Červenec 2008

37. Epizoda

31. července 2008 v 20:07 | tess |  Tokio Hotel TV(Epizody)

z natáčení 1000 Meere

31. července 2008 v 20:05 | tess |  Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Snad se vrátí do Dánska

31. července 2008 v 18:11 | tess |  Rozhovory
Na jaře jste museli zrušit hodně koncertů, protože Bill musel jít na operaci hlasivek. Teď jste zpátky. Jak se cítíš?
Bill:
Je tak skvělé, být znova na podiu. Z toho celého procesu jsem byl opravdu vyděšený. Měl jsem strach a myslel jsem si: "Co když je můj hlas v troskách" nebo "Co když nebudu mít hlas jako předtím?" Naštěstí jsem se rychle zotavil. Jak jsem byl poprvé po operaci na podiu, tak to bylo opravdu úžasné. A skutečně si užívám koncerty, které momentálně hrajeme.

Co tahle nemoc znamenala pro kapelu?
Georg:
Byla to situace, kde moc nebyla v našich rukou. Jediné, co jsme mohli udělat, je přát mu uzdravení a pak jen čekat.
Tom: Trvalo to nějaký čas, než jsme si opravdu uvědomili, že jsme museli zrušit zbytek našeho turné. Na začátku, když byl odjel do Německa na kontrolu, zbytek nás cestoval z města do města, protože jsme celou dobu doufali, že se Bill vrátí.
Bill: Skutečně si myslím, že tahle skutečnost nám přinesla užší spolupráci.

Měli jste strach, že by to byl konec Tokio Hotel?
Tom
: Samozřejmě jsme na to mysleli. Zvláště v počátku, když jsme nevěděli, co je špatně. Ale po nějaké době jsme začali přemýšlel o budoucnosti a že se Bill určitě vrátí. Nejhorší věc, jako jsme si představovali byla, že bych to musel převzít za Billa. Haha

V současné době prorážíte do USA. Proč je to pro vás tak důležité?
Tom:
Jet do USA a zkusit tam štěstí je opravdu úžasné - zejména pro německou kapelu. Je to vzácné, jen tak to nestává. Takže když dostaneme šance, přijedeme a zkoušíme to tam. Ale ve skutečnosti to není tak, že máme plán, které země chceme dobýt. Ale jako obvykle, jsou tam naši fanoušci, kteří nás objevují online a když vidíme, že nás mají rádi, jedeme tam. Tak to prostě funguje.

Jakou nejbláznivější věc jste zažili v USA?
Bill:
Je tu tolik věci, také je to těžké vybrat. Ale nedáváno jsme v LA seděli po koncertě v backstage pokoji a náhle slyšíme podivný zvuk. Pak jsme zjistila, že to je holka, která se snaží dostat přes okno ve druhém patře! Bohužel se tam zasekla a pak ještě ztratila foťák. Docela šílené.

Někteří dánští fanoušci se cítí trochu zklamaní za zrušený koncert v Dánsku a že není nahrazen. Co byste jim chtěli říct?
Bill:
Opravdu chceme říct, hlavně já, že je nám opravdu opravdu líto, že jsme ho museli zrušit. V té situaci jsme nemohli dělat nic jiného. Bohužel se nám nepodařilo najít nový termín, ale slibujeme, že přijedeme a uděláme koncert, jakmile to bude možné.


Much on Demand-11.2.2008

31. července 2008 v 18:07 | tess |  Fotky

Hitkrant photoshoot-GrWitSkull

31. července 2008 v 18:06 | tess |  Fotky

BRAVO-DE-32/08

31. července 2008 v 18:04 | tess |  Časopisy a noviny

Hitkrant photoshoot-main set

31. července 2008 v 18:03 | tess |  Fotky

Momenty dvojčátek

31. července 2008 v 18:02 | tess |  Dvojčátka


STARS BOOK(Francie)

31. července 2008 v 18:01 | tess |  Časopisy a noviny

RED BULL dá ti křídla...

31. července 2008 v 18:01 | tess |  Dvojčátka

z natáčení Monsoonu...

31. července 2008 v 18:00 | tess |  Mix

Starší fotky Billa

31. července 2008 v 18:00 | tess |  Bill Kaulitz


Tomík s kytarou

31. července 2008 v 17:58 | tess |  Tom Kaulitz

Tokio Hotel-plakáty

31. července 2008 v 17:58 | tess |  Mix

Tokio Hotel-animace

31. července 2008 v 17:57 | tess |  Animace

Spící princ

31. července 2008 v 17:57 | tess |  Tom Kaulitz


YAM

31. července 2008 v 17:56 | tess |  Časopisy a noviny
Talent, tvrdá práce a štěstí - co ho vlastně udrží? Tokio Hotel - producent David Jost to ví!
Je producentem, textařem a manažerem Tokio Hotel. David Jost objevil skupinu z Magdeburgu a vystavil je mezinárodní úspěch. Kreativní Hamburčan je workholik, jeho diář je téměř zaplněn na každou hodinu. Nicméně 35 - letý si našel čas i pro Yam! a jeho exklusivní rozhovor. Odhalil nám, že byl hvězdou a měl velký a trvalý úspěch a také to, proč se často počítá za více než talent...
Co by měla přinést hvězda?
David: Potenciál! Musí být především emocionální a potencionální a musí přinést velkou sílu. Pokud je talent a touha u interpreta vysoce koncentrované, šance jsou velmi velké, dříve či později se zviditelní.
Díváš se aspoň na jednu z těchto vlastností u hvězd?
David: Ano, ale musí pak hrát obzvlášť zajímavě. Pokud jste pouze talent, ale ne moc silný v rozhodování, musíte zastavit štěstí, obklopení lidí, kteří by řídili váš úspěch. Dokonce i na druhou stranu to může fungovat. Někdo je spíše průměrný talent, ale je enormní síla a vůle s inteligencí, stále je tu šance na úspěch.
Je toho i nějaký dobrý příklad?
David: Madonna! je opravdu nevýjimečná zpěvačka, za to je velmi inteligentní. Madonna je známá více jak 20 let a známá na mnoha místech světa. To nemá nic společného s štěstí, nikdo nemá tak dlouhou štěstí. To nic neponechává náhodě. Ačkoliv je Madonna sama sebou na pódiu, tak je jedna z nejhlavnějších stahových interpretů hudebního průmyslu.
Co potřebuješ k stálému úspěchu?
David: Velmi důležitá vlastnost, která bude moct být spojena, ochotu k obětování v zájmu dosažení svého cíle. Pro velký a trvající úspěch musíš vždy něco obětovat. To platí nejen pro hudební průmysl. Jeden by obětoval neuvěřitelné štěstí a talent i bez dlouhého trvání jen aby se udržel.
Poznal by jsi talent?
David: To nelze říct tak jistě. Většina talentů se může sama vycítit. Já se hlavně spoléhám na sebe, musím mít z něj dobrý pocit.
A co jsi kdysi říkal, když jsi poprvé uviděl Tokio Hotel?
David: Byl jsem úplně zmatený! (směje se) Bylo to úplně nečekané. V té době jsem skutečně měl něco, co mě kompletně přitáhlo k této skupině. Všechny plány, které jsem doposud měl, byly okamžitě zapomenuty a také na lidi, které jsem poprvé slyšel a viděl. Billovi bylo pouhých 13 a mě s mými partnery tato kapela, která prezentovala vlastní ukázky v naší malé zkušebny v Magdeburgu totálně uchvátila. Pak jsem klukům o několik hodin později pouze řekl "Ano" a "Strike" křičeli všichni.
Tušil jsi, že by kapela Tokio Hotel měla takový mezinárodní úspěch?
David: Ne, jistěže ne. By jsem si zcela jistý, že v Německu poletí k výšinám.Na tohle bych vsadil celý hudební průmysl. Ale by to bylo arogantní, když by se dalo očekávat, že by se stali mezinárodně úspěšní.
Jaký je recept na úspěch Tokio Hotel?
David: Hudební trh je plný interpretů, kde to běží tak, jak řeknou přesně, co potřebuješ, na co máš být opatrný a taky dělat všechno správně.Když to Tokio Hotel je opak receptu na úspěch.
Jak?
David: Když je Billovi něco proti vůli - co by nemohl v každém případě - ztratil hodně představivosti. Bill potřebuje na to, co dělá, být zcela přesvědčen - a pak to je tak skvělé, jak jen může být. Už jako malý kluk věděl, co přesně chce a zejména to, co on chce. Lidi to cítí. Kromě toho je sám o sobě emocionální. takový člověk do skupiny se v Německu najde jen jednou za několik desetiletí. Hvězdný potenciál této kapely je také velký.
Textař nebo manažer - co tě více baví?
David: Psaní písní je samozřejmě mnohem zábavnější. Ale manažer je také kreativní a má různorodou práci. Mám štěstí, že pracuji pro kapelu, kterou jsem já sám objevil a která mě nakopne každý den. Pokud by tomu tak nebylo, tak bych nemohl dělat svou práci.
Připravujete s Tokio Hotel na třetím albumu?
David: Se psaním songů jsme už začali. Bill je právě na vrcholu své kreativity a neustále přechází s novými nápady.
Jaká je nejlepší písnička, kterou jste kdy složili?
David: Nemám to nikde napsané. Pochází ještě z doby, kdy jsem byl ve skupině (směje se).

BRAVO-RU-30/08

31. července 2008 v 17:56 | tess |  Časopisy a noviny
HyperLink

Tokio Hotel-rozhovor s Oliverem Tansonem

31. července 2008 v 17:54 | tess |  Rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
___________________________________________
Hysterický křik. Vyprodaná vystoupení. Nejlepší pozice v hitparádách - TOKIO HOTEL! Německá pop kapela byla už nominována v různých kategoriích. Opravdový úspěch! A to vše právě začalo. Show v Lucembursku: Rockhal 7.března 2008!
***
Oliver Tanson interviews
Tom: Ahoj, tady Tom!
Georg: Já jsem Georg.
Bill: A já jsem Bill!
Všichni: A my jsme...Tokio Hotel!
Bill: Mnoho fanoušků nám píše, že jim některé naše písně pomáhají v určitých situacích a když se s nimi ztotožňují, tak se cítí lépe. Znám to sám a myslím, že každý z nás poslouchá hodně muziky v nějakou chvíli a muzika může pomoci a trochu dost podpořit v určitých situacích a my to chceme dělat. A jsme rádi, že můžeme dělat písně, které pomáhají lidem porozumět. Nejsem moc vybíravý. Myslím, že je pro lidi nejlepší se najít, jako tomu bylo u nás a to, že se najdou je optimální. Ale ano, nejsem na tohle ten typ.
Tom: Je dobré, že když máte kapelu a znáte se po takovou dobu, tak si můžete pomáhat a držet se, takže neprocházíte životem jako v růžové bublině a drží vás to při zemi u reality.
Oliver Tanson odhaluje hvězdy...

TH:´´Vezmeme si Hotel´´

31. července 2008 v 17:53 | tess |  Rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z kanadského The Magazine
_____________________________________________________
Tokio Hotel mluví
Od vydání jejich prvního anglického alba Scream, německá kapela Tokio Hotel bere Severní Ameriku jako bouře. Zachytili jsme tyhle kluky a promluvili si s nimi o muzice, cestování a více!
Jak jste kluci začali jako kapela?
Bill: Hráli jsme v hodně nočních klubech a na svatbách a potkali jsme Georga a Gustava v publiku. Myslím, že tam bylo pět lidí a dva z nich byli Georg a Gustav. Přišli a zeptali se nás, jestli nechceme spolupracovat jako kapela. Zašli jsme si do zkušebny a zkusili jsme to a byl to začátek Devilish. To bylo naše páté jméno kapely.
Je tu nějaký smysl za vaším jménem?
Bill: Jsme všichni městský lidi, tak jsme přišli s Tokio. Nikdy jsme tam ale nebyli. Je to jako sen hrát v Tokiu. Potom jsme si řekli, že potřebujeme symbol a vždycky bylo našim snem cestovat po světě a spaní v hotelech, tak jsme řekli, že si vezmeme Hotel.
Scream je vaše první album v angličtině. Bylo to těžké nahrát takové album?
Bill: Pro mě to byla opravdu výzva, protože známe jenom pár slov a učili jsme se angličtinu ve škole a já vždycky zpíval německy. Řekli jsme si, okay opravdu chceme, aby nám každý rozuměl. A ve studiu to zabralo nějakou dobu, protože jsem perfekcionista a opravdu jsem chtěl znít přirozeně, ne jako němec, který se snaží zpívat anglicky.
Co máte rádi a nemáte na cestování?
Bill: Být na propagačním turné, to je hodně interview a TV show. To je taky okay, ale hraní živě je prostě...yeah, více zábavy. Negativní stránka toho být na cestách je to, že není tolik času na dívky!
Jaká byla vaše oblíbená zastávka doteď na vašich cestách?
Bill: Těžké říct, ale musím říct, že opravdu miluji velká města, takže opravdu miluji Paříž a Moskvu. Ne, myslím, že je tu moc krásných míst v Evropě. Ale taky miluji New York a Toronto je krásné město.
Měli jste už nějaké trapné chvilky při vystupování?
Bill: Georg má pořád trapné chvíle! Ne, myslím, že tu jsou nějaké. Strčil jsem si mikrofon do pusy, Gustav spadnul ze židle. Byli jsme taky na molu, bylo to v Rusku a my jsme na tom skákali a celé to molo se hýbalo. Hýbalo se všemožně. Bylo to jako na surfu.
Co děláte ve volném čase?
Bill: Většinou spíme! Myslím, že jsme ta nejlínější kapela na světě. V tourbuse máme hodně DVD. Myslím, že kolem dvou stovek DVD a filmů. Většinu času ne tak zajímavé věci naopak od Tokio Hotel života.

Wer ist Tokio Hotel(Kanada intervew)

31. července 2008 v 17:52 | tess |  Rozhovory
Naked Eye se podívalo na německou kapelu: původ jejich jména, inspirací a co si tyhle úžasné děti myslí u Davidu Hasselhoffovi.
Proč jméno Tokio Hotel?
BillKaulitz: Bylo to, protože jsme hledali jméno, které je nám velmi blízké, protože jsme všichni milovníci velkých měst a pocházíme z opravdu malého, ošklivého města v Německu a je to tam opravdu hrozné a vždycky jsme nesnášeli naši vesnici a chtěli jsme být ve velkých městech. Byl to vždycky náš velký sen. A Tokio. A Tokio zní dobře, pěkně to zní. A tak jsme si řekli, okey Tokio. Všechno, co jsme o něm slyšeli bylo, "Yeah, je to obrovské město, je to tam šílené," a chceme se tam opravdu podívat.
Oh, nikdy jste tam vlastně nebyli?
Bill: Ne, ne.
Doufáte, že se jednoho dne dostanete do Tokia?
Bill: Yeah! Yeah, doufáme, že tenhle rok, ale uvidíme.
TomKaulitz: Možná hrát koncert.
GeorgListing: Tokyo Dome zní dobře! Jsou tu nějaké fan stránky a věci z Japonska a uvidíme, jestli na to budeme mít čas už letos nebo až příští rok.
Vaše píseň "Don't Jump" - je v ní osobní zpráva?
Bill: Yeah, myslím, že jsme o tom mluvili, o sebevraždě, protože je to píseň z našeho druhého německého alba a druhé album bylo inspirováno našimi fanoušky a příběhy, které jsme slyšeli. Dostáváme tolik dopisů a příběhů od našich fanoušků.
Tom: A taky něco známe z osobních zkušeností a je to velké téma a můžeme to poznat v dopisech od fanoušků.
Bill: A víte, že každý má v životě situaci, kdy to je jako "Oh, jsem smutný, jsem tak..." nevím, každý má ty horší části ve svém životě a tak jsme si řekli okay, napíšeme o tom píseň! A že nikdy není řešením skočit.
Kdybyste každý měl říct jeden ze svých hudebních vzorů, německých nebo ne...
Bill: Pro mě byl první kontakt s muzikou u Neny. Když mi bylo šest let viděl jsem ji v televizi. Teď poslouchám taky Coldplay a Keen a Green Day.
Tom: A víte, nikdy jsem neměl, vzory a tak, ale Aerosmith byli vždycky velkou kapelou už když jsem byl dítě. Opravdové dítě. Vím, že je mi už osmnáct, ale myslím to opravdové dítě. Yeah, Aerosmith.
Georg: Já taky nemám žádný vzor, nechtěl jsem se podobat té nebo té osobě. Ale miluji Oasis. A s Oasis jsem opravdu začal poslouchat muziku.
Gustav Schäfer: Vyrostl jsem na Ericu Claptonovi a starých rockových hvězdách, ale teď poslouchám Metallicu, ty tvrdší věci.
Co si Tokio Hotel myslí o jiných německých exportech?
Teď bych rád získal váš upřímný názor na některé následující německé hvězdy. Nejdřív, Kraftwerk...
Bill: Kraftwerk? Oh, Kraftwerk. Tuhle muziku opravdu nemusím. Nevím o tom moc.
Nina Hagen
Bill: Myslím, že je opravdu cool. Jednou jsem ji potkal, nevím, někdy v Německu a je opravdu milá.
Tom: Je opravdu šílená. Víte, mluví stejně špatně anglicky jako my.
Nena
Bill: Nena! Nena byla můj první kontakt s muzikou a stále ji miluji. Je opravdu skvělá muzikantka a opravdu ji miluji.
The Scorpions
Bill: Scorpions! Potkali jsme Scorpions, myslím že tak před půl rokem.
Tom: Myslím, že jsou opravdu skvělý. Mají tu dost velký úspěch, hrají velké haly a arény a myslím, že je to skvělé. Není to opravdu, však víte, můj styl muziky, líbí se mi, jaký mají úspěch. Je to dobrý.
Rammstein
Bill: Rammstein! Myslím, že jsou velmi úspěšní a vždycky mají úžasné podium, skvělá live vystoupení. A myslím, že mají opravdu skvělou kariéru a za to mají respekt.
A samozřejmě, že ten nejdůležitější, David Hasselhoff.
Bill: To je vzor Georga!
Tom: Knight Rider je úspěšnější než muzika od Davida Hasselhoffa a Pobřežní hlídka.
Bill: Každý nám říkal, "David Hasselhoff je v Německu tak úspěšný," a my říkali, "Cože? Nikdy jsem o tom neslyšel!"
Tom: Známe jenom Knight Rider a Pobřežní hlídku. Ale neznám nikoho, kdo má rád tuhle muziku. Znám jenom Georga. Georg není fanouškem muziky, ale fanoušek tanečních pohybů. A já znám jenom Pobřežní hlídku, ale ne kvůli Davidu Hasselhoffovi, ale kvůli Pamele Anderson!

Dva obrázky Billa

31. července 2008 v 14:29 | tess |  Bill Kaulitz

Bill a pivo

31. července 2008 v 14:25 Bill Kaulitz

Billík

31. července 2008 v 14:23 | tess |  Bill Kaulitz

Star Club

30. července 2008 v 18:39 | tess |  Časopisy a noviny

Bill nebo Tom...?

30. července 2008 v 18:38 | tess |  Dvojčátka

...nemám slov...

30. července 2008 v 18:37 | tess |  Bill Kaulitz

Baziii hledá fans v Šumperku

30. července 2008 v 16:55 | tess |  Mix
Baziii schání fans (!!!!Šumperk!!!!)
Hallo Leute
Scháním fanynky se Šumperskýho Okresu xD.Já vím že tu nejsme jenom tři.Protože ,kdyby jsme tu byly jenom 3 tak jak by jsme vyprodali Takko.Sice až v září a poslední věc sem si kupovala já s Weunesqou xP xD.Ale stejně my jsme si toho moc nekoupili.Tak mi řekněte jak to že to bylo vyprodaný všechny tašky,všechny hrnky,všechny polštáře,všechny plakáty,všechny boty,všechny kšiltovky i když polovinu kšiltovek jenom s tím znakem si koupili kluci xD páč si mysleli jak budou drsní a nevěděli že je to znak TH xD.Já du po ulici a taký hopeři s kšiltovkama TH xD.Já s toho nemohla xD.Mno dál xD.Prostě v Takku nebylo nic a co já vím tak v Olomouci v taku měli boty ještě v lednu sice velikost 34 xD ale to se neřeší xD.Ve Frankfurtu taky ještě měli boty v Dechmanu jenom 36 xD.Mno takže já scháním holky s Šumperskýho kraje já vím že tu jste.Všichni do jedné se mi musíte ozvat.Mě už se nechce samotné jezdit na srazy.A třeba vám rodiče nedovolí jet na srazy ,kvůli tomu že jedete samy,ale ted mužete jezdit semnou světoznámou borkyní ,která nemá orientační smysl xD.Mno to je jedno xD.Takže všechny fanynky s ŠUMPERKA A OKOLÍ si mě okamžitě přidaj na icq 416-611-976 nebo na skypu baziiinka nebo x chatu baziii_xD nebo mi písnou mejla na bazinka.1@seznam.cz .Prosím prosím ozvěte se a vy koho se to netýká to prosím kopírujte na své blogy.Děkuju mockrát všem co to okopírují a těm co si mě přidají
Vaše Baziii

Bill v akci

30. července 2008 v 16:53 | tess |  Bill Kaulitz

Bill na koncertě

30. července 2008 v 16:52 | tess |  Bill Kaulitz

Tokio Hotel LIVE in America

30. července 2008 v 16:52 | tess |  Tokio Hotel
Tak tady máte kompletní originální přehled nového amerického turné.

TH kytary

30. července 2008 v 16:50 | tess |  Mix

Rock Mag-91

30. července 2008 v 16:48 | tess |  Časopisy a noviny

Aftershow party-Comet 2008

30. července 2008 v 16:47 | tess |  Fotky

Hitkrant photoshoot-silver

30. července 2008 v 16:47 | tess |  Fotky

MTV video award 2008 vyhrají Tokio Hotel za Monsoon

30. července 2008 v 13:52 | tess |  Tokio Hotel
přeložila tokiolafee z yam.de pro tokiolafeehotel.blog.cz


V září nastupuje opět jedno nejžhavější hudební vystoupení vůbec.MTV video awards bude zapůjčené.Top-akty jako Jonas Brothers dosahují výsledku na podiu a to cena padne.Když by vše dobře dopadlo také Tokio Hotel mezinárodní cenu opráší.
Nyní má MTV všechny návrhy v kategorii ,,Video Pop'' na seznamu.Před-hlasování rozhoduje,kdo nakonec bude v nominaci.Dosud se ukazuje trend proti Billovi,Tomovi,Gustavovi a Georgovi.Pod nejvíce prohlíženém videu ,,Monsoon''v nominaci není pod první 20.Tady dominují
Jordin Sparks,Mariah Carey a Chris Brown.Začátkem srpna bude pevně vidět,které akty budou stát v nominaci.
Tady můžete pro Tokio Hotel hlasovat (jen zaregistrovaní)
V kategorii Best female Artist a Best male Arstits stojí připraveně nominované:Mariah Carey (touch my body),Katy Perry (I kissed a girl) Rihanna (take a bow)Jordin Sparks (no air) a Britney Spears (piece of me)
jsou při tom.
U kluků stojí Chris Brown (with you),Flo Rida (Low),Lil Wayne(lollipop) a Usher (love in this club)na listě.


Bill v kšiltovkou

30. července 2008 v 13:40 | tess |  Bill Kaulitz
HyperLink

Twins

30. července 2008 v 13:38 | tess |  Dvojčátka

Billův smích

30. července 2008 v 13:37 | tess |  Videa

Photoshoot 2007

30. července 2008 v 13:35 | tess |  Fotky

Twins 2007(Manoo)

30. července 2008 v 13:34 | tess |  Dvojčátka

Bill v TH mikině

30. července 2008 v 13:33 | tess |  Bill Kaulitz
tokiohotelterka.blog.cz - 2-1149977.jpgtokiohotelterka.blog.cz - 1-1149976.jpg

Bill s náušnicí

30. července 2008 v 13:32 | tess |  Bill Kaulitz


Tam s kapucí

30. července 2008 v 13:31 | tess |  Tom Kaulitz

MTV Portugal-live TH

29. července 2008 v 21:02 | tess |  Tokio Hotel
Dnes můžete vidět TH živě na MTV Protugal.Ve 12h večer (portugalského času).