěchu tak těžko. Podobný úspěch jako vy mají taky ještě Rammstein a nově teď také snad i Tokio Hotel ?
Klaus Meine: Neumím to přesně vysvětlit. Jazyková bariéra to nemůže být, neboť Rammsteni zpívají také německy. U nich v zahraničí je důležité stejně jako u nás živě se prezentovat.Show a koncerty. Takhle dobře to dělají Tokio Hotel. Avšak u nich to potrvá už jenom malou chvíli k tomu, aby zaplnili tak jako my Madison Square Garden v New Yorku až do posledního místa. Zatím kluci vystupovali v USA jen v malých halách nebo klubech. Ale přesto: Tihle kluci nejsou na odpis, neboť oni si dělají vlastní hudbu s ověžujícími songy. Nezbývá nic než jim popřát, aby šli dál tak úspěšnou cestou"


Dlouhá cesta Tokio Hotel-hitů

20. února 2009 v 19:02 | tess |  Články
Obrázek “http://www.express.de/XP/expressbild/xxl/2956312111.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Očekávaný konec května je pro fanoušky Tokio Hotel dost daleko.

Dlouho očekávané třetí album čtyřech Magdeburčanů vychází. EXPRESS ukazuje, jak vznikají songy TH - jednou kolem zeměkoule.

V posledních třech letech slavili Bill a Tom Kaulitzovi (19), Georg Listing (21) a Gustav Schäfer (20) celosvětově obrovský úspěch. Tři roky, ve kterých téměř žili z kufrů. Jasně, že jenom také k produkci alba neradi vychází z domů.

Ale také (téměř) nemusí. Protože písničky nové desky obletí sice celý svět, kluci můžou přesto zůstat v Německu. A tak to celé funguje.

Ve svém berlínském bytě nahrávají Kaulitz-dvojčata ve vlastní režii demo verze jejich písní. V hlavním městě mají oba dva malé domácí studio. Nahrávky posílají přes internet do USA. Do Los Angeles.

Tam otevřeli před několika dny Tokio Hotel vlastní nahrávací studio. David Jost, manažer a producent v jedné osobě přijal s jeho partery Davidem Rothem a Pat Benznerem soubory. Samozřejmě nebylo ještě všechno perfektní. Přes Chat-program "Skype" startují tito tři producenti tříhodinou video konferenci s Billem a Tomem v Berlíně. Jost: ,,Písně jsme společně kompozitně přepracovali."

Další den musel Bill přece jenom z domu. Do Hamburku, do "kmenového studia" Tokio Hotel. Opět píseň nazpívává, se kterou už v LA přepracovával hudbu. Z Kalifornie před řízení ISDN nahrával a jeho části zpěvu rovnou na počítači zpracoval. ,,Nikdy jsme si nemysleli, že tuhle produkci alba vůbec někdy použijeme," prozradil Jost. Jestli se to vyplatí?TH a věrnost fanoušků

19. února 2009 v 17:36 | tess |  Články


Mimo doslech od: Dvě vystoupení, jen DVD s nejdelšími youtube klipy z roku 2008, na které se TH-fanoušci museli dívat skrz obrazovku. Poslední CD "Zimmer 483" vyšlo 23.2.2007! V březnu udeří hodina pravdy: Mohou Tokio Hotel s novými songy útočit na starý úspěch nebo se úplně smažou?
Kdo jsou fanoušci? Dívky ve věku 13-17 let. Je to extrémně věrná podpora, která by pro Bill a spol šla skrz oheň! Široké fronty fanoušků, které obstarají mega hysterii!
Kolik jich je? V Německu je kolem 120.000 fanoušků (celosvětově kolem 3 milionů). Ale: Od měsíce k měsíci jich stále víc přibývá.
Šance: Docela dobré! Fanoušci jsou věrní a na tom je základ kapely!

Nove detaily z nového CD

19. února 2009 v 17:35 | tess |  Novinky
Nové album kapely Tokio Hotel je plné překvapení. Den ode dne dostáváme detaily kolem nového alba,které má být překvapením pro všechny fanoušky a mělo by vyjít na jaře. Největším překvapením se má však stát,že zpěvák Bill Kaulitz bude hrát na housle, na nástroj, na kterém se naučil hrát ve škole.

Zpěvák kapely Tokio Hotel bude hrát na housle jeden song z jejich albumu.Jak již bylo na stránkách Staragora.com zveřejněno,jak se k tomu Bill vyádřil: "Ano, učil jsem se hrát ve škole na housle. Nebylo to něco,co bych si vybral, bylo to povinné.Myslel jsem, že když je to smutná píseň, budou se tam ty housle hodit.Ale samozřejmě nadále ve zpěvu pokračuji." dále pokračuje. "Teď,když máme už i první singl,kde budou hrát housle, nebudu na ně hrát já,ale orchestr.A fanoušci se nemusí bát, že tento song bude jen v orchestru." Tato kapela nás překvapuje každným dnem víc!


10 nejžádanějších skupin v Portugalsku

19. února 2009 v 17:34 | tess |  Novinky
1. Tokio Hotel
2. Panic At The Disco
3. 30 Seconds to Mars
4. Paramore
5. Simple Plan
6. Jonas Brothers
7. Fall Out Boy
8. Porcupine Tree
9. My Chemical Romance
10. Britney Spears
Hudební bratři

17. února 2009 v 19:08 | tess |  Časopisy a noviny


Dvojčata Bill a Tom se věnují hudbě už od svých devíti let. Od té doby milují hudbu a kapelu, která se stala nejpopulárnější na světě. Vyrůstali bez otce, ale měli nevlastního, kaulitz dvojčata jsou šťastní, že mají jeden druhého. "Nedokážeme být dlouho jeden bez druhého.I přestože jsme tak odlišní, tvoříme jeden celek. Já vím, co cítí Bill a on ví,jak se cítím já." řekl o svém vztahu s bratrem Tom. Největší rozdíl mezi jeho bratrem a ním je názor na holky a lásku. O 10 minut mladší dvojče Bill věří na opravdovou lásku, za to Tom je pro dobrodružství na jednu noc. "Všude, kde jsme vystupovali, jsem měl sex."prohlásil Tom.


Durch den Monsun - photoshoot

17. února 2009 v 19:07 | tess |  Fotky

Pozvání od Günthera Jaucha a Tokio Hotel

17. února 2009 v 19:06 | tess |  Novinky
Ladbergen - Šek kolem 7.500 €, stejně tak mnoho osobních dárků rozzářilo dětské oči a ohromilo jejich rodiče a ošetřovatele. Managemant Tokio Hotel poslal velký balík s dárky a s pozváním na koncert. "Návštěva koncertu je pro děti sice dost vyčerpávající, ale je to skvělá nabídka," říká Johanna Saale. Source (c) Ahlener-zeitung.de

Viva Spezial - Best of ECHO Performances

17. února 2009 v 19:06 | tess |  Novinky

Viva Special - To nejlepší z ECHO vystoupení

V tomto skvělém Viva Specialu uvidíte např.
Lo, Kylie, Robbie Williams, Janet Jackson, Tokio Hotel, Xavier Naidoo, Alicia Keys, Avril Lavigne, Mark Medlock, LaFee, Take That, Fettes Brot, Silbermond, Pink, Destiny's Child, Nelly Furtado...

Datum vysílání: Čtvrtek (19.února) - od 22:00


MF Dnes - 14.2.09

17. února 2009 v 19:03 | tess |  Časopisy a noviny
Увеличить
Увеличить

SUPER POP-807

17. února 2009 v 19:01 | tess |  Časopisy a noviny
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

Nový sing již brzy!

15. února 2009 v 15:09 | tess |  Novinky
TH myspace bulletin oznamuje:
"Informace o nové singlu Tokio Hotel přijdou brzy, takže nezapomeňte pravidelně kontrolovat stránky Tokio Hotel!"

Do pražské zoo přicestoval roční lední medvěd Tom

15. února 2009 v 15:09 | tess |  Dvojčátka
Menší z populárních dvojčat, lední medvěd Tom, čeká 14. února v kotci brněnské zoo na odvoz do Prahy
Menší z populárních dvojčat, lední medvěd Tom, čeká 14. února v kotci brněnské zoo na odvoz do Prahy

V sobotu odpoledne přicestoval do pražské zoo nový lední medvěd. Rok starý Tom se do metropole přestěhoval z Brna, kde je velmi populární i spolu se svým sourozencem. Rozloučit se s ním přišly stovky lidí. Do Prahy dorazil v pořádku, jen byl z transportu trochu nervózní.

14. 2. 2009 17:29 - PRAHA
Mluvčí pražské zoo Vít Kahle řekl, že transport proběhl podle plánu. "Vše bylo v pořádku a vykládka proběhla bez jediné komplikace na to, že přesun je v životě medvíděte určitým náporem na jeho nervovou soustavu," uvedl Kahle. Z přepravní bedny prý však macek o váze 110 kilo vyběhl hladce do prostoru karantény v zázemí expozice ledních medvědů.
"Je v péči veterinářů, kteří provedou vstupní prohlídku. Pokud bude vše v pořádku, uvidí ho návštěvníci do deseti dnů," dodal Kahle. Tom měl v zoo přichystány ryby i vodu, aby se uklidnil. V dalších dnech ho začnou chovatelé přivykat na venkovní expozici. Tu bude obývat spolu s medvědicí Bertou.
Příprava na odjezd trvala zhruba půl hodiny, doprovázely ji drobné komplikace, kdy se utrhl jeden ze šroubů na kleci. Do Prahy jela roční šelma z bezpečnostních důvodů bez uspání, stejně jako v neděli druhý z dvojice Bill. Toho z Brna posílají do německého Gelsenkirchenu.

Valentín rozdelí medvedích bratov Toma a Billa

14. února 2009 v 16:08 | tess |  Mix
Detstvo medvedích bratov z brnianskej zoo skončilo, v sobotu sa musia rozlúčiť. Jeden poputuje do Prahy, druhý do Nemecka.

Dnes sú brnianski medvedí bračekovia poslednýkrát spolu. Zajtra poputujú do nových domovov.

Prvé opatrné krôčiky bielych guľôčok po skalách, prvé kúpanie v bazéne, ich prvé narodeniny... Nekonečné hry s mamou aj medzi sebou. Takto od novembra 2007 zabávali medvedí bračekovia Bill a Tom návštevníkov brnianskej zoologickej záhrady. Poslednú noc prežijú na mieste, kde sa narodili.
Dnes od deviatej do šestnástej uvidia návštevníci poslednýkrát celú medvediu rodinku vo výbehu. Zajtra ich už naložia do prepravných kontajnerov a odvezú. To bude tiež posledná možnosť - síce už pod zámkom - rozlúčiť sa v Brne s obidvomi bračekmi. Mama Cora však bude opustená len pár dní. Už v utorok sa vráti z Nemecka späť do Brna otec medvedíkov Umca. "Chceli by sme párik dať opäť dokopy a dúfame, že sa im znovu podarí založiť rodinku. Avšak chvíľu to potrvá, kým si po rokoch odlúčenia na seba opäť zvyknú," opisuje veľký plán riaditeľ brnianskej zoo Martin Hovorka.

"Pražan" Tom
Tom, ktorý nemá veľmi rád vodu, odchádza do Prahy, kam by mal doraziť v sobotu popoludní. Návštevníci sa majú na čo tešiť, pretože Tom má rád pozornosť ľudí.

"Nemec" Bill
Milovníka vody a hier nečaká zlá budúcnosť. V nemeckom Gelsenkirchene majú ľadové medvede luxusný výbeh a práve bazén je jeho ozdobou.

Source: čas.sk

TH: Nové album téměř připraveno

14. února 2009 v 16:07 | tess |  Novinky
musik-15948.jpg

HAMBURG - Fanoušci německé nejúspěšnější kapely Tokio Hotel mají důvod k jásání. Protože Tokio Hotel chtějí dostat brzo na trh jejich nové album. K aktuálnímu album manažer David Jost oznámil, že se fanoušci na něj mohou těšít koncem května nebo začátkem června. Přesto Jost řekl, že vydání alba závisí na nápadech songů Billa Kaulitze. Každopádně jestli Bill Kaulitz nepřijde s novými nápady, mělo by být nahrávání během šesti týdnů ukončeno. Dále Jost uvedlo, že nahrávání nového alba již bylo ukončeno, ale Bill Kaulitz a Tom napsali ještě dva nové songy a ty ve svém studiu v Berlíně nahráli. Ale hotové album Tokio Hotel by mělo být namixované v Los Angeles.

(c) tokio-hotel-de.blog.cz