Prosinec 2008

<<Bonne année!>>

31. prosince 2008 v 19:57 | tess
Zbývá už jen pár hodin. Jsou vyjímečné. Jsou totiž poslední...poslední roku 2008... . Všem (mým SB, návštěvníkům tohoto blogu, fanouškům TH, své rodině, přátelům i smyslu mého života-členům té nejúžasnější skupiny na světě-Tokio Hotel) bych chtěla ze srdce popřát, aby to byly ty nejnádhernější hodiny ve vašich životech, a aby rok, který za pár okamžiků ohlásí petardy, láhve šampaňského a novoroční polibky, byl pro vás všechny rokem splněných přání.
V mém životě udělal tento rok(2008) zásadní převraty. Změnil mé osudy v mnoha smyslech. Škola, láska, přátelství,...a já-všechno se změnilo a já ani nevím, jak k tomu došlo!
Čeho nelituji jsou nová přátelství která jsem navázala(SB). Chtěla bych znovu poděkovat především Majce(www.tokiohotel-extra.blog.cz ) hodně mi pomohla a já jsem moc ráda, že jsem ji poznala!

Sexuální skandál na koncertě Tokio Hotel!

31. prosince 2008 v 19:30 | tess |  Články
Přeložila Majka.Kaulitz pro www.tokiohotel-extra.blog.cz, nekopírujte prosím bez uvedení zdroje!

Na koncertě Tokio Hotel muž německého občanství sexuálně zneužil několik fanoušků (dívek). Teď byl 35-letý muž odsouzen za své činy. Bude také zaznamenán v databázi sexuálních delikventů. Ve Francii je Němec ve vězení na 15 měsíců, protože během koncertu Tokio Hotel sexuálně zneužil několik fanynek. Jak soud oznámil, přikázal začlenit 35-letého muže do databáze pro sexuální provinilce. Byl zachycen v březnu na koncertě ve Štrasburku mezi jevištěm a publikem, kde také sexuálně zneužil sedm děvčat. Jak uvedly noviny "Les Nouvelles d'Alsace Dernières", muž byl v Německu 18 měsíců na zkoušku, protože již znásilnil 11-leté dívky. Za několik dní byl ale ze snímků z koncertu Tokio Hotel identifikován a zatčen.

Bravo-(Prt)-269

31. prosince 2008 v 19:29 | tess |  Časopisy a novinyNové DVD Tokio Hotel "Caught on Camera" beze první příčky hitparád po celém světě

31. prosince 2008 v 19:28 | tess |  DVD Caught On Camera
Přeložila Majka.Kaulitz pro www.tokiohotel-extra.blog.cz, nekopírujte prosím bez uvedení zdroje!

Tohle je další kapitola v historii úspěchů Tokio Hotel: zbrusu nové DVD "Tokio Hotel TV: Caught on Camera" (vydané 5. 12. 200) je mezinárodním hitem. Po celé Evropě, ve Spojených státech, Kanadě a Jižní Americe, všude fanoušci bojují o toto exkluzivní DVD! Tato jedinečná dokumentace se stala hitem číslo jedna v hitparádách v Itálii, Portugalsku, Norsku a Belgii. Druhé místo zaujímá DVD ve Španělsku, Německu a Finsku a třetí místo ve Francii, Švédsku a Nizozemsku. Již po prvním týdnu získalo DVD dvojitou platinu ve Francii a zlato v Portugalsku a Itálii! Nikdo není Tokio Hotel tak blízko, jako my. Bill, Tom, Georg a Gustav jsou viděny na mnoha nezveřejněných fotografiích, berou své fanoušky na výlet za poslední rok v úžasném životě Tokio Hotel. Komentují to po svém. Jezdí na nevadské poušti, ukazují projížďku v Las Vegas nebo ukazují zákulisí jejich obrovských show po celém světě. A dlouhý exkluzivní rozhovor odhaluje fanouškům, co mohou očekávat v příštím roce, v četně nového studiového alba těchto Magdeburčanů. Po tomto úspěchu budou Tokio Hotel pracovat ve studiu na jejich třetím albu, které můžeme očekávat příští rok na jaře!

Zdroj: Official website Tokio Hotel 

Tokio Hotel se stali nejdůležitějšími Němci roku 2008! (vanityfair.de)

31. prosince 2008 v 19:28 | tess |  Novinky
Přeložila Majka.Kaulitz pro www.tokiohotel-extra.blog.cz, nekopírujte prosím bez uvedení zdroje!

Máme vítěze!

Vanityfair.de - čtenáři rozhodli: Tokio Hotel se stali nejdůležitějšími Němci roku 2008!
V našem hlasování o nejdůležitější Němce roku 2008 vyhrála kapela Tokio Hotel s jasným náskokem. Na začátku o toho vítězství spolu s Tokio Hotel bojovalo ještě 99 účastníků z ekonomiky a sportu. Začátkem prosince jsme stanovili Top 5: Tokio Hotel, Dietmar Hopp, Bushido, Stefan Raab a Helmut Schmidt. Po uzavření hlasování neměl náš sběrač žádné otázky, kdo jsou nejdůležitější Němci roku 2008. Téměř s 85% jsou to: Tokio Hotel! Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Georg Listing a Gustav Schäfer prodali již přes 5 miliónů desek a jejich koncerty jsou po celém světě vyprodané. Na MTV Video Music Awards byli poprvé poctěni vítězstvím amerického ocenění. Rok 2008 s Tokio Hotel: Nejhezčí fotografie jsou v naší fotogalerii!

Fotogalerii rozbrazíte klikem zde .

Gerard Depardieu má rád kapelu Tokio Hotel!

31. prosince 2008 v 19:27 | tess |  Mix
Přeložila Majka.Kaulitz pro www.tokiohotel-extra.blog.cz , nekopírujte prosím bez uvedení zdroje!

Moderátor: V posledních letech jste byl často k vidění ve významnějších evropských televizních představení jako "Der Graf von Monte Christo"nebo "Napoleon". Ale něco takového je stálevíce vzácnější. To, jak se průmysl vkradl i dofilmu, to je hrozné. Tento vývoj také ovlivnil televizi. Velké projekty jako je "Napoleon" , to už je všechno mrtvé. Ale my nesmíme ztrácet naději. Je tu hodně takových příkladů. Například mladí francouzi jsou zblázněni do německého bandu Tokio Hotel. Myslím, že je to neobyčejné. A nevadí, jestli někdo shledává tu muziku hloupou nebo ne. Co si myslíte o Tokio Hotel?

G: Myslím si, že bychom neměli shlížet od apoštolů z teenagerů. Tokio Hotel zpívají v Němčině a mnoho mladých Francouzů se učí Německy jen kvůli nim.

Moderátor: Goethe Institute v Paříži nedávno ohlásil velký zájem o jeho kurzy Němčiny právě díky mánii kolem Tokio Hotel.

G: Tady to máte! Je to úžsné, protože je tam nějaký pohyb. Tohle jsou momenty, které mladým lidem změní život. A to mate dospělé. Šéf kuchař jedné z mých restaurací má dceru a ta je blázen do Tokio Hotel! A to ho vyděsilo. Neustále ho ale zkouším uklidňovat: ,, Nechte ji, je to dobrá cesta, jak se naučit Německy."

Tokio Hotel: Jak se cítí se svými fanoušky? (Por Ti)

31. prosince 2008 v 19:26 | tess |  Rozhovory
Pro www.tokiohotel-extra.blog.cz přeložila Majka.Kaulitz, prosím, nekopírujte bez uvedení zdroje!

Německo, Francie, UK, USA.. Na místě nezáleží. Fanoušci jdou křičet jména : Bill, Tom, Georgie a Gustav! Vášnivé demonstrace můžou být jako dárek a Tokio Hotel řekli Por Ti, jak se cítí s fanoušky. Připraveni?

PT: Kluci, dívky po celém světě jsou do vás bláznivě zamilovaní. Jak se cítíte, když vidíte ty vášně, s kterými vás milují?

Tom: Miluju, když jsou fanoušci takoví. (úsměv)
Bill: To je právě to. Naše dívky nás tak milují, že jsme občas napjatí, bez dechu.

PT: Pamatujete si nejcoolovější moment, který jste zažili s fanynkou?

Bill: Bylo to během našeho prvního hraní, kdy měl DDM své nejúspěšnější období.
Začali jsme hrát a všichni fanoušci začali zpívat s námi. Byli jsme ohromeni!
Tom: A co naše první návštěva Mexika?
Bill: Wow, podepisování trvalo přes 2 hodiny! Opravdu jsme si nemysleli, že nás lidi v Latinské Americe znají!
Tom: Ten den jsme byli strašně unavení. Ale atmosféra, které se nám dostávalo byla úžasná. O nic jsme se nestarali. Dívky začali brečet jen proto, že se dozvěděli že jme tam! Bylo to ohromující, vidět tisíc děvčat, které tam jsou jen proto, aby nás viděly! Opravdu vám děkujeme, holky!

PT: Už jste zažili nějakou špatnou zkušenost s fanoušky?

Tom: Ne přímo špatnou zkušenost, ale jsou chvíle, kdy fanoušci ztratí kontrolu, jsou vrušení a vyděsí nás. Jeden z těchto momentů byl v Madridu. Gustav šel na svůj hotelový pokoj a pod postelí byly nějaké dívky. Když ho uviděly, skočily na něj. Byl opravdu vyděšený.
Bill: Ten samý den šla nějaká děvčata s policajty a běžela přímo ke mně. Když byli u mě, začali křičet španělsky, ale já jsem jim nic nerozumněl. Tom začal hledat náš cecurity team, ale ta věc se stala nekontrolovatelnou a oni mě chtěli vzít na policejní stanici! Opravdu bláznivé!

PT: Jsou fanoušci tak šílení, když jste venku?

Bill: Někdy se to stává. Ale my to chápeme. Rádi se zastavíme pro podepsání CD nebo fotku.

PT: A není to trochu únavné dělat tohle pro vaše fanoušky?
Tom: Vždycky ne. Myslím si ale, že všichni máme své dobré a špatné dny. Jsme jen lidé a někdy jsou prostě dny, kdy nemáme chuť nic podepisovat.
Bill: Ale nikdy by jsme nebyli hrubí k někomu z našich fanoušků nebo komukoliv jinému. Moc e milujeme a milujeme, když jsou s námi. Nikdy bychom jim nemohli udělat něco, co by je urazilo.

PT: Udělali vaši fanoušci někdy něco, co pro vás bylo opravdu nebezpečné?
Tom: Jednou fanynka zkoušela vlézt do místnosti oknem a spadla! Opravdu jsme se vyděsili, mysleli jsme, že se poranila.
Bill: Mně se stalo něco komického na letišti. Vystoupil jsem ven, uvolněný a přede mnou parta holek, které mě poznaly a začaly křičet neslušný návrh. Všichni je slyšeli, ale já jsem se cítil opravdu trapně.

PT: Takže nenarážíte na vaše fanoušky? (ve smyslu chodit s fanynkou)
Bill: Jen když je to vážný vztah. Ale ne pro to, aby se to stalo. Potřebuju tu dívku znát. A potom je jedno, jestli je fanynka nebo ne.
Tom: Musím se přoznat, že jsem měl pár schůzek s fanynkami. Nic vážného, ale byla to legrace.
Bill: Já jsem víc romantický. Čekám na pravou lásku, na dívku, která mi dube rozumnět a bude podporovat mou kariéru. Zatím na ni ale jen čekám. Zaměřuji se na hudbu, protože to je má vášeň!Bil<<Und eemh>>

30. prosince 2008 v 17:01 | tess |  Bill Kaulitz


Top 100 Pop Songs 2008

30. prosince 2008 v 17:00 | tess |  Novinky
Pro blog www.tokiohotel-extra.blog.cz přeložila Majka.Kaulitz. Nekopírujte prosím bez uvedení zdroje.

Píše se, že toto je seznam, který "soudí" podle kvality, ne podle prodejnosti...

,,Jen málo skupin bylo představeno tak, jako německá rocková kapela Tokio Hotel. Vypadá to jako by všechno to úsilí bylo bezvýsledné. "Monsoon" sotva udělal vroubek na grafu populárních singlů."

Nwm, jestli bych měla souhlasit, že to snažení bylo bezvýznamné... Každopádně tady je ten seznam:

100. Colbie Caillat - "Realize"
99. New Kids on the Block - "Summertime"
98. Chris Brown and Jordin Sparks - "No Air"
97. Britney Spears - "Womanizer"
96. Danity Kane - "Damaged"

95. Tokio Hotel - "Monsoon"
94. Shwayze - "Corona and Lime"
93. Paula Abdul and Randy Jackson - "Dance Like There's No Tomorrow"
92. Thriving Ivory - "Angels on the Moon"
91. Seether - "Rise Above This"
90. Maroon 5 featuring Rihanna - "If I Never See Your Face Again"
89. Fall Out Boy - "I Don't Care"
88. Saving Abel - "Addicted"
87. Brandy - "Right Here (Departed)"
86. Rehab - "The Bartender Song"
85. Metro Station - "Seventeen Forever"
84. Gavin DeGraw - "In Love With a Girl"
83. Fall Out Boy featuring John Mayer - "Beat It"
82. Kardinal Offishall featuring Akon - "Dangerous"
81. Usher featuring Young Jeezy - "Love In This Club"
80. Leona Lewis - "Better In Time"
79. Pussycat Dolls - "When I Grow Up"
78. Lesley Roy - "I'm Gone, I'm Going"
77. Matt Nathanson - "Come On Get Higher"
76. Jonas Brothers - "Burnin' Up"
75. Boys Like Girls - "Thunder"
74. Colby O'Donis featuring Akon - "What You Got"
73. Eric Hutchinson - "Rock & Roll"
72. O.A.R. - "Shattered (Turn the Car Around)"
71. New Kids on the Block and Ne-Yo - "Single"
70. Plain White T's - "Our Time Now"
69. Gavin Rossdale - "Love Remains the Same"
68. David Cook - "Light On"
67. Akon - "Right Now (Na Na Na)"
66. Nickelback - "Gotta Be Somebody"
65. Robin Thicke - "Magic"
64. Jack Johnson - "If I Had Eyes"
63. The Fray - "You Found Me"
62. Kevin Rudolf featuring Lil Wayne - "Let It Rock"
61. Coldplay - "Lovers in Japan"
60. Sara Bareilles - "Bottle It Up"
59. Taylor Swift - "White Horse"
58. Mariah Carey - "I'll Be Lovin' U Long Time"
57. David Archuleta - "Crush"

56. OneRepublic - "Stop and Stare"
55. Mariah Carey - "Bye Bye"
54. Jennifer Hudson - "Spotlight"
53. Shontelle - "T-Shirt"
52. Paramore - "Decode"
51. We the Kings - "Check Yes Juliet"
50. Miley Cyrus - "7 Things"
49. Kanye West - "Heartless"
48. Lil Wayne - "A Milli"
47. Duffy - "Warwick Avenue"
46. Flobots - "Handlebars"
.htm[/url]45. Secondhand Serenade - "Fall for You"
44. John Mayer - "Say"
43. All-American Rejects - "Gives You Hell"
42. Britney Spears - "Circus"
41. Metro Station - "Shake It"
40. John Legend featuring Andre 3000 - "Green Light"
39. Jesse McCartney - "Leavin"
38. will.i.am - "It's a New Day"
37. Jordin Sparks - "One Step at a Time"
36. Panic at the Disco - "Nine In the Afternoon"
35. Michael Cera & Ellen Page - "Anyone Else But You"
34. Lady GaGa featuring Colby O'Donis - "Just Dance"
33. Rihanna - "Take a Bow"
32. Mariah Carey - "Touch My Body"
31. Death Cab for Cutie - "I Will Possess Your Heart"
30. Ne-Yo - "Miss Independent"
29. Duffy - "Mercy"
28. Daughtry - "What About Now"
27. The Veronicas - "Untouched"
26. T.I. - "Whatever You Like"
25. Yael Naim - "New Soul"
24. Natasha Bedingfield - "Pocketful of Sunshine"
23. Rihanna - "Disturbia"
22. Pink - "Sober"
21. Taylor Swift - "Love Story"
20. Jason Mraz - "I'm Yours"
19. Jonas Brothers - "Lovebug"
18. Chris Brown - "Forever"
17. Lupe Fiasco featuring Matthew Santos - "Superstar"
16. Katy Perry - "Hot 'n Cold"
15. Madonna featuring Justin Timberlake - "4 Minutes"
14. The Ting Tings - "Shut Up and Let Me Go"
13. Ne-Yo - "Closer"
12. T.I. featuring Rihanna - "Live Your Life"
11. The Killers - "Human"
10. Beyonce - "Single Ladies (Put a Ring On It)"
9. Adele - "Chasing Pavements"
8. Kid Rock - "All Summer Long"
7. Estelle featuring Kanye West - "American Boy"
6. Katy Perry - "I Kissed a Girl"
5. Beyonce - "If I Were a Boy"
4. Pink - "So What"
3. Kanye West - "Love Lockdown"
2. M.I.A. - "Paper Planes"
1. Coldplay - "Viva La Vida"

Oficiální zdroj: z

Nejčtenější články roku 2008 (BLITZ)

30. prosince 2008 v 16:59 | tess |  Články
Přeložila Majka.Kaulitz pro www.tokiohotel-extra.blog.cz , nekopírujte prosím bez uvedení zdroje!

Tokio Hotel se stali šampióny roku ve sledovanosti na stránce BLITZ. Novinky o skupině jsou větší německý rival než v Británii Amy Winehouse a Metallica. Najdete tu 15 nejčtenějších článků roku. Němečtí Tokio Hotel byli absolutní vítězové roku 2008 ve sledovanosti na stránce BLITZ. Většina sledovaných článků se týkala Billa Kaulitze a zrušení koncertů, ale v seznamu nejčtenějších článků najdeme jméno "Tokio Hotel" ještě pětkrát. Kromě Tokio Hotel- článek o koncertu v Lisabonu (3. místo), se zde objevují i Linkin Park nebo Metallica. Ti jsou mezi nejčtenějšími. Seznamte se se seznamem nejčtenějších článků roku:

1. Concerto dos Tokio Hotel cancelado
2. Tokio Hotel no Pavilhao Atlântico [reportagem + fotos]
3. Rock in Rio Lisboa: Amy Winehouse ao vivo [texto + fotos]
4. Rock in Rio: saiba as exigencias de Amy Winehouse, Metallica ou Tokio Hotel
5. Rock in Rio Lisboa: Offspring e Linkin Park ao vivo [texto + fotos]
6. Muse no Rock In Rio Lisboa
7. Metallica no Rock in Rio 2008
8. Tokio Hotel no Rock In Rio Lisboa
9. Rock in Rio Lisboa: Bon Jovi ao vivo [texto + fotos]
10. Rock in Rio Lisboa: Metallica ao vivo [fotos + texto]
11. Rock in Rio Lisboa: Muse ao vivo [texto+fotos]
12. D'ZRT dizem adeus
13. Rock in Rio Lisboa: Tokio Hotel ao vivo [fotos + texto]
14. Portishead em Portugal
15. Fas de Tokio Hotel acampam a porta do Atlântico (outra vez)

Nové tričko

30. prosince 2008 v 16:56 | tess |  TH-zboží

O novém albu (DVD)

30. prosince 2008 v 16:52 | tess |  Rozhovory
Jak zvládáte koncentraci na nové album?
Bill: Prvně je to těžké.
Jednou když se začne, tak je to v pohodě, ale prvně je těžké vyčistit hlavu a koncentrovat se. Je důležité si vzít přestávku a odpočívat. Dělat něco úplně jiného, odložit kytaru a pár týdnů nezpívat. Potom se všichni sejdeme a trávíme mezi sebou hodně času, celé dlouhé noci píšeme songy, zpíváme. Je to všechno hodně běžné, trávíme spolu čas, objednáme pizzu.
Tom: Je to také velmi rozdílné, když máte jiné lokace, že se vždycky nesetkáváte ve stejném studiu na tom samém místě, psaní nebo produkování songů, třídíme to. Vždycky máme několik studií, kde nahráváme. Dokonce doma máme improvizovaný druh studia, takže můžeme nahrávat věci a uložit určité nápady na songy. Je důležité mít různé lokality.
Bill: Protože dostáváte nápady na různých místech. Někdy jsme v noci doma a mám nápad, takže jdeme a nahrajeme to. Je to dost užitečné. Není to tak že: "Dneska jsme napsali jeden song." Někdy se sejdeme, nenapíšeme nic a jdeme zpátky domů. Všechno, co jsme udělali je, že jsme snědli pizzu.

Jaké jsou vaše nápady na nové album?
Bill: Třetí album bude opravdová změna. Vážíme si jeho významu. Chceme prozkoumat nové způsoby a zkusit nové věci. A také chceme pracovat s jinými interprety. Některé nápady už jsou venku. Zahrnují lidi, které byste od nás nikdy neočekávali, že budeme uvažovat o spolupráci s nimi. Ale to je přesně to, co v tuhle dobu potřebujeme. Chceme měnit, zkusit nové věci. A všechny možnosti jsou nám otevřeny. Tohle je tak skvělá věc na tom, být úspěšní. Máte tolik možností, všechno je vám k dispozici, můžete mluvit s různými interprety a využíváte každou možnost.
Tom: Pro nové album je velmi důležité zlomit všechny mentální hranice. Nikdo z nás si nemyslí: "Tenhle song musí znít jako toto!" V opačném případě jsou songy, které jsme několikrát zmixovali. Jeden zní jako pop a druhý jako úplný opak.
Bill: Nejprve každý byl jako: "Jsme rocková kapela!" Jistě, děláme vlastní hudbu, ale nechceme držet klišé.

zdroj: DVD Caught On Camera

Zimmer 483-Photoshoot

30. prosince 2008 v 16:50 | tess |  Tokio Hotel

BRAVO(Ru)-1/2009

30. prosince 2008 v 16:39 | tess |  Autogramiády

Mignon!

30. prosince 2008 v 16:37 | tess |  Fotky

Chem byť pop-ikonou

30. prosince 2008 v 16:31 | tess |  Bill Kaulitz
Bill Kaulitz - zpěvák kapely Tokio Hotel. Je středem pozornosti už roky a nejenom pro jeho make-up a nalakované nehty, ale protože je je tak trochu androgymní a kdo to neví, tak tohle je v poslední době hlavní téma. Každý, kdo ho vidí na poprvé by řekl, že je to roztomilá dívka! Je ovšem jasné, že tohle není transvestita.


Nicméně je potvrzeno experty stejně jako miliony fanoušků, že je krásný. Což pro mě není zvláštní, podle toho, jak krásný opravdu je a jak má zajímavý pohled. Jeho psychika je stvořena pro úspěch kapely a taktéž tvoří zajímavou image zpěváka.


Ceny za rok 2008

29. prosince 2008 v 13:53 | tess |  Tokio Hotel
HUDEBNÍ CENY:

Španělsko:
» Zlato za album "Scream"

Řecko:
» Zlato za album "Scream"

Portugalsko:
» Platina za album "Scream"

BAND AWARDS:

» Best International Band (Rockbjörnen Awards, Švédsko - 24.01.2008)
» Best International Band (NRJ Music Awards, Francie - 26.01.2008)
» Musik National (Golden Kamera, Německo - 06.02.08)
» Best Music Video (Echo Awards, Německo - 15.02.08)
» Best International Artist (Grammy, Finsko - ??.03.2008)
» Best Band (Comet Awards, Německo - 23.05.2008)
» Best Live Act (Comet Awards, Německo - 23.05.2008)
» Best Video "An Deiner Seite" (Comet Awards, Německo - 23.05.2008)
» Super Comet (Comet Awards, Německo - 23.05.2008)
» Best Rock Band (Silver Otto, Německo - 03.05.08)
» Best Band (TRL Awards, Itálie - 17.05.2008)
» Song of the year "Monsoon" (TRL Awards, Itálie - 17.05.2008)
» Best Concert (Hitkrant Awards, Nizozemsko - ??.05.2008)
» Song that gives the best mood "Monsoon" (Hitkrant Awards, Nzozemsko - ??.05.2008)
» Song that stays in your head "Monsoon" (Hitkrant Awards, Nzozemsko - ??.05.2008)
» Hottest Guy - Bill (Hitkrant Awards, Nzozemsko- ??.05.2008)
» Scariest Guy - Bill (Hitkrant Awards, Nzozemsko - ??.05.2008)
» Best New Artist (MTV VMA Music Awards, Hollywood, CA - 07.09.2008)
» Best Entrance - Fan Choice (MTV VMA Music Awards, Hollywood, CA - 07.09.2008)
» Best Video International "Don't Jump" (TMF Awards, Belgie - 11.10.2008)
» Best Male International - Bill (TMF Awards, Belgie - 11.10.2008)
» Song of the year (MTV Latin Awards - 16.10.2008)
» Best ringtone - "Monsoon" (MTV Latin Awards - 16.10.2008)
» Best new international artist (MTV Latin Awards - 16.10.2008)
» Best fanclub. (MTV Latin Awards - 16.10.2008)
» Headliner (MTV EMA Music Awards, Anglie - 06.11.2008)TH přejí k 15. narozeninám VIVI

29. prosince 2008 v 13:51 | tess |  VideaHey, my jsme Tokio Hotel.
Přejeme Vivě vše nejlepší k 15. narozeninám. Mnohé díky za podporu. Je skvělé, že existije hudební kanál, který opravdu ukazuje hudbu. V dnešní době to už není zvykem. Mnohé díky za krásný čas, program a vysílání videoklipů. A samozřejmě díky všem fanouškům, kteří to podporují.

A příště bude Tom zpívat narozeninovou písničku.

DVD 2: Exlusivní rozhovor - část 4

29. prosince 2008 v 13:50 | tess |  DVD Caught On Camera


Co je Black Questionmark a jak jste na něj přišli?

Tom: Byla to myšlenka, když jsme byli Bill a já malí. Bylo nám osm, krátce po té, co jsme začali hrát, asi v sedmi letech. Když nám bylo osm, udělali jsme malý koncert na našem dvorku a nazvali se Questionmark. Byl to opravdu dětský nápad: Nevěděli jsme, jak by se naše kapela měla jmenovat, takže víte, co by bylo cool? Questionmark! (překlad: vykřičník)
Bill: A aby to dobře znělo: Black! (černý) Úžasné!
Tom: A aby to znělo ještě víc coolově: v angličtině.
Bill: To bylo opravdu z tvého světa!
Tom: A pak jsme si mysleli: "S tímto jménem jako je tohle, zlomíme celý svět!"
Bill: Je to blázen!

Jak jste se hudebně rozvíjeli během natáčení vašeho prvního a druhého albumu?

Tom: Hlavně jsme si mysleli, že jako první živou kapela jsme bylo úplně na h*vno,ale teď se to obrátilo, jsme dobrou živou kapelou. Nebudete hledat nic jiného, než naše živá DVD. V současné době máme 2 živá DVD a jestli je budete srovnávat poznáš, že nejsou příliš odlišné.
Bill: Nemyslím tím oznámené outsiderství. My sami víme, jak jsme postupem času se zdokonalovali, kde v současné době jsme a odkud pocházíme...jsou to naše songy, stále se nám líbí,ale jsou velmi nejisté. Jsou to úžasné songy,ale byli jsme si velmi nejistí v tom, co jsme dělali.Když jsme pracovali na druhém albu věděli jsme, kdo jsme, co děláme a to by mohlo odpovídat na poslechu CD. A takhle je to s třetí recenzí: zkoušíme nové věci, ale víme, co máme rádi. Nové album bude více samostatné - sebevědomější, než první dvě.

Jak by jstě chtěli, aby lidé reagovali na vaše album?

Bill: Se šťastným oněmělým
Tom: Nebo: "Od koho je to singl?"
Bill: Ano, ale myslím, že lidem se budou lesknout oči a oněmí aspoň na půl hodiny.
Tom: I když budu asi nervozní, když budou jen tak sedět...
Georg: Šťastně oněmělý
Bill: Yeah
Tom: Ale můžeš mi říct, v čem bude rozdíl?
Bill: Budu neskutečně vzrušený,až lidi poprvé uslyší naše nové album. Když si ho dají do rádia budou to poslouchat. Byl bych rád, kdyby v každém pokoji byla kamera a já se na ně mohl dívat.

Změnil se váš způsob psaní sonů od posledního vyprodukovaného alba?

Tom: Ne, je to stále stejné. Jediným rozdílem je, že že moc nenatáčíme. Právě jsme se nahrály kytaru, pak basu a bicí nástroje, pak jsme píseň uspořádaly a bylo to. Některé z mixů jsme trochu změnily a zní to naprosto úžasně. Ale nikdy nemáme odlišné mixy od songů, které jsou na albu.
Bill: Teď tam jsou některé verze, které mají různé vokály. Některé verze se může být jen jednou a nebo může být video verzí, mají různé podoby. Chci mít určitě větší výběr, než u předchozích alb.
Tom: Můžete jen doufat, že některé věci nebudou nikdy zveřejněny.
Bill: To je pravda.

DVD 2: Bill & Tom ve studiu

29. prosince 2008 v 13:50 | tess |  DVD Caught On Camera

Kameraman: Vypadá to, že jsi dostal poměrně málo písní.
Bill: Ano

Bill zpívá

Tom: Vždycky dělám vysoké vokály.
Bill: Tom nemá odvahu zpívat, tak jako dělat i další věci.
Tom: Ve škole jsem zpíval pouze jednou a potom už nikdy, z dobrých důvodů. Zpíval jsem německé lidové písně s takovým elánem, že jsem získal dokonce i fanynky.
Bill: Legrační, ve škole byl vždy DJ zpěvákem.
Tom: Vždy jsem dostal A+.
Bill: Ne, teď doopravdy, nechápu,proč jsi nikdy nechtěl zpívat.
Tom: Mohl bych. jak jsem řekl, můj život je hektický. Ano, ale pro album nebo na podium je to v pohodě.

DVD 2: Exlusivní rozhovor - část 3

29. prosince 2008 v 13:49 | tess |  DVD Caught On Camera

Tome, v zákulisí častoje hraješ odlišné melodie songů. Je to kompletně odlišné a nové?

Tom: Je to jeden ze songů, který je více rozeznatelný pro "nás", myslím.
Bill: Je to pravda.Je to jeden z prvních songů z našeho nového alba.
Tom: V každém případě jeden z prvních. Hrajeme a zdokonalujeme se. Myslím, že jsme si zvykli na nový zvuk. Ale od teď je to jeden ze songů, který je hodně rozeznatelný pro Tokio Hotel. Ty ostatní jsou daleko více experimentální.
Bill: Ale pro vydavatelé, management a ostatní...mnozí z nich přišli do studia v průběhu nahrávky, nebo poslouchali záznam a poté nemohli uvěřit, že jsem to já. pro ně bylo neskutečné mě slyšet tak jinak narozdíl od "Durch Den Monsun" nebo "Schrei". A pro mě je to nový pocit zpívat, protože jsem se vyvinul jako zpěvák.

Paříž - 26.9.2006

29. prosince 2008 v 13:48 | tess |  Fotky z koncertů

DVD 2: Dávné tajemství a nadcházející hříchy!

29. prosince 2008 v 13:48 | tess |  DVD Caught On Camera

Tom: Jedna, dva, tři ...
Vysílačka: Dost nadávání, Tome. Halo Tome
Tom: Jdu na záchod
Kameraman: Georgu, řekni nám, co chtěl Gustav být
Georg: Dlouhou dobu chtěl být pojišťovák. Od dveří ke dveřím. Ale jako kluk chtěl být hasičem a podobné povolání.
Tom: Teď si vzpomínám, později jsem chtěl být grafikem.

Tom: Bill ... módní návrhářka a já ... grafik

Kameraman: A co ty Georg, čím jsi chtěl být?
Tom: Jo, já to taky nevím. Co jsi chtěl být?
Georg: Zubařem.
Tom: Oh, yeah, správně! Ale já myslel ještě z dávna.
Georg: Vždycky jsem si říkal, že to nebude fungovat, protože jsem chtěl léčit lidi, kterří mají pkné zuby.
Tom: Jasně!

Hrají starou verzi "Lebe die Sekunde"

Georg: Ne, to nebylo správně.
Kameraman: To je původní verze songu?
Tom: Ne úplně první.
Georg: Je to ... Je to nejstarší, protože e od doby, kdy jsem se přidal.
Tom: Byla ještě starší. Ale Bill i poté upravil.
Georg: S "Black Questionmark" jsi ještě měl klávesy.
Kameraman: Kdy jste na to méno přišli?
Tom: Bylo to ještě tehdy, když jsme bydleli u prarodičů v Magdeburgu. Bylo to v naší ložnici. Já sem si maloval a Bill si hrál s morčetem, tehdy nás to napadlo. Naší kapely logo bylo samozřemě černý otazník. V té době, sme nevěděli, co to v angličtině znamená, proto mi "Schwarzes Fragezeichen" přišlo příliš hloupé. Chtěli sme anglický název, aby to každý pochopil. Hledali sme ve slovníku a pak sme dali dohromady Black Questionmark.

Kameraman: Proč jste nechtěli si nechat tohle jméno?
Tom: Mysleli sme si, že e to příliš dlouhé. Pak sme se tedy staly "Devilish". Když přišel Gustav, to už jsme byli Devilish, že jo?
Georg: Jasně
Tom: Bill a já jsme měli koncert v Magdeburgu. Měli jsme kytarový sound. A v té době, sme byli opravdu v knize "Little Devilis". Chtěli jsme vypadat ďábelsky.
Georg: Už v 9.letech
Tom: Kdysi jsme nosili...trička, které lidé nosí dodnes. Zkus si představit: Od 9.let nosíš to, co dnes v 18.letech. Byl jsem profesionální skater a skateři sou až do dnes...
Georg: Nejen to, byl si i profesionální BMX jezdec.
Tom: Ano. Bill byl profesionální kickboarder.
Georg: Chtěl zanechat kapelu, aby mohl pokračovat ve své kariéře kickboadera.
Tom: Vzpomínám si, že jsme jednou byli v Liepzigu. Šli jsme do Skate Parku a čekal až skateři budou pryč, aby Bill mohl ezdit se svou koloběžkou. Bylo to úžasné! Pak řekl: "Tome, já se stanu profesionálním koloběžkářem."
Kameraman: Dělal něaké triky?
Tom: Neuměl vůbec nic. Spadl, když se otáčel na rampě. Nedokázal se otočit na konci rampy. Jezdil nahoru, dolů a pozpátku. A pak řekl: "Vidíš,jak jsem talentovaný? Kdybych měl v tom více praxe, mohl bych být profíkem." Nic jsem mu skoro na to neřekl, protože není profesionální kickboarder. Nikdy sem neslyšel o Mistrovství Světa kickboardů. Na to jsem mu pak řekl: "Můžeš dostat skateboard nebo se na to vykašlat...nebo kolečkové brusle,ale takhle se nestaneš profíkem kickboardů."

Kameraman:A co jsi chtěl být ty Tome?
Tom: Pak?
Georg: Byl profesionální skateboardem.
Tom: Nikdy jsem se jím nechtěl stát. Nechtěl jsem, aby to jednou byla má práce.
Georg: To je pravda. Od jeho 6 let, chtěl být Tom pornohvězdna. Jeho snem bylo, aby si vytvořil protifašistickou politickou stranu. Hovadina.
Kameraman: Úžasné...
Tom: Ne, ale vážně...
Georg: A Tom byl autonomistickým.
Kameraman: Opravdu?
Tom: Často jsem...
Georg: Můžete si to ověřit. V Magdeburgu je ... dům ... byla tam puk holka nebo něco takového
Kameraman: Kde to bylo?
Georg: "Kde to bylo" Ty vole, ty vaše strávené noci, tam! Bylo to plné punkerů, byli to squateři. Chtěli se napoit na nelegální elektřinu. Pili pivo... spali na podlaze, milovali se tam. Tom tam usínal ty vole, s těma punkáčema. Squatéři útočili, když Tom tam byl, ale šel tam jen demonstrovat: "Chceme naši sedačku zpátky!"
Tom: A teď zpátky k pravdě...
Georg: Jděte se zeptat Billa! Zeptete se Billa o ...domě a Toma.
Tom: Dlouhou dobu jsem chtěl být právníkem. Vždycky jsem chtěl být právníkem.
Georg: A dělat něco v sexualní průmyslu?
Tom: Ano. Vždycky jsem si představoval advokáta, kteří se potýkají s pornohvězdami v odpoledních hodinách.

Georg: Takže, Bille, Tom popírá, že byl v domě...
Bill: To je legrační.
Tom: Nikdy sem byl v domě ... s
Bill: Samozřejmě si tam byl. Chtěl jsi protestovat, aby šli pryč. A ednou jsi tam usnul s nimi.
Georg: Vidíš? Prostě, jak jsem řekl.
Bill: Je to pravda.

Nový song?

Tom: A pak nahoru. To je blbost, počkej. Počkejte, můžete to hrát takhle. A to jde ...

LIFE STAR(3)-Fr

28. prosince 2008 v 14:51 | tess |  Časopisy a noviny

DVD 2: Exlusivní rozhovor - část 5

28. prosince 2008 v 14:48 | tess |  DVD Caught On Camera

Jak bojuješ ve studiu? Kdy nevidíš hranice?

Bill: Opět, Tom je na to více expert
Tom: Yeah, ale jen...
Bill: Často je víc...Rád bych vyzkoušel ještě víc než on. Jen jsem se nestaral, chci vyzkoušet toho víc v životě. Tom nění takový. Říká: "Bille, nezpívej to tak, nikdy bych to nezpíval jako jezero. To tam nemůže dát." Pak mu řeknu: "Pojď..."
Tom: Veci se mají takhle, kdy Bill něco zpíval nebo zkoušel něco nového, tak je přesvědčen, že je to nejlepší. Tak ať si zpívá, je tvrdohlavý jak kámen. Odmítá vyzkoušet něco jiného: "Ne, to je strašný!" Takže ho těžko přesvědčujete.
Bill: Často je to falešný. Vím, jak chci zpívat mé části. Takže když řeknou: "Vyzkoušej to takhle!" Já prostě zpívám tak špatně, takže pak to dopadně ta, že všichni vyírají způsob, jakým mám zpívat.Protože vím, že je to nejlepší rozhodnutí pro nás všechny. To je způsob, jak by jsme mohli říct, že to je většinou největší boj ve studiu.
Tom: Blbost. Také jsem na něj křičel, když se mikrofon zasekl.
Bill: Ne jeden může dokázat, že zpívá špatně.
Tom: Všechno by znělo strašny, kdybych zpíval.
Bill: Nezpívali jsme někdy všichni stejnou píseň?
Gustav: "Unendlichkeit"
Tom: Ne. (přemýšlí) "Unendlichkeit", správně. To je to, co jsme všichni zpívali, má pravdu. V pozadí...
Georg: Já zpíval "Schrei" a nyní i "Schweig".
Bill: Nebo spíš mluvil.
Tom: A my ...
Bill: Ale jen v německé verzi
Georg: Ano, pouze v němčině.
Tom: A zpívali jsme refrén v "Lass uns hier Raus" My všichni zpívali ji.
Georg: Ale nikdy jsme ji nepoužili
Tom: Ne nikdy.
Georg: Ale naspívali jsme ji.
Tom: Bylo to hrozné.

Jaký je základní předpoklad říct, že album je "hotové"?

Tom: Když si vybereme písničky, dáme ji na CD, poslechneme si to a řekneme si v mysli "Husté album."
Georg: Pokud si poslechneš CD od začátku až do konce a myslíš si, že...
Tom: Nesmí tam nic chybět.
Bill: Když si poslechnu CD a cítím to...
Tom: Je to pro jakkoukoliv náladu.
Bill: ... můžu najít přesně to, co potřebuji, aby vyhovovalo mým pocitům. Doufám, že to platí pro každého.

DVD 2: Bolest a barva - Spoušť Tokio Hotel!

28. prosince 2008 v 14:47 | tess |  DVD Caught On Camera

Kameraman: Kde teď jsme?
Tom: Na VMA´s. To je naše oblečení.
Bill: Ne, chystáme se na paintball. Na poslední chvíli. Je to v 8,ne? Je to v 8 večer. Čekali jsme na to celý den. Už máme zbalené naše oblečení v těchto pytlíkách k této příležitosti.

Georg: Jsme za všechno zodpovědní, takže v případě, kdyby se něco stalo, nic se neděje, nikdo není odpovědný.

Tom: Oni jsou opravdu tenké.
Bill: Doufejme, že budeme krytí. Zatím moje tvář je krytá.

Bill: Kluci, tahle vesta je velmi tenká. To je bez ochrany.

Georg: To bude bolet!
Bill: Mám strach!
Georg: Musíme si chránit tímto.

Bill: Vyhráli jsme!
Tom: Jo!

Tom:Dostal jsem to ... na hlavu. Ale ty tak..
Bill: Ano? Kde?
Tom: Na ruce.
Bill: Nevšiml jsem si.

Georg: Držme při sobě.

Tom: Jsme nejlepší.
Bill: To je šílené.

Stuff: Kde jsi to dostal?
Bill:Do ruky.
Tom: Nic to není.

Tom: Pojď sem!
Gustav: jste připraveni?
Bill: Ne, ne!
Georg: Jeden z nás by se měl držet pod palbou, takže dva by mohli jít po stranách.

Tom: Tebe taky zasáhli?

Georg: Trefili mě snad všude. Na prstech a tady v krku, bolí to.
Bill: Mě zasáhli na zádech. I když jsem byl na tyto přikrčený, tyto věci, ale dokážou zasáhnout i mimo zdi. A pak oni přišli ze předu, takže jsem byl zasažen ze předu a ze zadu.
Gustav: Dva lidé stříleli záreoveň. Dal jsem ruce vzhůru,ale oni dál se drželi. Já s nimi pak taky.
Tom: Byl jsem venku, když mě zasáhli. Dobíjeli jyms ei naše zbraně, takže to bolelo víc. Je to úžasné. Velká legrace! Změna!

Bill: Takže jseme stříleli a oni utíkaly.
Tom: Dodržujte palbu!

Tom: Vidíte? Pravidla Tokio Hotel! Ostatní zbraně jsou šmejdi!
Bill: Pot, adrenalin a jdeš, "Nestřílej do mě" Flekuješ, bavíš se a střílíš. To je tak super! Miluju to.
Tom: Pokud to funguje, je to velká legrace. Ale nejprve si myslíte: "Ach bože!"
Bill: Bojíš se,ale samozřejmě to bolí.
Stuff: Vy nejste pocení.
Bill: Já? Jsem jako vodopád.
Kameraman: Sle na obličeji to není vidět.
Bill: Skvěle. To je moje.

Bill: To tak bolí. Je to opravdu oteklé.
Georg: Je to jako třetina tváře!
Tom: Nejorve jsme byli ztraceni, ale pak jsme se rozehřáli. Takže nejdřív to bylo 3 - 1 pro ně. Ale nakonec jsme vyhráli 7 - 4.

DVD 2: Zpátky na trať - Billova pomsta?

28. prosince 2008 v 14:44 | tess |  DVD Caught On Camera

Kameraman: Bille, chceš naštvat Toma, protože jsi byl v poslední době poslední?
Bill: Jsme oba velmi za dobře. Takže si myslím, že v tomto případě... to bude bok po boku. Samozřejmě, dám mu co proto, ale on je dobrý. Sice je to mizerný kytarista a vypadá jako hovno, za to on může řídit. Chtěl bych říci, že je to bude velmi těsné, s Tome jsme vždy první nebo druzí,ale mě to přijde příliš moc. Obsadíme většinou první nebo druhé místo. Ale já si ho uplatím za jeho peníze. Minule jsem chyběl,ale za to jsem dobrý. Kdysi jsme vstoupili do klubu

Kameraman: Jaký to byl klub?
Bill: No, znáš motokářský klub, ne? Kdysi jsme hodně jezdili a řídili jsme, když jsme byli mladí. To je důvod, proč jsme v tom dobří. Ale neznám tu trať dobře, jako ostatní. Proto předpokládám, že přijedu druhý, ale příště určitě první.

Tom: Vlasy dozadu. Znovu budu první, vsadíme se?
Bill: Ve všem vypadám dobře.

Tom: tak co tomu říkáš? To bylo zahřívací kolo, můžeme začít závodit.
Bill: Já jsem čtvrtý, jak je to možný? Do p*dele, jsem v blbé pozici,ale já je dostanu!

Závody
Muž: Tom udržeuje perfektní linii,opravdu.

Kameraman: Jaké jsou výsledky?
Tom: První v kvalifikaci, první místo v závodech. Já jsem vždy na prvním místě. kromě Billa a Davida jsem všechny setřásl
David: Při bourání můžete kdykoliv vypadnou, ale už to je jako by jste vyhráli.
Kameraman: Jaká je tvá pozice?
Bill: Nevím. už jsou výsledky? Měl jsem pocit, že moje motokára je pomalejší. Ale stále se mi podařilo udržet si druhé místo.

Tom: Řekněte jim, že moje motokára nebyla rychlejší. To je chyba, kterou na mě hledáte. Ale je to blbost.
Muž: Nikdo z vás nebyl perfektní, krom Toma.
Tom: Dostalo se to na kameru?
Bill: takže kdo vyhrál a kdo se ztratil?
Muž: Dobře. Vy dva jste na druhém a třetím místě.
David: Co?
Bill: Jsem druhý, jak jsem již řekl. Je to pravda, závidíš.
Muž: Tom přejil první, druhý byl David a třetí Bill.
Bill: Třetí? Ne druhý? Proč je druhý a já třetí?
Muž: Skončil dřív, před tebou.

Bill: Ale já jsem byl vždy rychlejší než on! Byli jsme spolu celý závod, jen jednou mě předjel!Tvoje motokára byla rychlejší. Jeho motokára byla rychlejší.
Tom: Ne.
Bill: Ano. Tome! Šlápl jsem na plyn.
Muž: Měl lepší línii.
Bill: Lepší línii.
Tom: Bille, pojď si pak vyměnit motokáru. Můžeme si vyměnit motokáru, jestli chceš.
Bill: Tome, počkej. Chtěl jsem...

Der Anfang

28. prosince 2008 v 14:41 | tess |  Rozhovory

Měli jste už někdy vystoupení před více než 5 lidmi?
Gustav:
No bylo to něco kolem pěti…

Něco takové jsem slyšel, bylo to v novinách
Bill:
Jo, někdy také před deseti nebo dvanácti…

Bill (asi): Spěte si klidně všichni tři spolu ve vašem pěkné pokoji …Nechte mě na chvíli o samotě …na pár minut ještě

Tom: Teď tady uklízím v ledničce jo…máte chleba?
- Ano

Jak dlouho už děláte spolu hudbu?
Tom:
Hm…už dva…
Georg: Tak dva a půl roku…

To je už vlastně docela dlouho…
Tom:
Jo…od té doby, co hrajeme my čtyři spolu a Bill a já jsme začínali už dříve, dělali jsme už předtím spolu hudbu…jako pár…tady jsme už také vystupovali a při jednom vystoupení jsme ty dva potkali a dali se dohromady.

Georg: A potom jsme se potkali…všechno bylo docela veselé…vždycky jsem si mezi sebou dobře rozuměli. Na začátku byl trochu věkový rozdíl, ale funguje to.
Bill: Ale nepozná se to, protože jsi trošku opožděný…
Georg: Jo, to je pravda.

Tom: No poslouchal jsem věci jako New Metal a tak, ale teď vlastně poslouchám jenom Hip Hop.

Právě jste vydali singl, jak se jmenuje?
Tom:
Hm…"It´s my life"
všichni se smějí

Ano..
Bill: "It´s my life" (směje se)

Jací jsou vaši fanoušci? Jako vy?
Bill:
Jo, naši fanoušci jsou cool…

Vaši fanoušci jsou cool…
Bill:
Přesně, stojí v prvních řadách, rozjíždějí to…je jedno, co přijde a tak. Každopádně jsou totálně důležití…Bez fanoušků by kapela nebyla a oni jsou ti, kteří kapelu zpříma udržují a také kupují CD, takže potom je také víc hudby a to je také důležité.

Bill: Je to vždycky rozdílné. Tady například máme vždycky nejprve hudbu, s texty hotový nejsem, ale většina je vlastně hotová a potom si přezpívávám ještě trochu melodii a potom se to snažíme dát nějak dohromady, aby se to každému líbilo.

Měl jsi dneska radost?
Bill:
Jo, bylo to skvělé, měl jsem radost.

Co jsi dneska zpíval?
Bill:
Nahráli jsme už "Rette mich", to je taková balada a potom jsme udělali spolu se skupinou "Schönes Mädchen aus dem All"

Právě teď…
Bill:
Přesně, právě teď to ještě jednou zahrajeme

A lidé byli nadšeni, když jsi zpíval?
Bill:
Jo šíleně (směje se)

Je to vlastně u vás v kapele tak, že lidé splňují tak rozdílné úkoly, takže když jste na cestách, každý musí dělat něco určitého?
Tom:
Já přebírám vždycky ty nejdůležitější úkoly (směje se). Ne, Bill musí v určitých chvílích pomáhat.
Bill: Ale nedělám to.
I když nemáš tolik nástrojů…
Bill: Jo, to je úplně na nic…
…Býváš přinucen
Georg: Musíme si také nosit jeho PA boxy..
Tom: Ale jinak děláme všechno spolu…Každý pomáhá přenášet kytary atd.

Bill: Zůstaňte nám v každém případě věrní.
Všichni: Přesně
Tom: A jste super…
Bill: A přijďte na naše vystoupení


DVD Caught On Camera-prodejnost

28. prosince 2008 v 14:39 | tess |  DVD Caught On Camera
2.místo - Německo
2.místo - Španělsko
3.místo - Švédsko
1.místo - Norsko
1.místo - Itálie
3.místo - Francie
1.místo - Portugalsko
3.místo - Holandsko
3.místo - Švýcarsko
2.místo - Belgie (Valoni)
4.místo - Belgie (Vlámové)
6.místo - Dánsko
5.místo - Rakousko
2.místo - Finsko
1.místo - Česká republika
6.místo - Spojené Státy
10.místo - Chorvatsko

zdroj: THA

21letá vede oficiální fanklub

28. prosince 2008 v 14:38 | tess |  Fans TH
Pia Butzin z Detmerode má přímý drát ke hvězdám. Kvůli tomuto místu jí závidí stovky tisíc dívek z celého světa: Pia Butzin je předsedkyní oficiálních Tokio Hotel - fanklubů. 21letá zná čtyři muzikanty osobně, zažila naživo hodně koncertů a směla slavit s velkými hvězdami na předávání cen Echo v Berlíně. Fanklub má kolem 600.000 členů z celého světa. Denně čte poštu od fanoušků s přáním o autogram nebo fotku. "Je to časově náročné, ale pokouším se každému splnit přání." K tomu patří také doručení vyrobených karet, namalovaných triček a plyšových srdcí pro mladé muzikanty. Pia zná Tokio Hotel od strmé kariéry. "Přes kamaráda z Magdeburku, který stejně jako já, je totálním fanouškem "Ärzte", prozrazuje. Před třemi roky, když Bill, Tom, Georg a Gustav prorazili, vpadl ji fanklub do života - s podporou od Tokio Hotel. Přes všechnu blízkost k hvězdám Pia říká: "Důležité je, aby soukromá sféra kluků zůstala chráněna. Protože jsou to vlastně docela normální mladí lidé, kteří chtějí mít klidné soukromí." Fanklub je na internetu k dosažení na www.tokiohotel-fanclub.de


http://tokio-hotel-de.blog.cz // www.waz-online.de

TH přejí Vivě k 15.narozeninám

28. prosince 2008 v 14:37 | tess |  Videa


tokio-hotel-de.blog.cz

Bill: Přejeme Vivě k 15. všechno všechno nejlepší. Mnohokrát děkujeme za podporu. Každopádně je skvělé, že existuje hudbební vysílání, kde vzniká hudba. Dneska to není tak časté. Takže mnohokrát děkujeme za pěkné chvíle, pěkné pořady… za to, že hrajete naše klipy a samozřejmě děkujeme všem fanouškům za podporu a v dalším žití Tom možná zazpívá narozeninovou písničku.

Dvojčátka s Taylor

27. prosince 2008 v 13:46 | tess |  Dvojčátka

20 Hottest Teens

26. prosince 2008 v 19:22 | tess |  Časopisy a noviny
imagebam.comimagebam.com


Bravo-DE 1/2009

26. prosince 2008 v 13:54 | tess |  Časopisy a novinyCZ Bravo 26/08

25. prosince 2008 v 16:22 | tess |  Časopisy a noviny

Teen Poster (01/09)

25. prosince 2008 v 16:21 | tess |  Časopisy a noviny
Photobucket Photobucket Photobucket

DVD 1: Horolezectví s Gustavem a Georgem

25. prosince 2008 v 16:20 | tess |  DVD Caught On Camera
Bill: "Horolezectví s Gustavem a Georgem"… Museli vybrat tuhle epizodu!

Georg: Jak můžete vidět, oblékal jsem si něco sportovního, takže můžeme dělat nějaké aktivity, které Bill a Tom nesnáší…

Tom: V podstatě je to moje oblíbená epizoda.
Bill: Moje taky! Strašně se těším.

Georg: Polezu bez jištění, ale Gustav bude jištěný, protože to potřebuje. Moje dvojče je spidermann.

Bill: Oh lidi, jak je to nudné…

Georg: Dělají údržbářské práce, jinak bychom nemohli lézt.
Georg: Kde tohle?
Personál: To je dopředu.
Georg: Tohle je dopředu?

Personál: Tahle stěna je pouze pro profesionály.
Georg: Musíš vědět co děláš?
Personál: Musíš být opravdu vytrénovaný. Když to se to podaří…
Georg: Respekt!
Gustav: To uděláš.
Georg: Vážně, není ta stěna pro děti?
Personál: Vlastně je to ten nejjednodušší stěna, kterou máme.
Georg: To nikomu neříkej.

Gustav: Chtěl to vylézt za minutu. Podívejte..teď!
Tom: Oh, to bylo nebezpečné.
Georg, Gustav: zpomaleně!
Bill: Ale poslouchej, teď vážně, co je na tom tak těžkého?
Gustav: Musíš se držet prsty a sám lézt nahoru.
Bill: To je těžké..
Georg: Blíž k vrchu jsou ty držadla menší a dál od sebe. A využít můžeš pouze určité barvy.

Georg: Zvýšili jsme úroveň obtížnosti, takže teď máme povolení využít pouze držadla na zdi..tyto…tyhle není, ale ty zelené ano.

Georg: To bylo těžké.
Tom: Ten sport je nudný, ale epizoda je zajímavá.
Georg:
To je pravda.
Bill: Co se stane s Gustavem? …. Je na vrchu?
Tom: Udělal to!
Bill: Skvělé!

Georg: A co nejtěžšího tady máte?
Personál: Nejtěžší stěnu, kterou tady máme je skutečně těžké zdolat!
Georg: Tak jdeme na to, ne?
Personál: Když říkáš, tak pojď sem…
Gustav: To nikdy neuděláš.

Georg: To bylo šílené.
Gustav: To byl tvůj nápad, Georgu.

Personál: Pouze ty zelené…
Georg: Žádné nevidím, ale přesto to zkusím…

Georg: To je ten nejtěžší stupeň obtížnosti.
Bill: Tohle jsi ty? Opravdu?
Georg: Hm..
Bill: Ne, tomu nevěřím. … lidi, to jsou jiné kalhoty. Povídejte!
Tom: To je skvělé.
Bill: Excelentní.
Georg: To mu spadlo.
Tom: Právě teď měl na sobě černé kalhoty!

Bill: Celá akce byla šílenstvím. Proč lozit? Je to šílené. To je to, co udělalo tuhle epizodu tak fascinující. To je opravdu poprvé, co jsem to sledoval.
Tom: Dneska jsem si poprvé všiml, že ty scény byly chytře sestříhané, takže si myslíte, že Georg také vylezl celou stěnu. Pouze dneska jsem si všiml, že to nebyl on. Vždycky jsem si myslel, že to byl on.
Georg: Všiml sis toho jenom díky kalhotám.
Tom: Myslel jsem, že byly bílé na jedné straně a černé na druhé.
Georg: Měl jsem tamty.

Kameraman: Bylo to těžké, jak všichni říkají?
Georg: No bylo to o trochu těžší, než tamty, ale … znáš mě!
Kameraman: Gustave, jaké to bylo?
Gustav: Skvělé, ale znova jsem nedosáhl mého fyzického limitu.

Bill: Čeho že jsi nedosáhl?
Gustav: Mého fyzického limitu.
Bill: Gustave, ještě víc?


DVD 2: Exlusivní rozhovor - část 1

25. prosince 2008 v 16:16 | tess |  DVD Caught On Camera

Exklusivní rozhovor s Billem, Tomem, Gustavem a Georgem - část 1

Comet, EMA, Echo, NRJ, VMA, zlato, platina - Jaký byl vrchol tohoto roku?
Bill: Abych byl upřímný, budeme si pamatovat celý tento úspěšný rok.Budeme vzpomínat na to, jak jsme tento rok hodně cestovali, vyhrály mnoho cen a celkově to byl nejúspěšnější rok ze všech.
Tom: Skvělý rok, ale zároveň velmi namáhavý.
Bill: Jo
Tom: Je to už za námi.

Sledujete dokument DVD, jaké se vám honí mylšenky v hlavě?
Bill: Myslím, že: "Jak jsme to všechno zvládli?" Bez jakékoliv pauzy nebo vyhoření. Samozřejmě, že jsem prodělal operaci hlasivek,ale s vyjímkou, že jsme pracovali průběžně. Když se teď podívám na všechny místa, která jsme navštívili a na to, co jsme všechno udělali, je to docela neuvěřitelné, co všechno můžete nacpat do jednoho roku.
Georg: Je to mnohem délší, to je jisté. Mám pocit, jako by to víc než jen tři roky.
Bill: Pro mě taky.

Očekávali jste někdy takový úspěch?
Bill: Jednou v noci Tom a já jsme se koukali na videa ze všech našich starých natáčení. Naše první vystoupení, první interview...
Tom: Pokud uslyšíš cíle,o kterých mluvíme na TV stanicích... slyšíš Gustava jak říká: "Bylo by hezké se předvést na jeden den, a udělat náš vlastní rekord, bylo by to obrovský!"
Gustav: Obrovský!
Tom: Jo, to je ono.
Bill: A my jsme už nad rámci možností! To je tak... Takže nikdo z nás, ani já nemůžu říct, že jsme to očekávali, kvůli tomu, jestli se to povede a nebo ne. Žádný producent, žádný manažer netušil tak velký úspěch za těch 4 až 5 let.

Straší vás úspěch?
Bill: Takže, jsou časy, kdy si to uvědomujeme, pokud jde tedy především o Toma a mě, protože my jsme se rozhodli, že ve 13-ti nebudeme nikdi z toho moct utéct. Takže jsme si vybrali život, vybrali jsme si to ve 13 - ti letech, když jsme byli ještě děti. Takže se nebojíme, ale máme z strach z toho, co by se mohlo stát nebo by bylo jinak. Pokud bychom neměli nahrávku, co by se s námi stalo? takhle to je, když se zastavíte. Zvolili jsme naši cestu velmi brzo, a není snadné se vrátit zpět. Vždycky budeme Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel, ti 4 kluci z Tokio Hotel. Nebude snadné na nás zapomenout a nebude snadné říct: " Už nic víc!" Ale to my nechceme.
Tom: To je výsledek úspěchu. S jinými kapelami to vypadá asi takhle: mají pár velkých hitů, pár koncertů a pak je konec. A o 5 let už po nich neštěkne ani pes. Ale v našem případě jsme zanechali stopy v lidkých pamětích. I kdyby kapela se rozpadla tak i po 10-ti letech si na ni lidé budou pamatovat a nás i za poslědních 20 let. To je něco velmi pozitivní. A to ukazuje, že náš úspěch byl úchvatný, a bude žít dál, ale jak Bill už řekl, nikdy nebudeme uvolněni. Nebudeme nikdy moci říct: "Tak dnes budu žít normální život!"To je prostě nemožné. A někdy nám to dělá starosti.

DVD 2: Písek, prach, benzín - Čtyřkolky s Tokio Hotel!

25. prosince 2008 v 16:15 | tess |  DVD Caught On Camera

Tom: Teď jedeme na čtyřkolky v poušti v Las Vegas. To je plán.
Georg: Jestli jsou čtyřkolky tak užasné jako auta, bude to skvělý.
Bill: Jste tak blbý. Chovají se jako hobitové ve Státech: "V Mexiku tě unesou..."
Georg: Je to pravda
Bill: "Las Vegas je poušť!" Chováte se jako by jste byli ve Středověku a nebyli by tu policajti...Georgu, že ses moc díval na Jackyho Chana aa Dragon Ball filmy...
Kameraman: Už jste viděli motky a jejich motory?
Georg: Ne tak docela, ale říká, že 350, takže asi budete mít 350 cc motory.
Bill: Lidi, jedna z motorek má automatickou převodovku, tak ta je moje
Tom: Automatická žádná není
Bill: Jsme všichni jak podlaha, takže jak myslíte, že by to mohlo být?

Tom: Vždycky jsem chtěl řídit motorku, ale je to příliš drahé.
Kameraman: Nikdy jsi ji neřídil?
Tom: Ne.
Bill: Já bych se ani neodvážil na to vlézt.
Tom: Já bych rád.

Tom: Jsem opravdový motorkář. Všechno vypadá tak dobře.
Georg: Takže, jaká je tu teplota?
Bill: 40 stupňu Celsia.

Bill: To je tak úžasný, ani nemáte ponětí! Jsem úplně špinavý. Vše, co cítím, je písek. Na mé kůži je silná vrstva písku. Podívej se na prach, je všude. A já uprostřed něj. Ale je to super!
Tom: Je to úžasný, kluci.

Bill: Oh kluci, jen se na něj podívejte!
Tom: Všichni takhle vypadáme.
Kameraman: Ach můj bože, Tome!
Tom: Kluci, jsem tak špinavý, mám špinavý vlasy.

Tom: Ale je to úžasný, tak neuvěřitelný! Byli jsme urpostřed ničeho!
Bill: To byla kdy největší věc, co jsme udělali. Bylo to úžasné. Kluci, bylo to nezapomenutelné!
Tom: Bylo to zábavné! V hotelu lidi si budou myslet: "Co mají tito nemocní bastardi za lubem?"

Bill: Bylo to něco neuvěřitelného.Byla to největší věc, co jsem kdy udělal. Podívej se na tyto hory a představ si, že my jsme byli v nich, jezdili jsme dvě hodiny.Všechno jsme to viděli. Zvládli jsme to. Každý, kdo jede do Las Vegas by měl určitě jít na čtyřkolky.První věc, kterou udělám až přijedu domů bude, že si koupím čtyřkolku na silnici.
Georg: Cítíte se tak volný, doma nic takového není.
Tom: Tahle krajina je prostě skvělá.
Georg: Protože tam prostě nic není!
Bill: Opravdu si to koupím a budu se čtyřkolkou jezdit na silnicích.


Rosh1 (Izrael)

25. prosince 2008 v 16:12 | tess |  Časopisy a noviny