Pomluvy nebo fakta, která zabijí?!

17. června 2008 v 16:48 |  Mix
Skandál: Klame Bill Kaulitz své fanoušky a nebo má stále problémy s hlase?
Fanoušci německé kapely Tokio Hotel nemohli minulý pátek uvěřit svým vlastním uším!: Bill Kaulitz zpíval song Vergessene Kinder na playback!
Trpí Bill Kaulitz stále od operace hlasivek a pokouší se to před fanoušky zatajit? Ale co se doopravdy stane na jejich koncertu Parc des Princes v Paříži za několik dní? Mladý Bill, sebevědomý, "Říká se, že alkohol, tabák a songy nejdou dohromady.
Video je k Billovi kruté a fanoušky dostává: Na začátku, když Bill přichází na podium, jeho mikrofon není zapojen a slyšíme malý hlas. Dále má kapela špatný zvuk u rerfénu.
Tohle je opravdová ostuda pro Tokio Hotel, že k tomuto dosáhli, obzvlášť když to Bill Kaulitz nevysvětlil svým fanouškům...Zajímavé bude, jak to bude vypadat v sobotu pro francouzské publikum. Jedna věc je jistá: Fanoušci by měly být opatrní a ne si to moc idealizovat...
Nevěřím tomu, že by Bill zrazoval nás, ty nejvěrnější ze všech věrných a ke všemu tímto způsobem! To se mu zkrátka nepodobá! Na druhé straně si myslím, že by to s těmi návikovými látkami neměl tak přehánět. Vážně, je to ta jediná vada na jeho dokonalosti. Tomuhle zkrátka odmítám uvěřit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama