Červen 2008

Spanien und TH

30. června 2008 v 14:15 Fotky
---
Nezapomenutelný zážitek pro španělské fans

30. června 2008 v 14:09 Tokio Hotel
S Georgem napravo, Tomem na levé straně, Gustavem vzadu uprostřed a Billem Kaulitzem, německá kapela Tokio Hotel nadchla španělskou veřejnost svými songy.
Publikum nadšeně čekalo na zahájení jejich živého vystoupení, aby mohlo křičet a vidět "Tokio Hotel" na podiu a dosáhnout tak hlavního cílu příchodu na tento festival.
Večer začal s "Break Away", jedním z jejich silných a energetických songů, doprovázen neuvěřitelným osvětlením a ohňostrojem, to také způsobily pro kluky autoritu.
Následuje singl "Final Day", píseň speciálně přeložená pro americké vydání jejich alba "Scream" s názvem "Oceans 1000" a potom překlad "Leb die Sekunde" změněný na "Live Every Second."
Mezitím se na podiu objevily i okamžiky, které se zaznamenaly oči všech přítomných: Bill zvedá obočí, Gustav silně mlátí paličkami, Bill Kaulitz má ruku na rameni svého dvojčete…
Poté následovalo "Love is dead", melancholický a emotivní song v angličtině, německy ho můžeme slyšet na jejich albu "Zimmer 483", další píseň je věnováno jejich fanouškům, že tady zůstanou na dlouho dobu: "We sterben niemals aus" v originále, potom "Scream", "Black", "On the edge", "Ready, set, go"…
Vrátili se po hodně dobrý okamžicích: Bill běží dopředu, aby vylil vodu na fanoušky v předních řadách, ukazuje svoje tetování hvězdy, Tom chodí z jedné strany podia na druhou, v je ze všech úhlů v blízkosti publika a dělá věci, ve kterých je něco více než hraní na kytaru, asi aby překvapil fanoušky o svým sexuálních praktikách.
Pokračuje se s "Geh", další bonus, který nikdo neočekávala, že uslyší živě, to opět zvýší u publika pozornost, dobré tempo, dobrá hudba, dobrý akordy. Pokračovalo se s "Don't Jump" , "Raise your hands", které si u fanoušků vyžádalo účast zdvižených rukou. Potom se vrátili k "Monsoon", jenž vyvolává mnoho slz, sladkou melodii s Billovým hlasem zpívající "and when I lose myself I'll think of you."
Kluci opustili podium, zmizeli na několik minut a potom ještě jednou přišli a doplnili kouzlo tohoto festivalu, který má ve Španělsku svou historii.
Takže to zakončilo "By your side", doprovázené konfetami a ohňostrojem, děkují a odcházejí s podia.
Alejandro Rodriguez.ost, dobré tempo, dobrá hudba, dobrý akordy. Pokračovalo se s "Don't Jump" , "Raise your hands", které si u fanoušků vyžádalo účast zdvižených rukou. Potom se vrátili k "Monsoon", jenž vyvolává mnoho slz, sladkou melodii s Billovým hlasem zpívající "and when I lose myself I'll think of you."
Kluci opustili podium, zmizeli na několik minut a potom ještě jednou přišli a doplnili kouzlo tohoto festivalu, který má ve Španělsku svou historii.
Takže to zakončilo "By your side", doprovázené konfetami a ohňostrojem, děkují a odcházejí s podia.
Alejandro Rodriguez.


DVD z Parc des Princes

29. června 2008 v 19:34 Mix
V jednom francouzském časopise nedávno vyšel článek, že další DVD Tokio hotel vyjde již na přelomu října a listopadu, což je jistě výborná zpráva pro všechny fans TH.RIR Madrid-28.6.2008

29. června 2008 v 13:04 Fotky
Fanynky opět kempují před halou!

28. června 2008 v 17:10 Mix
Okolo 100 obdivovatelů této německé kapely spí pod širým nebem od minulé neděle v Lisabonu.
Tři měsíce poté, co se koncert nekonal, se tento fenomén opakuje: asi stovka fanoušků Tokio Hotel kempuje před dveřmi Atlantic Pavilionu, snaží se tak získat místa v první řadě na koncert, který je tuto neděli.
Podle dnešního ranního vydání deníku Metro, mnoho fanoušků je na místě už od minulé neděle, ve své volném čase hrají "Uno", chatují a poslouchají hudbu. Tokio Hotel jsou samozřejmě kapelou, která sdružuje mládež.
Tokio Hotel měli svůj debut v Portugalsku 1.června na Rock in Rio v Lisabonu. A teď se vrací, aby nahradili zrušený koncert v březnu.
Tehdy měl zpěvák Bill Kaulitz zdravotní problémy, které ho donutily podstoupit operaci. I přes tyto překážky se očekávaný koncert Tokio Hotel uskuteční v neděli, 29.června okolo 19:30.

Křik Billa

28. června 2008 v 17:08 Mix
Bill Kaulitz (18) zase opět křičí z celé své duše.Fanynky už nepotřebují mít takový strach o zpěváká z Tokio Hotel,jaký měli v květnu,když mu onemocněli jeho hlasivky.Ted' je Bill už zase znovu fit.
Projevilo se to ted' na obrovském koncertě v pařížském stadionu "Parc des Princes". 90 minut zpíval Bill úplně power před 30.000 nadšenými fanoušky. Před všemy plně jásajícími děvčaty je musel dokonce překřičet. A : Hlasivky vdržely na jedničku!!!
"Billovým hlasivkám se vede dobře!" říká Tokio Hotel manažer David Jost v KURIER "Jeho hlasivky jsou hladké a chvějí se zase bez jakéhokoli omezení"
Před měsícem to ještě vypadalo ale úplně jinak.Bill nemohl zpívat.Cysta na jeho hlasivkách musela být nutně odstraněna.Tohle se ještě nikdy nestalo,musel být velice opatrný.Manažer Jost:"Pravidelně podstupoval řečnické cvičení a zpíval před každým koncertem vydatně vřele."
Kopírujte prosím ze zdrojem!!

Srpen v Americe(turné)

28. června 2008 v 17:07
7. srpna - Starland Ballroom - Sayreville, NJ
9. srpna - Intl. Hot Air Balloon Fest of St. Jean - Saint-Jean-sur-Richelieu, QC (Canada)
11. srpna - House of Blues - Cleveland, OH
12. srpna - The Fillmore - Detroit, MI
15. srpna - House of Blues - Chicago, IL
16. srpna - Myth - St. Paul, MN
19. srpna - The Fillmore - San Francisco, CA
20. srpna - House of Blues - Anaheim, CA
25. srpna - Gothic Theatre - Denver, CO
27. srpna - House of Blues - Dallas, TX
28. srpna - Verizon Wireless Theater - Houston, TX

Město rocku

28. června 2008 v 17:03
Zábava a hudba v Madridu
S talenty jako jsou Bob Dylan, Shakira, Alejandro Sanz, Police, Neil Young, a jiní.
Madrid - Mezinárodní hudební festival Rock in Rio, který začne v pátek v Madridu bude místem, kde po dva víkendy nastane hudba a zábava s Bobem Dylenem, Shakirou, Police, Neil Young, Alejandro Sanzem, Carlinhos Brownem, Tokio Hotel, Amy Winehouse, a jinými.
Tato akce se bude v prostoru o objemu 200 tisíc metrů čtverečních. Je to speciálně postavené pro tento účel, název nese "město rocku"
Tato akce není pouze dům dvou etap určený pro koncerty, bude také obsahovat stan, který byl postaven na módní přehlídky…
Ikony hudebních dějin jako je Bob Dylan a Police, dospívající pop fenomén Tokio Hotel a mezinárodní hvězdy jako Shakira a Lenny Kravitz budou sdílet podium s místními interprety jako jsou Estopa, El Canto del Loco a Alejandro Sanz.
V pátek (27.června) začne série koncertů s Neil Young, Jack Johnson, Alanis Morissette a Manolo Garcia.
Tento první den, který zahrnuje taky španělského rockera Loquillo, bude uzavřen nejúspěšnějším DJ Davidem Guetta, Wally Lopez, Sara Main a Goldfish.
Velmi rozdílná nálada bude stanovena na sobotu (28.června). Od brazilských rytmů Charlinhose Browna a Ivete Sangalo, pak na hlavní scéně prorazí dvě velmi úspěšné kapely: El Canto del Loco a Tokio Hotel.
Rock in Rio očekává shromáždění 350.000 lidí.

Popcorn, Tschechien 7,08

28. června 2008 v 17:01 Časopisy a noviny
Tom Kaulitz: "Díky 18 už teď konečně nemusíme naše drinky s vodkou maskovat na párty jako jablečný střik."

25 věcí, které nevíš o TH turné

27. června 2008 v 11:49 Mix
1.Velcí spáči
Bratři Kaulitzovi jsou velcí spáči! Bill dokonce přiznal, že se probouzí otlačený od polštářů. Jediný, kdo ráno brzo stává, je Gustav. Co dělá sám?

2. Sestavení podia

Jsou tak schopní, že dohlíží na všechny stupně při sestavování jejich podia! Před koncertem se procházejí po místě. Jsou unikátní.

3. Letadla se jménem
Kluci si vždycky berou svá letadélka sebou a hrají si s nimi před show. Každý má své vlastní. Billovo se jmenuje Jumbie! Jak sladké!!!!

4. Hry v jejich volném čase

Existuje jen jedna věc, kterou musí mít během dlouhých cest, pobytů a zájezdů u sebe, a to je playstation. Milují hraní her ve svém volném čase.

5. Zahřívání hlasu
Bill nikdy nejde na scénu bez zahřátí hlasu. Dělá před tím na to pár cvičení. Je velmi profesionální.

6. Kabáty a šátky
Naše čtveřice jsou velmi dobří přátelé. Vždy se strachují o Billa a jeho hlas! Tom vždycky říká svému bratrovi, aby si oblékal teplé oblečení a bundu.

7. Osobní mikrofon
Je to ten nejvíc cool mikrofon, jaký jsme viděli. Billův mikrofon je fantastický. Všimli jste si ho? Nemůže bez něho zpívat! Je plný malých kamínků! Mikrofon pro naši nejjasnější hvězdu! Perfektní. Bill a jeho fantastický styl.

8. Très Gatos pingados (to je jakýsi portugalský výraz :D)
Věděli jste, že kdysi zpívali během výletu autobusem? Jejich první koncert byl v malém baru. Byl tam pouze Bill, Tom a 5 lidí. Teď to zní nemožně.

9. Čas k jídlu

Kluci nejsou příliš nároční. Před koncertem požadují jídlo, jako je pizza a těstoviny s rajčatovou omáčkou. Ale pokud jim nabídnete brokolici nebo květák, tak utečou. Teď už víte, co jim poskytnout.

10. Na co Bill myslí?

Bill říká, že když je na scéně, tak zapomíná na okolní svět a myslí na to, aby dal fanouškům jedinečný zážitek.

11. Pohled, který dlouho trvá

Billovi trvá dvě hodiny, než se připraví na koncert. Vlasy, nehty, oblečení…To je důvod, proč má tu největší tašku ze všech.

12. Tuny materiálu

Na každý koncert TH je zapotřebí 6 kamionů s vybavením.

13. Diskuze o …
Po tak dlouho stráveném čase spolu říkájí, že všechno spolu sdílí

14. Tajemná taška
Existuje taška, kterou Tom nikdy nezapomene. Víte co v ní je? Hodně čepic a spodní prádlo.

15. Stolní fotbal

Milují hraní této hry, protože jsou čtyři.

16. Nervy

Před každý koncertem jsou nervózní. Jen Gustav je klidný.

17. Velmi talentovaní

Někdy Georga ani nepostřehneme, ale kdyby chyběl, okamžitě si toho všimnete. Georg je skvělý hudebníka a dvojčata nikdy nezapomenou říct, jak důležití jsou on a Gustav pro kapelu.

18. A neskočí
Věděli jste, že se Gustav rozehřívá skákáním? Ztrácí totiž během koncertu od tři do čtyř litrů potu! Do bubnování dává hodně.

19. Strach
Bill se hodně bojí pádu ze schodu! Od autobusu k podiu..v podstatě každé věci s mnoha schody. Je to paranoické, ale je lepší být opatrný.

20. V busu nic nechybí
Je členěný na místnosti. Od WC po ložnici.

21. Nejsladší tajemství

V seznamu věcí kapela od pořadatelů na koncertě požaduje gumové medvídky.

22. Tajemný kluk
Na co Tom myslí, že když hraje ve svém malém rohu?

23. Tajné setkání
30 minut před koncertem se Tom, Bill a Georg setkávají a jsou spolu. Gustav dává přednost pobytu ve svém rohu.

24. Rozhodující čas

Po veškerých úpravách, je konečně čas na koncert.

25. Vždy spolu

Cestují společně, protože tímto způsobem dělají práci pro kapelu lépe.

Postry TH

27. června 2008 v 11:23 Mix
THSuite - www.tokiohotelsuite.com


Hot!Hot!Hot!

27. června 2008 v 11:22 Bill Kaulitz

Bill Kaulitz

27. června 2008 v 11:21 Bill Kaulitz
Bill je citlivý typ přítele, se kterým můžete sdílet cokoliv. Bude tady vždycky pro vás. Je to snílek a je jasné, že bude chtít, abyste si s ním poslechli jeho nové básně. Je naprosto loajální, takže pokud si získáte jeho přátelství, budete ho mít navždy.
Pozitiva: Bill začal nosit make-up když mu bylo 10 let, takže vám může jistě pomoci v očními linkami. A bonus je, že vás může naučit mluvit německy.
Negativa: Je jasné, že budete dostávat vražedné dopisy od miliony fanoušků, kteří by vás rádi viděli mrtvou, aby mohli být novým nejlepším kamarádem Billa.
Bill říká: "Nemyslím si, že jsem si našel nové přátele za posledních pět let. Bohužel jsem potkal mnoho lidí, kteří šli kvůli mně do novin. To je důvod, proč stěží věřím lidem."
Věděli jste, že: Nejlepší kamarád Billa je Andreas a že je to i Tomův nejlepší kamarád?
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Gustavovy citáty

26. června 2008 v 15:39 Gustav Schäfer
1.
Georg: Na koníka!
Gustav: Yeah, nech si jízdu na koníka pro sebe...
2.
"Ouch! Bille, ty jeden hajzlíku!"
3.
Bill: Vždycky se musí opravit tak jedna chyba, protože jiné nedělám.
Gustav: Bille, ty jsi vždycky jedna chyba! Jsi chyba v lidské podobě!
4.
Reportér: Ty nic neříkáš?
Gustav: Ne...dělám muziku!
5.
Gustav: Nepočítal jsem s tou "mokrou scénou", moje vlasy se mi nalepily na oči a bylo hrozně mokré
Všichni: Aaaahhh.
Gustav: Ano, žádám o vyrovnání.
6.
Tom: No, Gustav hledal pod svojí postelí Playboye a potom se podíval z okna a viděl tam stojícího muže....
Gustav: To jsi byl TY Tome! Tys byl ten, který je sledoval z terasy!

Georgovi citáty

26. června 2008 v 15:38 Georg Listning
1.
"Když jsme před vystoupením nervózní, tak se zamkneme na záchodě a křičíme na sebe."
2.
Georg: Na začátku byl ten věkový rozdíl trochu divný, ale teď je to v pořádku.
Tom: My si toho ani nevšímáme, protože on je trochu mentálně zaostalý.
Georg: Pravda.
3.
Reportér: Myslíte, že budete dělat muziku i v 60.letech?
Georg: S nimi? Nejsem si jistý.
Tom: Myslíte v 60 nebo za 60?
Georg: Pro tebe to není tak velký rozdíl.
4.
Tom: Ano, Georg a já se opravdu těšíme na pravou lásku.
Georg: Vždycky se těšíme. KAŽDÝ DEN!
5.
Reportér: Oženili byste se rádi jednoho dne?
Georg: Harém by byl cool! A potom jedno nebo dvě děti, kluka a holku. Ale musí tu být čtyři roky rozdíl, takže se kluk bude moc starat o holku. A jenom když mi bude čtyřicet a mé přítelkyni bude dvacet tři.
6.
Reportér: Co vás spojuje s písní Unendlichkeit?
Georg: No, Bill tím vlastně chtěl zmínit svoji oblíbenou epizodu Star Wars.
7.
Reportér: Kde jsou vaše přítelkyně během turné?
Georg: Jakého turné?

Info o Georgovi

26. června 2008 v 15:36 Georg Listning
- začal se učit hrát na basu ve škole, kde potkal Gustava
- jeho oblíbené kapely jsou Green Day a Oasis. První album, které koupil bylo od Oasis a jeho oblíbená píseň je Wonderwall
- jeho oblíbené předměty na škole byli sociologie a sport
- má stylistu, který mu pomáhá s úpravou vlasů
- kdyby nebyl muzikant byl by zubař
- jeho rodiče jsou rozvedení
- kouří, ale snaží se to schovat
- má deník
zdroj:www.TokioHotel-extra.blog.cz
32.epizoda

26. června 2008 v 8:35 Mix
THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com
THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.com
THSuite - www.tokiohotelsuite.com.THSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com
TH photos

26. června 2008 v 8:30 Fotky
THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com


Mix nových časopisů s TH

26. června 2008 v 8:28 Časopisy a noviny
THSuite - www.tokiohotelsuite.comTele magazine Francie
Teen Summer
THSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.com
Bravo Alemana
THSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.com
Loka magazine
Superpop Espana

Natalie

25. června 2008 v 16:29

Animka z Dortmundu a Nijmegenu

25. června 2008 v 16:28 Dvojčátka
Jsou tak smyslní!Doń´t jump

25. června 2008 v 8:34
THSuite - www.tokiohotelsuite.comPáni, Tokio Hotel se dostali na první příčku hitparád i v Izraeli!


Abeceda Tokio Hotel

25. června 2008 v 8:29
Koncert v sobotu večer na Parc des Princes se zapsal k těmto mladým rockerům: Tokio Hotel nikdy nebyli takhle vysoko.
Z Trabenda na Parc des Princes za dva roky, jenom jeden z mála úspěchů Tokio Hotel. Tihle kluci z Tokio Hotel dosáhli stejného úspěchu jako za starých časů to bylo u Beatles mánie.
Ve dvou letech existence - tahle rocková kapela s dvojčaty z Magdeburgu dosáhla velké prodejnosti a popularity. V rychlostní bouři Tokio Hotel mánie, tady je pro vás abeceda malého lexikonu o tom, co byste měli vědět o Billovi, Tomovi, Georgovi a Gustavovi.
A: němčina
Od prvního koncertu v Trabendu v Paříži loňské léto, již v této době zpívali všichni francouzští fanoušci německy od srdce. I když nemluví ani slovo německy. Němčina patří k fenoménu Tokio Hotel..i s francouzským akcentem!
Bill: Ani jsme si to v našich nejdivočejších snech nepředstavovali! Nikdy jsem si nepředstavoval takový úspěch a mít tolik fanoušků ve Francii, kteří zpívají německy. Bylo to velké překvapení a zahřálo nás to u srdcí.
B: Bill
Bill Kaulitz, zpěvák a jeho kytarista dvojče Tom, mají pouze 18 let. Jeho vlasy jsou obarvené na černo, nosí make-up, je výstřední, trochu neo-goth vzhled mezi Robertem Smithem a Marilynem Mansonem, je zároveň hlavním znamením fenomenálního úspěchu kapely. Mimochodem, jako Cure nebo Manson, většina fanoušků si převzala od něj tento podobný styl.
C: Kompozice
Bill: "Všechny naše písně jsou napsány ve spolupráci s našimi producenty, nikdy by nedošlo k tomu, že by naše věci napsal někdo, kdo o nás nic neví. V písní musí být něco osobního. Často producenti mají nápad, ale někdy jsme to my. Setkává se to a střídá. A když je to sdíleno, záleží na důležitosti každého práce."
D: Zničení
V jejich naprosto prvním klipu Schrei vidíme zničenou vilu. Tokio jsou opravdu cool kluci.
Bill: "Byl to dům, který měl být zničen, měl být stržen dva týdny po natočení. Ale to se během naší písně opravdu nestalo. Ne, že bych neměl rád zničení hotelové pokoje, například. Vlastně by mě to potěšilo! Ale na druhou stranu, nechci platit opravy. Proto to nedělám."
E: Registrace
Podle našich informací, probíhá nahrávání nového CD.
Bill: "Nahráváme u nás."
Tom: "Musíme podotknout, že tu máme byt se studiem, kde žijeme. Každý týden nám tam chodí někdo na úklid!"
F: Fanoušci
Bill: "Vždycky nás překvapí, co pro nás fanoušci dělají. Někdy je to velmi zajímavý, ale dělá nás to šťastnými, někdy tomu i těžko věříme!"
Tom: "Osobně jsem velmi potěšen, když holky křičí moje jméno!"
G: Georg a Gustav
Georg: "Ve skutečnosti Bill a Tom jsou spolu už dlouhou dobu, od jejich sedmi let. S Gustavem jsme se poznali na konzervatoři a jednou jsme viděli tyhle dva, jak hrají v malém klubu Gröninger Bad a od poslechu bylo jasné, že nás potřebují. Šli jsme za nimi backstage a zrodila se kapela."
H: Nina Hagen
S Nenou, která zazpívala nesmrtelné "99 Luftballoons" v 80.letech, Nina Hagen je velmi dopadající. Charakter velmi křiklavý, který se hodí k africkéhomu reggae.
Bill: "Nina Hagen byla velmi brilantní. Nena taky, i když je víc popová a míň rocková. Já jsem naprostý fanoušek Niny a Neny od osmi let."
I: Ostrov
Když bude hotové promo albu a turné, co potom? Ráj na ostrově a krásné dívky!
Tom: "Sním o krásném ostrově s hodně sluníčkem, pláž s bílým pískem, čistou vodou. A krásné dívky! Pro mě často léto znamení nabalit si nějakou kočku. S Billem a rodiči jsme trávili naše léta na jihu Španělska. Tam bylo tolik krásných holek, že nebylo těžké si vybrat."
J: Dvojčata
Bill a Tom se narodili s rozdílem deseti minut.
Bill: "Jsme o trochu víc než ostatní dvojčata, protože jsem se vrátil zpátky do mámina bříška, proto to trvalo trochu dýl. Normálně je tam rozdíl tak dvou nebo tří minut. Je to skvělé mít dvojče. Děláme všechno spolu, to je pravda, že jsme začali s muzikou ve stejnou dobu. Máme stejné zájmy, takže jsme stejní."
Tom: "Často bráchové a ségry spolu nesouhlasí, nerozumí si. Ale my jsme dvojčata. A máme stejné zájmy, je skvělé spolu pracovat."
L: LaFee
S jejím silným rockem, jejím kouzlem a perfektní němčinou, LaFee je jediná, která má v ženském podání na kapelu z Magdeburgu. Ale má vůbec nějak tahle 17letá LaFee takovou mediální sílu jako Tokio Hotel? S jejíma žhnoucíma očima, Christina Klein má přece jenom o něco větší úspěch už se svým druhým CD "Jetzt Erst Recht".
M: Magdeburg
Bill: "Ve skutečnosti Magdeburg není tak hrozné město. Je pravda, že jsme tam vyrostli, budeme tam pořád, ale nechceme tam strávit naprosto celý život. Tohle není město, které chce někdo navštívit, když je v Německu. Je to naprostá díra, která je nudná a hlavně pro mládež."
N: Příště
Příště, příští zastávkou pro TH, po vydání Scream, jejich prvního anglického alba a jejich minulých dvou německých alb v němčině, je zastávkou dobytí Anglie a Nového Světa: Ameriky.
Bill: To se vrátí, vrátí. Pojedeme do maximálního počtu zemí, kde jsme ještě nebyli a budeme dělat promo. V tuhle chvíli se budeme soustřeďovat na Anglii, protože je to skvělý krok pro německou skupinu tam uspět."
P: Rodiče
Rodiče Georga a Gustava taktéž svoje syny velice podporují, co se kapely týče.
Bill: "Naše máma je umělkyně, navrhuje. Rodiče jsou rozvedení. Náš nevlastní otec je muzikant. Hraje na akustickou kytaru a to on nás přivedl k muzice. Doma jsme měli všechno, co jsme potřebovali."
Tom: Měl dal kytaru přímo do pokoje, bylo to královské. Pomohl mi naučit se na ni."
R: Rock
Tom: "Náš zvuk je silný a energický. Taky plný emocí. Je to dobrý německý rock. Vždycky jsme se snažili o vlastní styl, který bude originální. Už od začátku kapely, sedm let, jsme dělali vlastní muziku. Prozatím jsme nazpívali předělávku jenom na Instant Karma od Johna Lennona a bylo to na charitu Amnesty International, kde byli taky U2 nebo Green Day."
Bill: Děláme vlastní věci, vytváříme vlastní syn a náš sen byl vždycky naší prioritou."
S: Spring nicht
Bill: "Poslouchali jsme naše srdce proto vloni jsme dostali dost dopisů a e-mailů od fanoušků, byli jsme taky na internetových fórech a našli jsme témata na sebevraždy, o kterých mluvilo tolik lidí, ne vždycky vážně, ale nějací tím opravdu chtěli projít. Je to předmět, který se prochází v hlavách teenagerů. Stane se to v případě zklamání, ztracení lásky a již se neví, co dál se životem. Proto jsme se chtěli tohohle tématu dotknout."
T: Tom
Tom Kaulitz, dvojče Billa, je kytarista kapely. Jeho vzhled je odlišný od svého bratra. Daleko od neo-gothu, se svými dredy a cool velkým oblečením, Tom patří do skupiny surfařů a. skejťáků.
Tom: "Muzika je moje velká vášeň, můj dětský sen. A dnes mám možnost žít v tomhle snu. Vstávám s muzikou a usínám s muzikou, hraji skvělému publiku, neumím si představit dělat něco jiného."
U: Universal
S celosvětovým úspěchem, Tokio Hotel jsou velmi mezinárodní: tento rock se něčím, co přechází i jazykové bariéry.
V: Videa
Od prvního klipu Schrei, Tokio Hotel už nahráli několik videoklipů.
W: Wir Sterben niemals aus
Bill: "Tahle píseň nemluví jenom o tom, že spolu zůstaneme. Odpovídá na jinou otázku: "Co se stane po smrti?" Myslím si, že po každé osobě na zemi něco zůstane když umře. Neumím si představit, že všechno skončí, jakmile ta osoba umře a nic tu nezůstane. Věřím, že každá osoba, slavná nebo ne, po sobě něco zanechá."
Z: Zimmer 483
Tom: "Nápad na název pochází z naší dovolené ve Španělsku, kde jsme napsali několik písní. Pronajali jsme si dům ve Španělsku, který měl číslo 483, tam jsme taky napsali první píseň našeho druhého alba "Wir Sterben niemals aus". Shledali jsme, že to dobře charakterizuje naše nové album."

Ještě jednou Andreas(v Pařáži)

25. června 2008 v 7:50
Andreas údajně doprovázel Tokio Hotel na koncert do Francie
THSuite - www.tokiohotelsuite.com

Tokio Hotel u hotelu v Paříži(21.6..2008)

25. června 2008 v 7:48 Fotky
THSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com THSuite - www.tokiohotelsuite.com
THSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.comTHSuite - www.tokiohotelsuite.com Všimli jste si, jak to Billovi sluší s těmi rovnými vlasy? Tolik jsem si přála ten koncert vidět! Musel být úžasný jako všechny ostatní...

Tokio Hotel váleli v Paříži!

25. června 2008 v 7:47 Mix


Sobotní večer v Paříži. Přesně ve 21:30 hod. zaútočili Bill, Tom, Gustav a Georg z Tokio Hotel, doprovázeni ohňostrojem na podiu v "Parc des Princes" stadionu. 30.000 fanoušků, většinou dívek naplno jásalo, z duše vřískalo, křičelo německy: "Bille, chci od tebe dítě". Vládnul Tokio Hotel-alarm ve francouzském hlavním městě. Bild.de má exkluzivní fotky a záběry z tohoto vystoupení.

Zvláštní na tomto koncertu Tokio Hotel je, že všechny songy zpívali v němčině. Francouzští fanoušci psali předem nahrávací společnosti a médiím, že chtějí tyto čtyři kluky bezpodmínečně slyšet německy. Tom se šklebí: "Jsou ale taky zlé dopisy od zoufalých rodičů, že jejich děti ve škole odvolávají angličtinu a místo toho volí německé kurzy."

90 minut rockovali Magdeburčané Paříži, mnoho fanoušků zpívalo s nimi každý text. Gustav po mega vystupení k Bild.de: "Je boží, stát před takovým mnoštvím fanoušků." A Bill pokračuje: "Když tak s tebou zpívá celý stadion tvoje songy, v každém připadě to vyvolá husí kůži."

Další koncert hrají Tokio Hotel ostatně 6.července v Římě.Andreas

24. června 2008 v 19:43
Je tohle vážně ten Andreas, který si myslím? Andreas, nejlepší přítel Bill a Toma?


Bill v Paříži

24. června 2008 v 19:41 Bill Kaulitz

Otázka
Bill: Právě se soustředíme na naše nové album. Píšeme songy a pracujeme ve studiu. Bude to zase album v angličtině a němčině.
Tom: V podstatě vystupujeme na festivalech a pracujeme ve studiu. Jak jsme řekli, bude to album v angličtině a němčině.

Otázka

Bill: U mě to bylo, když mi bylo 7 nebo 8 let a byl jsem v první řadě na koncertě Neny. Byl jsem její velký fanoušek. Pršelo, vstával jsem o půlnoci a šel jsem tam s mým přáteli a dlouho dobu jsem tam stál.
Tom: Ten přítel jsem byl já! Byl jsem jediný, kdo s ním šel.
Bill: Stáli jsme v dešti a dlouho dobu tam čekali, ale bylo to prostě skvělé.
Tom: Ale říkal jsem si, že Georg a já by jsme se rozhodli postavit stan před domem Jessicy Alby a kempovali by tam dokud by to mělo cenu.

TH: Hej, my jsme Tokio Hotel a ty sleduješ SIC!

Totálně sexy a smyslný Bill

24. června 2008 v 19:40 Bill Kaulitz
No teda, vážně se nedivím, proč přivádí spousty holek včetně mě k šílenství. Víc sexy animku jsem v životě neviděla!

TH v Paříži

24. června 2008 v 7:43
(c) tokio-hotel-de.blog.cz // zdroj
Tokio Hotel vystupovali na podiu v Paříži tuto sobotu, v okolí magického Parc des Princes, jako Johnny Hallyday, Michael Jackson nebo U2. Ale jaká byla nálada mladých francouzských fanoušků na stadionu pro Gustava, Georga, Toma a Billa Kaulitze: Miluju tě, trošku vášně, šílenství…nebo ne?
Dejte nám odezvu! Je to dobře, jestliže se TH dařilo a byli fit na svátek hudby, první letní den…
Počáteční reakce jsme četli v Le Parisien, které byly například od Amandine, Louise, Valentin nebo Tatiany: "Byli to ty stejné songy jako během turné v březnu, ale vystoupení bylo víc impozantní. A od operace hlasivek Bill zpívá ještě lépe. "Nejmladší Emma a Andrea, slíbili: "Byl to jejich poslední koncert ve Francii na dlouhou dobu, ale vždy se vrátí zpátky:"
Ale my taky víme, že nebylo 100% plno, bylo pouze zaplněno 31.000 míst. A pro vás, byli stále tak dobří?

Holandský koncert open-air

24. června 2008 v 7:42 | www.tokiohotel-extra.blog.cz |  Mix
Tokio Hotel hráli svůj první open-air holandský koncert. Byla to naprostá láska v Nijmegen.
Review fanoušků:
  1. S., S., K. a M.: Tokio Hotel jsou unikátní, zaslouží si tohle.
  2. M. miluje Toma, její sestra a kamarádky A. a C. mají nejradši Billa. Hlavně jeho účes je cool, ale bylo to lepší když měl blond melíry.
  3. C. si myslí, že Gustav je božský. Je klidný, sladký a úžasný. Bill je taky cool, ví, co chce, ale Gustav nemusí být ve středu pozornosti a to je ten typ kluka, jaký má ráda. Její kamarádka D. má ráda Gustava, protože je tak dobrý bubeník. Bill je taky jeden z jejich oblíbených, protože ví, co chce.
  4. M. a E. přinesly ručník. "Holandský Street Team organizoval tři fan akce. Jedna byla vlajka země, aby lidi viděli odkud jste. Další byly bublinky při 1000 Meere a třetí bylo hodit ručník na podium, aby to bylo to samé, co dělají kluci se svými ručníky.
Holandská kapela SAT2D byla speciálním hostem koncertu. Udělali vlastní punkshow. Kdykoli zpěvák řekl Tokio Hotel, publikum vyvádělo. Dává smysl nebo ne?
Během první písně stál Bill blízko Gustava na konci podia. O chvíli později šel po schodech a mohli jsme ho vidět (o trochu) blíž. Bílá bunda na něm vypadá dobře.
Bill je velmi šťastný, že může opět zpívat a že jsou tady. Bill: "Wow! Tolik vás přišlo! Je docela chladno, ale to nás nevyděsí!"
"Vždycky se vrátíme do Holandska, jestli nás chcete!" křičel Bill do publika.
Fan reakce po koncertě:
M., J., M. a J. se hodně líbil. Pro velkou fanynku M. to byl její pátý koncert. Líbil se ji a všechno zpívali v němčině a milovala Geh. Nikdy tu píseň neslyšela živě. Když Bill řekl, že nemohl po chvíli zpívat a že je rád, že je tady, tak zářil štěstím! Bylo to cool
L: "Bylo to úžasné! Bylo to nádherné a Bill šel k Tomovi a opřel se o něj! Nebo když se usmíval na Georga! Můžete vidět, že jsou dobří přátelé. Líbilo se mi to a zpívali německy, zní to mnohem líp. Má němčina ve škole se zlepšila od doby, co jsem fan. Vlastně se na němčinu těším! haha!"

Bill a Tom opět k sežrání...

23. června 2008 v 8:16 Dvojčátka

Když se tak dívám na tyhle čtyři fotky, přemýšlím, zda tehdy někoho napadlo, že se z nich stanou tak velké hvězdy. Jedno se jim ale musí nechat, už tehdy měli něco do sebe a ani jeden z nich nepostrádá ten svůj smyslný úsměv.

I Tokio Hotel byli malí...

23. června 2008 v 8:10 Mix
www.tokiohotelsuite.com
Páni, jak jsou roztomilí! Bill a Tom tu ještě vypadají skoro stejně!

Nová "Bill" trička

23. června 2008 v 8:08 Mix